Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 51

Téma: problém s heslem

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

ja tez koncim...

Je tu pravidelně Avatar uživatele Dreamer
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Byl tam jeden zapomenutý redirect (proto jste provedl změnu hesla pouze ve vBulletinu, nicméně po synchronizaci dat s hlavní db došlo k přepsání hesla na to původní, které Vám bylo zasláno e-mailem), teď už si ale můžete heslo změnit (odkáže Vás to na regisrační formulář SHW, což je v pořádku, vysvětlení dáýle v textu).

Vzhledem k tomu, že registrace jsou nyní sjednocené, je třeba úpravu hesla provádět v registračním formuláři, který je jednotný pro SHW i TVF (včetně přidružených fór), který se momentálně nachází na serveru Svět hardware. V budoucnu to bude samostatně stojící stránka v obecném designu oXy Online nebo našich technických médií, aby to nemátlo uživatele z TVF (a v budoucnu z dalších našich médií).
    Ja mam rovnaky problem, nic nie je vyriesene, nemozem si zmenit heslo! Hodi ma to na registracni formular na svethardware a ked to vyplnim, vyhodi to nasl. chybu:

"Chyby v registraci: Toto přihlašovací jméno již použil jiný uživatel."

To je pravda, som to ja.

Kedy si budem moct zmenit heslo???

Je tu občas Avatar uživatele focus
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od focus Zobrazit příspěvek
    Ja tomu naozaj nerozumiem.
    Na SWH mam od vcera zmenene heslo a to tam aj funguje.
    Ale bohuzial na TVF si musim dat znova posielat vygenerovane heslo, aby som sa prihlasil pretoze heslo z SWH nefunguje.
    Koncim a pridem pozriet inokedy, nemam na to nervy.
    Tak uz to konecne funguje.
    V piatok som si zmenil heslo na SVH a dnes vecer po takmer troch dnoch uz to heslo funguje konecne aj na TVFREAK.

Skuste to tak ako ja. Dal som si poslat zabudnute heslo na SVH. Potom som sa tam prihlasil a ked som bol prihlaseny, tak som si zmenil heslo.
    A po takmer troch dnoch to heslo zacalo platit aj na TVFREAK.

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od rx Zobrazit příspěvek
    Pane Polívka, děkuji za Vaše upozornění, že jsem blb.

A teď mi prosím blbovzdorně popište, jak si jednoduše změním heslo.
    Už jsem to v tomto threadu jednou psal: https://www.tvfreak.cz/forum/showpos...8&postcount=30

Změna se do prostředí TVF nepromítne hned, je třeba počkat, až se tak stane.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Dreamer Zobrazit příspěvek
    Ja mam rovnaky problem, nic nie je vyriesene, nemozem si zmenit heslo! Hodi ma to na registracni formular a ked to vyplnim, vyhodi to nasl. chybu:

"Chyby v registraci: Toto přihlašovací jméno již použil jiný uživatel."

To je pravda, som to ja.

Kedy si budem moct zmenit heslo???
    Je to vyřešené, postup jsem v tomto threadu už popisoval: https://www.tvfreak.cz/forum/showpos...8&postcount=30

Pokud jste vyplňoval prázdný formulář, byl jste v magazínu SHW jako nepřihlášený (pak je logické, že Vám systém napsal chybovou hlášku, že daný uživatel už existuje).

Změna se do prostředí TVF nepromítne hned, je třeba počkat, až se tak stane.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od focus Zobrazit příspěvek
    Tak uz to konecne funguje.
    V piatok som si zmenil heslo na SVH a dnes vecer po takmer troch dnoch uz to heslo funguje konecne aj na TVFREAK.

Skuste to tak ako ja. Dal som si poslat zabudnute heslo na SVH. Potom som sa tam prihlasil a ked som bol prihlaseny, tak som si zmenil heslo.
    A po takmer troch dnoch to heslo zacalo platit aj na TVFREAK.
    Jinými slovy jste tedy postupoval tak, jak jsem už 22.2. v tomto threadu psal, že se pro změnu hesla postupovat má, viz: https://www.tvfreak.cz/forum/showpos...8&postcount=30

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od ondratel Zobrazit příspěvek
    a mam toho prave dost! zase sem dnes musel obnovit heslo a zase se nejde zmenit takze az sem zejtra prijdu a heslo (jak si po zkusenostech troufam predpokladat) znovu nebude fungovat, sem tu naposled!

mejte se a preju honde pevny nervy...
    A právě tohle byl ten kámen úrazu - funkce obnovení hesla. Protože jak jsem psal dříve, hesla jsou uložena v hlavní db magazínu SHW, odkud se posléze replikují do dalších databází (tedy i do fóra TVF). Funkce "obnovy zapomenutého hesla" je pouze pro prostředí vBulletinu (čili Vám vBulletin vždy poslal heslo, které se posléze přepsalo jiným z hlavní databáze). To je to, o čem jsem psal v tomto příspěvku - zapomenutý odkaz.

