Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD s DivX i s XviD

ladinek (494)|4.2.2007 19:21
chci koupit nějaký DVD přehrávač, který zvládne DivX i XviD i s titulkama....stačí nějaký obyč za co nejmíň peněz, ale hlavně aby fungoval :-) ....nemáte nějaký tip?
Diablo (668)|4.2.2007 19:32
V Makru za 1500,- něco koupíš....

Kamoš má tohle a je to nezničitelné.


:-!!!
ghuul (49)|4.2.2007 21:23
Teďka jsem kupoval pro bratra Xoro HSD8410. Umí titulky s češtinou (sám si vybereš jaké titulky z disku otevřít) a má to USB (+ ještě nějaký ty sloty na CF, MMC a SD), takže se dá připojit externí USB hadr s filmečkama. Dá se sehnat za cenu kolem 2k tudíž celkem slušnej poměr cena/výkon. Jo a má to i VGA výstup, takže v nouzi (nebo jako default) možno připojit i na počítačovej monitor.
ladinek (494)|5.2.2007 13:49
no já už mám přehrávač ...ale chci koupit něco jenom kvůli DivX a XviD ...to znamená, že čím levnější, tím lepší...třeba něco takového http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=34278
miro333 (716)|6.2.2007 07:10
no tak si to kup a nespekuluj...
taketo veci sa tu riesili uz milionkrat, tak si prejdi forum! vies, kazdy tu caka na niekoho ako ty, komu sa nechce citat a chce z fleku odpoved na ixkrat preberanu vec!
ladinek (494)|7.2.2007 08:35
miro333

pokud nemáš nic k věci, tak drž hubu a krok. já se tu ptal na nějaký už vyzkoušený a který se prodává ted. To, co se probíralo v diskuzi někdy před rokem, je mi k ničemu...
miro333 (716)|7.2.2007 10:58
radsej drz hubu ty, ak sa mas pytat somariny, tak sa radsej nepytaj! naco vlastne chces radu, ked hladas len to najlacnejsie na trhu??? kup si najlacnejsi smejd a neotravuj zbytocnymi otazkami :-G
ladinek (494)|7.2.2007 13:20
miro333
poslouchej ty primitive..ještě jednou opakuju, pokud nemáš co k věci, tak táhni do prdele...ptal jsem, jestli tady nemá někdo zkušenosti s nějakým konkrétním přehrávačem..někteří to holt pochopí, idiot ne...
miro333 (716)|7.2.2007 15:06
az na to, ze ten vol si ty...
kto sa hlupo pyta, nech caka adekvatnu odpoved.
nabuduce sa nezabudni pytat, akej farby si mas dat rano ponozky, tela...
ladinek (494)|7.2.2007 15:08
[quote=miro333]az na to, ze ten vol si ty...
kto sa hlupo pyta, nech caka adekvatnu odpoved.
nabuduce sa nezabudni pytat, akej farby si mas dat rano ponozky, tela...[/quote]

9-) 9-) 9-)

já se zeptal úplně normálně na to, co by se dalo koupit a s čím má někdo zkušenosti..než ses do toho začal srát, bylo to úplně v pohodě...ze tří tvých příspěvků tady jsou všechny o hovně :-k
skaut (66)|7.2.2007 16:26
Neber v úvahu popis. Samo že přehrává DVD+R/RW, ale hlavně mě to v pohodě načetlo Divx i s českejma titulkama. České znaky to zobrazuje korektně, až na ť a ď, je místo toho pomlčka. Jo a ty titulky jsou menší než na DVD, ale to s tvojí novou telkou asi nebude problém :-).Xvid jsem nezkoušel a kupoval jsem to jako dárek, tak už ho nemám. O víkendu bych to mohl vyzkoušet, jestli by jsi měl zájem.

