Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Capture v EDIUSU 4

lada (195)|27.2.2007 07:56
Nezlobte se, ale jsem v práci, takže se nedostanu teď na svoje PC.

Na capture používám prográmek od Canopusu DVCapture, takže jsem to v Ediusu ani nezkoušel, ale ráno se mě kamarád zeptal jak to je s rozdělováním klipů v Ediusu při capturingu. Může te mi prosím někdo dát do 13hod nějakou odpověď?
Děkuji Laďa
lada (195)|27.2.2007 19:23
[QUOTE=lada;135845]Nezlobte se, ale jsem v práci, takže se nedostanu teď na svoje PC.

Na capture používám prográmek od Canopusu DVCapture, takže jsem to v Ediusu ani nezkoušel, ale ráno se mě kamarád zeptal jak to je s rozdělováním klipů v Ediusu při capturingu. Může te mi prosím někdo dát do 13hod nějakou odpověď?
Děkuji Laďa[/QUOTE]

Dostal jsem již odpověď!!!!
joe1 (114)|3.3.2007 15:16
do 13stej hodiny som to nestihol ale v ediuse to funguje cez batch capture oznac si IN-OUT slac ctrl+B a klip sa ti prida do okna batch capture je to hned vedla capture tam si mozes premenovat a zmenit cestu kde sa ma ulozit potom mozes podobnym sposobom pokracovat ale nezabudni zakazdym ctrl+B
lada (195)|7.3.2007 12:48
joe1,
to jsem zrovna nemyslel, mě šlo o automatickou detekci.
Děkuji za radu.
joe1 (114)|9.3.2007 08:39
AHA myslis aby delil klipy pri nabereni napr pri zmene TimeCodu alebo pri chybe na paske tak to nastavenie je v settings - DeckSettings-a moznosti pod Automaticly Divide Files....tam si nastavis kedy ma zacat zapisovat novy file
joe1 (114)|9.3.2007 08:41
ups ale to plati pre Edius 3 nemam teraz pri sebe edius 4-ku ale ak nezabudnem tak sa na pozriem doma