Každopádně správný postup pro změnu hesla jsem popisoval v tomto threadu už 22.2. Pevné nervy nejsou zapotřebí, stačí se řídít uvedeným postupem (kde mimochodem nebyla o obnovování hesla žádná zmínka) a počkat, než se změny projeví (nebo pro zodpovězení čehokoli mi napsat e-mail a počkat, až na něj odpovím). To je celé.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Dreamer
    Registrace
    Feb 2005

Uz to funguje, je to dost neobvykly postup a citat 4 stranky prispevkov sa mi teda nechcelo, ale vdaka, hlavne ze uz to ide.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Před dvěma dny jsem "čistil" PC a tedy i cookies. Normálně jsem se potom zalogoval, a mám přístup jak na TVFreak, tak i na SHW. (používám IE)

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

No to mate jeste dobry, ale ja kdyz se chci prihlasit, tak dam tvfreak - prihlasit tam dam jedno heslo to mi napise ze sem prihlasen, ale nejsem... kdyz chci odeslat novy prispevek tak mi vyskoci jinej dialog tam musim zadat zase jiny heslo a pak uz sem prihlasen... ale kdyz zadam hned to heslo jaky zadavam do toho dialogu pri psani noveho prispevku tak to na me rve ze neni spravny...
    Co se to tady s tim stalo driv to bylo super...

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Ale to asi nebude chyba zde. Já si zadám jméno i heslo, potvrdím, a jsem přihlášen jak na TVF, tak i na SHW. A to používám "obstarožní" (jak někteří tvrdí) IE_5.5
    Najdi si v adresáři Windows položku Temporary Internet Files. Tam by měly býti cookies. Smaž je. Já mám dále v adresáři TIF ještě podadresář Content.IE5 (jestli ho má i šestková verze - nevím), a v něm adresy, jejichž obsah také občas mažu.
    Snad, když začneš takhle z "čistého pole", to bude fungovat - to přihlášení.

Je tu pravidelně Avatar uživatele BOBA
    Registrace
    May 2004

Nechci zakládat nové vlákno, ale sem by se to mohlo hodit. Už 4. den se musím několikrát denně přihlašovat, přestože jsem přihlášený. Když vjedu do sekce "Fórum" chybí mi lišta s novými příspěvky ...,ale jsem přihlášen. Musím se odhlásit a znovu přihlásit a už to jede.

Registrace
    May 2006

Pokud se na fórum TVFreak.cz přihlašujete různě z více počítačů nebo z různých prohlížečů (je jedno v jakých časových intervalech), dojde automaticky k odhlášení na původním počítači/prohlížeči a je tak třeba se znovu přihlásit. Je to způsobenou změným způsobem přihlašování v nové verzi vBulletinu, na který proběhl minulý týden upgrade, více informací zde.

Nicméně:
    "Už 4. den se musím několikrát denně přihlašovat, přestože jsem přihlášený. Když vjedu do sekce "Fórum" chybí mi lišta s novými příspěvky ...,ale jsem přihlášen."
    ...znamená to, že v magazínu jste přihlášený, vejdete do fóra a tam přihlášený nejste? Přihlašujete se z více počítačů nebo z více prohlížečů?

Je tu pravidelně Avatar uživatele BOBA
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Pokud se na fórum TVFreak.cz přihlašujete různě z více počítačů nebo z různých prohlížečů (je jedno v jakých časových intervalech), dojde automaticky k odhlášení na původním počítači/prohlížeči a je tak třeba se znovu přihlásit. Je to způsobenou změným způsobem přihlašování v nové verzi vBulletinu, na který proběhl minulý týden upgrade, více informací zde.

Nicméně:
    "Už 4. den se musím několikrát denně přihlašovat, přestože jsem přihlášený. Když vjedu do sekce "Fórum" chybí mi lišta s novými příspěvky ...,ale jsem přihlášen."
    ...znamená to, že v magazínu jste přihlášený, vejdete do fóra a tam přihlášený nejste? Přihlašujete se z více počítačů nebo z více prohlížečů?
    O té změně vím, ale bohužel se přihlašuji pořád ze stejného PC. Zrovna teď, když jsem chtěl odpovědět, jsem musel projít výše popsaným. Jsem přihlášený jak v magazínu, tak ve fóru a používám jeden prohlížeč.Mám zkusit smazat cookies?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BOBA Zobrazit příspěvek
    Mám zkusit smazat cookies?
    Ano, zkuste to a dejte pak prosím vědět, zda to pomohlo.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední