Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 51

Téma: problém s heslem

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

nevím jestli to dělá jenom mě nebo jestli snad nejsem nedejbože blbej, ale mám problém s přihlášením.

pustil jsem fórum, ukázalo se mi, že nejsem přihlášen. tak jsem se chtěl přihlásit a pod mým heslem to nešlo. kupodivu fungovalo heslo, které mi poslal admin. po přihlášení jsem si heslo změnil a teď se pod změněným heslem zas nemůžu přihlásit.

je to jenom u mě nebo je to obecnější problém?

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od DoomHammer Zobrazit příspěvek
    nevím jestli to dělá jenom mě nebo jestli snad nejsem nedejbože blbej, ale mám problém s přihlášením.

pustil jsem fórum, ukázalo se mi, že nejsem přihlášen. tak jsem se chtěl přihlásit a pod mým heslem to nešlo. kupodivu fungovalo heslo, které mi poslal admin. po přihlášení jsem si heslo změnil a teď se pod změněným heslem zas nemůžu přihlásit.

je to jenom u mě nebo je to obecnější problém?
    Byl tam jeden zapomenutý redirect (proto jste provedl změnu hesla pouze ve vBulletinu, nicméně po synchronizaci dat s hlavní db došlo k přepsání hesla na to původní, které Vám bylo zasláno e-mailem), teď už si ale můžete heslo změnit (odkáže Vás to na registrační formulář SHW, což je v pořádku, vysvětlení dále v textu).

Vzhledem k tomu, že registrace jsou nyní sjednocené, je třeba úpravu hesla provádět v registračním formuláři, který je jednotný pro SHW i TVF (včetně přidružených fór), který se momentálně nachází na serveru Svět hardware. V budoucnu to bude samostatně stojící stránka v obecném designu oXy Online nebo našich technických médií, aby to nemátlo uživatele z TVF (a v budoucnu z dalších našich médií).

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Byl tam jeden zapomenutý redirect (proto jste provedl změnu hesla pouze ve vBulletinu, nicméně po synchronizaci dat s hlavní db došlo k přepsání hesla na to původní, které Vám bylo zasláno e-mailem), teď už si ale můžete heslo změnit (odkáže Vás to na regisrační formulář SHW, což je v pořádku, vysvětlení dáýle v textu).

Vzhledem k tomu, že registrace jsou nyní sjednocené, je třeba úpravu hesla provádět v registračním formuláři, který je jednotný pro SHW i TVF (včetně přidružených fór), který se momentálně nachází na serveru Svět hardware. V budoucnu to bude samostatně stojící stránka v obecném designu oXy Online nebo našich technických médií, aby to nemátlo uživatele z TVF (a v budoucnu z dalších našich médií).
    díky, už to funguje.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Diablo
    Registrace
    Mar 2005

Tak jsem LAMA taky:

1. Když si chci změnit heslo, tak mě to hodí na novou čistou registraci na SH.... a ne na úpravu stávající registrace....

2. S loginem a heslem co používám na tvfreaku se nepřihlásím na forum na SH... takže nevypadá, že je to sjednoceno....

(před tím vším jsem si nechal poslat nové heslo na mail, je možné že to změnilo jen heslo na freaku a na SH nee)

Prosím admina ať se na to mrkne. Díky.
    Naposledy upraveno uživatelem Diablo: 21-02-2007 v 13:06

Je tu pravidelně Avatar uživatele Diablo
    Registrace
    Mar 2005

Je to jasný, teď jsem to zkoušel. Na každým serveru mi funguje jiné heslo při stejném nicku. Na SH funguje to, co posílal před pár dny admin. Na TVfreaku funguje zase to, co bylo dnes vygenerováno automatem při požadavku na zaslání nového hesla. Takže sjednocení nějak nefunguje...... a proto si ani nemůžu změnit heslo na freaku....

Když si změním heslo na SH, tak na tvfreak to nemá vliv, tady musím používat pořád to co vygeneroval automat.

Prosím admina a sjednocení. Díky.
    Naposledy upraveno uživatelem Diablo: 21-02-2007 v 13:24

Nováček Avatar uživatele Madagio
    Registrace
    Jun 2006

Ještě to není dokonalý. Na fóru SH se najdu jako Madagio, na TVF se najdu jako Madagio a Madagio_tvf, ale věřím že admin má co dělat a nemá čas jednotlivě na každýho. Však se dočkáme

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Diablo Zobrazit příspěvek
    Tak jsem LAMA taky:

1. Když si chci změnit heslo, tak mě to hodí na novou čistou registraci na SH.... a ne na úpravu stávající registrace....

2. S loginem a heslem co používám na tvfreaku se nepřihlásím na forum na SH... takže nevypadá, že je to sjednoceno....

(před tím vším jsem si nechal poslat nové heslo na mail, je možné že to změnilo jen heslo na freaku a na SH nee)

Prosím admina ať se na to mrkne. Díky.
    1. Ano, není to zatím dořešené. Pokud si chcete změnit heslo, přihlašte se do magazínu SHW a posléze klikněte v horní šedé liště na odkaz "registrace" - otevře se Vám už Váš profil, jelikož hlavní db obsahující veškerá data je v magazínu SHW - odtud se posléze veškeré informace (včetně nově provedených změn) replikují v určitých intervalech do dalších db (SHW fórum, TVF magazín, TVF fórum). Změny se ale neprojeví hned, viz další odstavec.