http://www.electrohall.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01471790&sAlliance=zbseeh
ladinek (494)|7.2.2007 18:11
skaut

díky...ale ted jsem měl hovor s jedním uživatelem a nakonec upustím od těch rad výše a objednám toto http://www.electrohall.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01287115
je to docela za rozumný peníz a mělo by to zvládnout vše i s podporou Cz titulků
Diablo (668)|7.2.2007 20:05
Sencor není příliš šťastná volba.... odcházejí u nich lasery jak na bežícím páse.... ale za ty prachy je to stejně jedno. :-I


:-!!!
ladinek (494)|7.2.2007 20:57
jj..já to beru tak, že za ty peníze, když mi to vydrží minimálně dva roky, co trvá záruka, tak to bude OK a pak klidně koupím nový.
miro333 (716)|7.2.2007 21:44
[quote=ladinek][quote=miro333]az na to, ze ten vol si ty...
kto sa hlupo pyta, nech caka adekvatnu odpoved.
nabuduce sa nezabudni pytat, akej farby si mas dat rano ponozky, tela...[/quote]

9-) 9-) 9-)

já se zeptal úplně normálně na to, co by se dalo koupit a s čím má někdo zkušenosti..než ses do toho začal srát, bylo to úplně v pohodě...ze tří tvých příspěvků tady jsou všechny o hovně :-k[/quote]

si proste nafukany blb, ktory si zrejme mysli, ze ked bude druhych otravovat s radoby otazkami, ti mu budu od radosti utierat jeho vzacnu prdel.
pytal si sa na uplnu banalitu, takych lacnych suntov sa valaju kopy v kazdom krame, ale ujo dolezity to chce samozrejme vediet osobitne!
ladinku, aj nabuduce sa pytaj na nejaku stokrat omletu vec, ono sa vzdy najde niekto, kto ti rad poradi 9-) 9-) 9-)
ladinek (494)|8.2.2007 12:28
miro333
poslouchej ty vylízaný blbe...nikdo se tě neprosil, aby jsi sem lozil, když němáš co k věci...takže se seber, a táhni do prdele..pokud si potřebuješ na někom chladit žáhu, vyber si k tomu někoho se svého okolí...
stayman (12393)|8.2.2007 12:36
Ja som kupil malej nejaky silvercrest ci ako, v Lidl a parada, ma aj citacku pam.kariet :-E
ViKinG (793)|8.2.2007 13:04
silvercrest (KH-6508/6509) byl za cenu z Lidlu (původní 1.500,-Kč, pak ještě ve slevě výprodej 1.100,-Kč) dost dobrý. Dneska už ta cena nepřekvapí ale byl v době (první polovina 2005) kdy ostatní (DIvX/XviD) stály citelně víc. Vím o 3 a všechny jedou dodnes.
ladinek: nenech cloumat zlobu svým majestátem :-)
StD (8612)|8.2.2007 13:06
Ad Silvercrest: Taky vám tak topí? (zdroj)
ladinek (494)|8.2.2007 13:14
no objednal jsem toho Sencora, tak uvidím..podle popisu by to mělo číst všechno, co požaduju...dám pak vědět.
Silvercrest slyším poprvé v životě...mrknu, co to vůbec je.
ViKinG : když u nás Beranů je to těžké :BB: :-D
ViKinG (793)|8.2.2007 14:08
StD: nikdo z těch 3 si na to nikdy nestěžoval. Účty za topení z doby před a po SilverCrestovské jsem nesledoval :-) .
ladinek: já ho jinde než tenkrát v tom Lidlu ani neviděl.
Sencor je spotřebka z úplné spodní cenové hladiny se všemi + i -.
ladinek (494)|8.2.2007 14:19
[quote=ViKinG]Sencor je spotřebka z úplné spodní cenové hladiny se všemi + i -.[/quote]

