Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hudba v DVD menu zacne hrat opozdene

hanni_tvf (41)|5.2.2007 13:40
Narazil som este na jeden problem s hudbou v menu v DVD Architect,ktory akosi neviem vyriesit.Urobil som DVD menu,vytvoril DVD disk a problem sa vyskytol v hudbe,ktoru som dal pod menu.Ked si to DVD pustim v PC,je vsetko v poriadku a zvuk sa rozbehne hned po nacitani DVD, sucasne s obrazom.Ked ho dam do stolneho prehravaca, asi 3-4 sekundy je ticho a zvuk sa rozbehne az potom.Obraz se rozbehne hned.

Neviete mi poradit,kde je problem?Preco to hra v PC v poriadku a prehravaci sa opozduje?Ked pustim z menu film,tam uz zvuk nabehne hned,robi to iba u menu.

P.S. Menu robene napr v Ulead video studio je v poriadku,tam sa zvuk neopozduje.
stayman (12393)|5.2.2007 14:31
Nemas posunuty loop point? :OO
hanni_tvf (41)|5.2.2007 15:07
Predpokladam,ze Loop point je v ceskej verzii Bod smycky :-) ..a ten je nastaveny na 0:00:000.Keby bol posunuty,urcite by sa to prejavilo aj pri prehravani v PC.
stayman (12393)|5.2.2007 16:08
Niektore software playere vela veci ignoruju, takze to nie je argument. Za normalnych okolnosti som sa s tym nestretol, co popisujes, takze musi byt chyba niekde v navigacii a tak podobne.
hanni_tvf (41)|5.2.2007 20:39
No neviem,vsetko vyzera byt v poriadku,aj ked s DVD Architect dam nahlad,vsetko sedi.Vyskusal som aj viac druhov SW prehravacov,vsetko v poriadku.Este vyskusam to DVD v inom stolnom prehravaci.