Z tohoto důvodu se tedy změny provedené v našem registračním formuláři momentálně nacházejícím se na serveru SHW v designu magazínu SHW (z hlediska funkčnosti je jedno, kde je tento formulář umístěný - tento model je ustanovený kvůli propojení našich médií a bude to tak i v budoucnu) neprojeví v prostředí SHW fóra, nebo TVF magazínu, nebo TVF fóra okamžitě, nýbrž v časovém horizontu od 5 do cca 20 minut (jedná se tedy o časový úsek, v kterém se musí změny provedené v hlavní db promítnout do dalších db jednotlivých prostředí). Pouze v magazínu SHW se změny projeví hned (jelikož se jedná o hlavní db, v které se změny provádějí).

2. Sjednoceno to je. Avšak do dnešního odpoledne bylo možné měnit v uživatelském panelu v prostředí fóra TVF heslo, což byla chyba, protože jakmile se spustila replikace dat z hlavní db, tyto nově provedené změny hesel se nenávratně ztratily a přepsaly se heslem původním, které vygeneroval automat. Odpoledne však byla příslušná místa upravena tak, aby byl uživatel odkázán na náš registrační formulář (momentálně umístěný na serveru SHW a v designu SHW, viz bod 1) a byly už spuštěny automatické replikace registrací uživatelů (což do dnešního dne rovněž nebylo). Avšak zde se dostáváme k aktuálnímu problému...

Aktuální stav

SHW magazín, TVF magazín, SHW fórum, TVF fórum - jedná se o 4 prostředí, kam je možné se přihlásit a jejichž propojení z hlediska registrací se teď upravuje, aby to fungovalo bez nutnosti opětovného přihlášení i "křížem". Momentálně je pro aktivitu v daném prostředí nutné se do něj přihlásit (přímo v něm). Z tohoto důvodu dochází k tomu, že si chcete v prostředí fóra TVF změnit heslo a kliknete v uživatelském panelu na příslušené tlačítko, které Vás přesměruje do našeho registračního formuláře, který je ale prázdný (jelikož zatím nefunguje propojené automatické přihlašování do všech prostředí -> po přesměrování se tak v magazínu SHW ocitnete jako nepřihlášený a tím pádem se Vám zobrazí prázdný registrační formulář).

Pokud si tedy chcete změnit heslo, postupujte tak, jak je uvedeno v bodě 1.

Citace Původně odesláno od Diablo Zobrazit příspěvek
    Je to jasný, teď jsem to zkoušel. Na každým serveru mi funguje jiné heslo při stejném nicku. Na SH funguje to, co posílal před pár dny admin. Na TVfreaku funguje zase to, co bylo dnes vygenerováno automatem při požadavku na zaslání nového hesla. Takže sjednocení nějak nefunguje...... a proto si ani nemůžu změnit heslo na freaku....

Když si změním heslo na SH, tak na tvfreak to nemá vliv, tady musím používat pořád to co vygeneroval automat.

Prosím admina a sjednocení. Díky.
    Viz výše, profily sjednocené jsou.

rx rx je offline
    Banned
    Registrace
    Jan 2007

Změnili jste mi heslo.
    Jak ho mohu jednoduše změnit na mnou požadované.
    Na těchto stránkách, mi vždy vyjede při zadání požadavku na změnu hesla, kompletní přihlašovací formulář, pro nového uživatele.
    Děkuji.

Je tu pořád Avatar uživatele Pears
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od rx Zobrazit příspěvek
    Změnili jste mi heslo.
    Jak ho mohu jednoduše změnit na mnou požadované.
    Na těchto stránkách, mi vždy vyjede při zadání požadavku na změnu hesla, kompletní přihlašovací formulář, pro nového uživatele.
    Děkuji.
    kua. Ja jsem na tom stejne!! Dokonce jsem se tam zaregistroval, ucet aktivoval, ale pak mi to na SHW stejne neslo prihlasit. To mi moc neva, ale chci si zmenit heslo na Freaku a nejde to.
    Jsem zvedavej jak se prihlasim zejtra, pac jsem heslo uz deletnul. Asi tu stupidni proceduru s heslem budu muset opakovat i zitra.