jasné..s tím to taky kupuju...dcerce dám do pokojíku S-35 a tuto špičku (Sencor) si začlením v obýváku do sestavy :-D
ViKinG (793)|8.2.2007 14:31
ladinek: tak to má být, tak je to správné... pro mladé jen to nejlepší.
StD (8612)|8.2.2007 14:47
Silvercrest je (pa)značka vymyšlená výhradně pro řetězce Nadace Lidl... (aby to nebyl NoName a lidičky zíraly, jakouže to maj China-značku). :-E
ladinek (494)|21.2.2007 07:42
takže Sencora jsem vrátil, zvládá všechno až na jednu podstatnou věc, a to, že u divX a XviD nezobrazuje celé titulky. Tří řádkový titulek klidně usekne v půlce druhého. Tak jsem si nachystal nějaké RW a vyrazil do Datartu. A nakonec jsem, koupil Panasonic S 42. http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=41702
I když to není v popisu, tak zvládá úplně všechno (DivX, XviD, CZ titulky se správnou diaktrikou...) a hlavně ty titulky zobrazuje komplet. Takže tento přístroj můžu jenom doporučit.
skaut (66)|22.2.2007 23:26
[QUOTE=miro333;135136]si proste nafukany blb, ktory si zrejme mysli, ze ked bude druhych otravovat s radoby otazkami, ti mu budu od radosti utierat jeho vzacnu prdel.
pytal si sa na uplnu banalitu, takych lacnych suntov sa valaju kopy v kazdom krame, ale ujo dolezity to chce samozrejme vediet osobitne!
ladinku, aj nabuduce sa pytaj na nejaku stokrat omletu vec, ono sa vzdy najde niekto, kto ti rad poradi 9-) 9-) 9-)[/QUOTE]

Vážený PANE MIRO,
nevím o co Vám jde a proč jste vůbec reagoval na dotaz. Jste tu NOVÁČEK stejně jako já, tak nevím co řešíte. Až budete mít tolik podmětných příspěvků jako ladinek, tak pak si možná můžete "vyskakovat",zatím jsem zběžně prošel Vaše příspěvky a opravdu jsem nenašel nic, co bych považoval za důležité a co by mě něco užitečného přineslo, na rozdíl od příspěvků ladinka. Zeptal se na co chtěl a ten kdo chce mu bez řečí odpoví a poradí, zatímco VY se tady chováte jako obyčejný křupan, který snědl všechnu moudrost. Nevím proč jste vůbec reagoval, proč jste svoje "znalosti" neuplatnil v jiných příspěvcích, kde by Vás bylo určitě třeba.
Nanosaurus (24)|23.2.2007 12:12
Nebudu se pozastavovat nad nesmysly, co se tady objevili....jak se říká, láná huba, holé neštěstí...takže proč se nezeptat i na tohle? I v téhle cenové relaci s může stát, že koupím něco, co neumí to, co chci já...Ale nechci se tu pouštět do debat....Mezi to nejlevnější, co jsem našel, patří třeba Orava DVD-506. Vyžádané formáty to podporuje a stojí něco málo přes 2000.
ladinek (494)|23.2.2007 16:55
tak tu Oravu jsem měl taky v merku, ale neměl jsem možnost ji vyzkoušet..hlavně pozor na jednu věc...i když je u přehrávače napsaná podpora CZ titulků a on ji opravdu podporuje, tak bacha na to, aby ty titulky opravdu zobrazoval celé !!! Prolezl jsem pár diskuzí a toto se objevilo u více přístrojů.
Nanosaurus (24)|2.3.2007 17:23
[QUOTE=Nanosaurus;135623]Nebudu se pozastavovat nad nesmysly, co se tady objevili....jak se říká, láná huba, holé neštěstí...takže proč se nezeptat i na tohle? I v téhle cenové relaci s může stát, že koupím něco, co neumí to, co chci já...Ale nechci se tu pouštět do debat....Mezi to nejlevnější, co jsem našel, patří třeba Orava DVD-506. Vyžádané formáty to podporuje a stojí něco málo přes 2000.[/QUOTE]

Samozřejmě mám na mysli Oravu DVD-560...jak vidíte, nějak se mi při psaní klepaly ruce :-( :-)