Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung LE32S71 + připojení k pc a (tuner)

izuel (37)|5.2.2007 19:42
Ahoj,

Koupil jsem si tuto televizi Samsung LE32S71 jsem moc spokojený, chci se zeptat jestli má někdo zkušenost nebo poradí ohledně :

1.zatím pc spojuji s tv d-subem a obraz ostrý, zajímalo by mě když připojím pomocí HDMI to DVI-D kablem ,zda vůbec poznám rozdíl :-I , zkoušel sem hodně LCD monitorů s D-subem i DVI-D ,ale rozdíl vždy marně hledám .. možná proti okolním vlivům a rušení je to lepší ale jinak?....


2.Při propojení s D-sub pc k tv , mi to nadetekuje i tuner, chytrý Wmpc (windows media player classic) ,když otevřu (open device) tak vidí tuner , resp.ATI T200 AVStream Analog Capture ,ale telku nevidím, půjde to když to píchnu do toho HDMI to DVI-D (kabel) tam by měla být video složka obsažená, zvuk teď neřeším. Jde mi o to tedy,zda bych nějak mohl nahrávat televizní programy přes ten tuner v TV ..přímo bez videa, kartu mam radeon x1900XT 512 MB - VIVO.


Děkuji všem ,kteří pochopili a odpoví :-E
TVLukas (5)|8.2.2007 00:14
1) nepoznas
2) totalni blbost, ten kabel je PC->TV, ten tuner mas v PC (vivo)
izuel (37)|8.2.2007 08:40
[quote=TVLukas]1) nepoznas
2) totalni blbost, ten kabel je PC->TV, ten tuner mas v PC (vivo)[/quote]

Ahoj

2)Kdyz hdmi kabel nese uz dekodovany signal z televize, sem si myslel ,ze by mohla byz zahrnuta i slozka ktera nese signal z televize (tuneru), proc kupovat tuner v pci karte do pc kdyz ho mam v televizi??? vazne to zapojit nejde zkousel si to? dikys

a v kartě tuner nemám , vivo je video vstup a video výstup! \/
9z9 (188)|8.2.2007 12:20
"resp.ATI T200 AVStream Analog Capture" - toto ale neni TVtuner, ale jen analog vstup do grafiky (to VIVO). Kdyz do toho pripojis zdroj videa, tak budes moc nahravat, ale nevim jestli TV umi poslat obraz napr. do SCARTU - pokud ano, tak pres redukci do GPU. Pres HDMI s tim IMHO ale nepocitej.