Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 51 z 51

Téma: problém s heslem

Je tu pravidelně Avatar uživatele BOBA
    Registrace
    May 2004

Bohužel to nepomohlo a nemohu se asi s Vámi spojit, protože jsem Vám psal 2x soukromou zprávu. Mohl byste mi poslat nějaký kontakt, kde bych Vám poslal screenshoty? Díky.

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Má e-mailová adresa je v tomto tvaru: počáteční písmeno vlastního jména, tečka, příjmení (bez diakritiky), zavináč, oxyonline.cz

Je tu pravidelně Avatar uživatele BOBA
    Registrace
    May 2004

Karel Polívka: Vypadá to, že už je to O.K. Pokud je to Vaše zásluha, tak děkuji.
    Tak jsem se unáhlil. Problém přetrvává.
    Naposledy upraveno uživatelem BOBA: 07-12-2008 v 15:05 Důvod: Odvolám co jsem napsal, platí co jsem dopsal :)

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BOBA Zobrazit příspěvek
    Karel Polívka: Vypadá to, že už je to O.K. Pokud je to Vaše zásluha, tak děkuji.
    Tak jsem se unáhlil. Problém přetrvává.
    Nikdo z nás s tím zatím nic nedělal - nedaří se nám problém nasimulovat (pro odstranění je třeba nejdříve chybu lokalizovat).

Vytvořil jsem pro tento účel samostatnou sekci, postupujte prosím podle tohoto návodu.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Admine teda uf, přihlásil jsem.
    To, že dostanu zprávu, že jméno už bylo použito až na mail, který má potvrdit registraci, dobře, ale nic moc.
    Pozměnné jméno už zafungovalo.
    Ale při přihlášení jsem se dozvěděl, že je heslo špatně. Nechal jsme si poslat správné na mail. Ha - bylo shodné s tím které jsem už zadával! Navíc mi přišlo i heslo k jménu se kterým jsem byl prvně vyhozen, že již ho někdo má!!!
    Nové jméno s heslem zafungovalo, až když jsem ho zkusil použít při přihlášení jako PARTNER. Ale to já jsem nechtěl!
    Jsem zvědavěj jak to dopadně při příštím přihlášování jako běžný besedník.
    Navíc mě dojala informace, že už jsem na stránce byl 01-01-1970 v 1:00. To jsem byl asi hodně napřed.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Vašek11 Zobrazit příspěvek
    ...
    Předně - vytvořil jste si během 8 minut dvě nové registrace (se stejnou emailovou adresou), přitom je v našem registračním formuláři jasně uvedeno: "K nově vytvořenému profilu bude možné se přihlásit do 10 minut od jeho aktivace, nikoli hned." S největší pravděpodobností jste tedy vyplnil registrační formulář, aniž byste četl instrukce uvedené v jeho horní části, odeslal, aktivoval, nešlo se hned přihlásit, a tak jste si hned vytvořil nový profil v domnění, že ten první je nefunkční.

To, že dostanu zprávu, že jméno už bylo použito až na mail, který má potvrdit registraci, dobře, ale nic moc.
    Nerozumím, napište prosím jinými slovy, co považujete za chybu a kdy k ní došlo. Pokud byste zadal do registračního formuláře uživatelské jméno, které už použil někdo jiný před Vámi, při pokusu o odeslání by se zobrazila hláška (nikoli email), že zadané uživatelské jméno nelze použiít, protože jej už použil někdo jiný.

Pozměnné jméno už zafungovalo.
    Co to znamená "pozměněné jméno"? Uživatelské jméno lze zadat při registraci pouze jednou a pak jej uživatel nemá možnost změnit. Patrně jste nejdříve zkoušel zadat jiné ("Vašek"?), které už skutečně někdo má a to Vám nebylo umožněno.

Ale při přihlášení jsem se dozvěděl, že je heslo špatně. Nechal jsme si poslat správné na mail. Ha - bylo shodné s tím které jsem už zadával!
    Nejspíše jste se snažil přihlásit hned po vytvoření registrace nebo její aktivaci. Je jedno, že zadáte heslo správně - jde o to, že hned po aktivaci se nepůjde přihlásit z důvodu replikace dat mezi databázemi, což je proces o délce trvání několika minut.

Navíc mi přišlo i heslo k jménu se kterým jsem byl prvně vyhozen, že již ho někdo má!!!
    Po zadání emailové adresy přijdou přihlašovací údaje ke všem profilům v naší databází s danou emailovou adresou. Vaše dva profily mají uživatelské jméno "Vašek1" a "Vašek11". Podle mě jste se prvně snažil zaregistrovat pod uživatelským jménem "Vašek" a na to se Vám zobrazilo, že to nelze, protože toto uživatelské jméno už někdo používá (k němu Vám přihlašovací údaje určitě nepřišly). Tak jste si zadal "Vašek1", vytvoření proběhlo, ale snažil jste se hned přihlásit (bez ohledu na instrukce) a protože to nešlo, za 8 minut jste si vytvořil nový profil s uživatelským jménem "Vašek11", u kterého se Vám už po chvíli přihlášení povedlo.

Nové jméno s heslem zafungovalo, až když jsem ho zkusil použít při přihlášení jako PARTNER. Ale to já jsem nechtěl!
    Co to znamená, že jste ho zkusil použít při přihlášení jako PARTNER? Jestli máte na mysli přihlášení na stránce "pro partnery", tak to na to nemá absolutně žádný vliv. Pouze mezitím uběhla potřebná doba, během které došlo k replikaci dat a profil už byl plně funkční (stačilo tomu dát čas, pár minut).

Navíc mě dojala informace, že už jsem na stránce byl 01-01-1970 v 1:00. To jsem byl asi hodně napřed.
    Ano, o tomto detailu vím - takové datum se ale zobrazuje pouze při prvním přístupu (výchozí hodnota v db vB).

Závěrem - stačilo by číst si instrukce a nezmatkovat. Procesem vytvoření registrace prochází u nás každý den desítky lidí a neregistrujeme nějaké komplikace.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234