A ted jsem si vsimnul, ze vsichni (krome staymana ) maji datum registrace MAY 2006

Fantas!_shw
    Guest

moje nervy...co to mam zase za nick? Kdyz ho chci zmenit na SHW tak mi to napise, ze tato prezdivka je uz pouzivana. Precetl jsem toho docela dost, i vlakno s problemem s heslem, ale na toto odpoved nevidim... Muzu o ni poprosit? Fantas! tu existuje, ale neprihlasim se na nej, pri tom na Nejaky Fantas!_shw ano... :-/
    Naposledy upraveno uživatelem Fantas!_shw: 22-02-2007 v 18:46

Registrace
    Jul 2004

Hele zkus si poslat heslo jeste jednou. Ja to mel taky tak a nadaval jsem jak nas papousek. Pak jsem si nechal poslat heslo jeste jednou a uz jsem tam mela jen Pears_bez de*ilniho dovetku

Registrace
    Jul 2004

...do prrr****ele. Vzdycky me to po odeslani prispevkuú nebo uplynuti nejakeho casu ODHLASI!!!
    Se*u na to. Jdu vocad.

Nováček Avatar uživatele sam_tvf
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Pears Zobrazit příspěvek
    Hele zkus si poslat heslo jeste jednou. Ja to mel taky tak a nadaval jsem jak nas papousek. Pak jsem si nechal poslat heslo jeste jednou a uz jsem tam mela jen Pears_bez de*ilniho dovetku
    Mě tahle finta nepomohla. Proč tam je ta _přípona či co to je nechápu, když můj původní nick bez ní v aktuálním seznamu uživatelů není a tudíž ke kolizi nedošlo. Aspoň heslo, kdyby šlo změnit normálně... Pokud tomu rozumím, jsem teď zároveň uživatelem světahardware a možná ještě nějakých jiných webů? Proč?? Nikdy jsem o to nestál!! Celá tahle rekonstrukce mi přijde jako silně amatérsky nepřipravená a nezvládnutá. Na druhou stranu, je jen a jen věcí majitele domény, co s ní bude provádět. A lidi tam buď chodit budou nebo ne, dle své svobodné vůle.
    Naposledy upraveno uživatelem sam_tvf: 22-02-2007 v 20:24

Nováček Avatar uživatele EXC200
    Registrace
    Mar 2006

Moj povodny NICK je pre zmenu nedostupny - lebo mail ktory som tam kedysi uvadzal uz neexistuje - tym padom sa nemozem dostat k novemu vygenerovanemu heslu.

Nepomohlo ani napisanie adminovi cez ICQ a SZ tu na fore.

Registrace
    May 2006

Pánové, zlostné příspěvky s X vykřičníky a nebo jinými zvláštními znaky nic nevyřeší. Řadu uživatelských jmen bylo nutné přejmenovat kvůli sloučení registrací a tato přejmenovaná uživatelská jména budu postupně individuálně řešit (ale vzhledem k množství to prostě nebude hned a musíte mít strpení - každopádně se jedná o proceduru, s kterou se počítalo a stejně tak se předem počítalo i s tím, že to některé uživatele rozčílí - přesto to bylo nutné provést -> pomyslné "nutné zlo"). Informaci o tom, proč se tak stalo, jste také obdrželi v e-mailu, který se rozesílal všem registrovaným uživatelům na jejich uvedenou e-mailovou adresu - pokud je tato Vámi uvedené adresa neplatná, je třeba rovněž mě kontaktovat přes e-mail (jelikož v takovém případě jsme neměli k dispozici platný kontaktní údaj na Vaši osobu a dané informace se k Vám nedostaly).

Pokud chcete Vaše námi přejmenované uživatelské jméno změnit, je třeba mi o této skutečnosti napsat na e-mail.

Další věc - uvědomte si, že pokud jste zde na fóru TVF doposud vystupovali řekněme pod uživatelským jménem jablko, tak přestože tu stále takové uživatelské jméno je, nemusí už patřit Vám (protože byla podle definovaných pravidel dána přednost aktivnějšímu uživateli na SHW, který měl rovněž uživatelské jméno jablko) a Vy jste mohl být přejmenován na jablko_tvf. Nebo třeba i na imported_jablko_tvf, výsledné přejmenování je v podstatě bezpředmětné, protože se jedná o přechodný stav - nikdo neočekává, že budete s takovýmto uživatelským jménem vystupovat - a zakládat novou registraci jen kvůli tomuto je nešťastné řešení především pro Vás - ztratíte tak totiž svou dosavadní historii zde na fóru). Důležité je totiž to, že Vaše dosavadní historie a působení na fóru je stále vázáno na Váš profil (který má stále stejné unikátní ID) a proto všechny zde dříve napsané příspěvky uživatelem jablko nyní patří uživateli jablko_tvf.

Co dělat v takovém případě? Napsat mi e-mail o tom, jaké uživatelské jméno chcete používat - rozčilování zde na fóru situaci nevyřeší. Vzhledem k tomu, že ale Vaše uživatelské jméno bylo přejmenováno, se zde uživatel s Vaším původním uživatelským jménem už nachází a je tedy možné, že si budete muset vybrat uživatelské jméno jiné.

Jedná se o poměrně zdlouhavý proces a každý případ zabere nějaký ten čas - proto to zkrátka bude nějakou dobu trvat, než se vyřeší všechny aktivní profily - berte to tedy, prosím, na vědomí... a děkuji za pochopení.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední