Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Propojení PC s TV přes nwiev

Morfeuss (8)|24.2.2007 13:42
Zdravím,

potřeboval bych prosím Vás poradit, jaký kabel, konektory, atd. použít pro natažení co nejkvalitnějšího video a audio signálu z PC do TV (přehrávání DivX filmů) na vzdálenost cca 20m, aby nedocházelo k ruchům a ztrátě signálu.

Mám grafiku Gigabite GeForce 7600GT s TV-Out výstupem a tuner Leadtek Winfast TV2000XP s Svideo výstupem. TV má pouze 2x SCART.

Díky Mss
ODSakEda (2278)|26.2.2007 17:11
Profi instrumentální kabel-stíněnou jednolinku, nebo levněji anténní okaxiál a na konce dva zlacené (ne že by chromové nestačili, ale nejde na ně normálně napájet bez vyhřeátí kabel cínem... a navíc u anténního kabelu bude nutné stínění často jen z alobalu jaksi skřípnout mezi také zlacený a né plastový... kryt se závitem!) Cinch konektory a využít raději Compositní Video OUT neb S-Video na 20m má již docela rušení :-(
Vikyrky (32)|26.2.2007 23:01
Já měl něco podobného ale má TV má S-video. Koupil jsem obyčejné 2kabely+spojka (S-video z PC, do TV taktéž S-video) celkem 20m. Při sledováníPC na Televizii musím vytáhnout z televize anténu.
Miuvek (858)|26.2.2007 23:54
[QUOTE=Vikyrky;135830]Já měl něco podobného ale má TV má S-video. Koupil jsem obyčejné 2kabely+spojka (S-video z PC, do TV taktéž S-video) celkem 20m. Při sledováníPC na Televizii musím vytáhnout z televize anténu.[/QUOTE]
... a nebo použít v anténním přívodu oddělovač země.
Morfeuss (8)|1.3.2007 20:26
Ok, děkuji všem za rady, nechám to kamaráda zbastlit, mně se třepe pájka v ruce, nenapájel bych k sobě ani dvě kolejnice.

Díky postnu výsledek.

Morfeuss