Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hlasování na Očko TV

x-ray (48)|7.2.2007 17:29
Ahoj. Vím, že to na Freak moc nepatří, ale jsou to asi dva roky, co tady byl s podobnou prosbou Clee.
Potřeboval bych pomoc, při hlasování o klip čtvrtletí. Mám tam kamarády a tak jsem jim slíbil, že to zkusím i na Freaku...
Ta správná stránka je
http://ocko.idnes.cz/vytah.asp?klip=2#hitparada

Kapela se jmenuje High Hopes a song Blues pro pana S.
Když se vám bude chtít, tak si to poslechněte a jestli se bude líbit, pošlete hlas.Ale může se jen jednou za den :-(.
Tak díky za čas a ahoj x-ray.
ODSakEda (2278)|7.2.2007 18:12
Jo to znám z politiky a hlavně z komunismu-kamaráčov... :(( Jinak také pokus ovlivnit soutěž... Tobě přijde líto že jde hlasovat jen jednou denně? To by mělo jít přece každou sekundu né??? :-E ...)

Máš štěstí chlape za dodatek: jestli budete chtít :-)
Já např. budu hlasovat pro ty, co se mi zalíbí! :-D Já totiž miluji hudbu od slova hrát na hudební nástroje a zpěv-od slova pjeti, né mluvit! :-) Ale proti gustu.......... 8-)
Měj se a přeji "tvým"(!) Hiphopákům úspěch i beze mě :-)
x-ray (48)|7.2.2007 23:39
Ale já jsem nechtěl nikoho ovlivnit. Taky proto jsem tam dal ten dodatek "jestli budete chtít". :-)-
ladinek (494)|8.2.2007 12:52
[quote=ODSakEda]Jo to znám z politiky a hlavně z komunismu-kamaráčov... :(( Jinak také pokus ovlivnit soutěž... Tobě přijde líto že jde hlasovat jen jednou denně? To by mělo jít přece každou sekundu né??? :-E ...)

Máš štěstí chlape za dodatek: jestli budete chtít :-)
Já např. budu hlasovat pro ty, co se mi zalíbí! :-D Já totiž miluji hudbu od slova hrát na hudební nástroje a zpěv-od slova pjeti, né mluvit! :-) Ale proti gustu.......... 8-)
Měj se a přeji "tvým"(!) Hiphopákům úspěch i beze mě :-)[/quote]

opět k věci 9-) 9-) 9-)
ODSakEda (2278)|8.2.2007 14:29
ladinek to bych tak zcela neřek - já psal o tom hlasování, o jeho výzvě a jak budu hlasovat s ohledem na styl a jaký mám na ten styl názor-je to úplně od věci??? Tak pardon, nebudu vyjadřovat své názory ani na blbý dotaz nebo výzvu :-((
Diablo (668)|8.2.2007 14:34
[quote=ODSakEda].... Tak pardon, nebudu vyjadřovat své názory ....[/quote]

To jsem zvědav jak to dlouho vydržíš. :-E :-E :-E


:-!!!
ladinek (494)|8.2.2007 14:34
ODSakEda
já to myslel spíš tak, že ty speciálně dokážeš každou věc neuvěřitelně rozvést... B-)