Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CRT PANASONIC TX-32PX30

petr1342 (200)|4.2.2007 18:54
chlapi, co říkáte na toho panase, sice už by měl být dávno mimo prodej,ale ještě jsem ho objevil na jednom eshopu z prahy, centrumnakupu.cz?

vypadá dobře,cena jenom 21900kč se stolkem, má dvojitý digital scan, kompenzaci pohybu,pěkné rozlišení, jen váhám nad tím, proč ho ještě jako jediní mají v prodeji?!

Jestli ho někdo máte doma, budu rád za postřehy, díkes. Přece jen je o trošku levnější jako plazma za 30000kč taktéž od panasonica. :-)
majkicz (872)|4.2.2007 19:34
[color=darkblue]Dostupnost na dotaz, otazkou je, jestli ho fakt budou jeste mit. Jinak parametry vypada vice nez dobre :)[/color]
vity (292)|4.2.2007 19:40
Před vánoci byl za 19900kč. Kamarád ho má asi 4 měsíce a je spokojen.
petr1342 (200)|4.2.2007 21:06
[quote=vity]Před vánoci byl za 19900kč. Kamarád ho má asi 4 měsíce a je spokojen.[/quote]

za těch 19900(taky se stolkem?) ho taky koupil na tom e shopu centrumnakupu?

já tam volal někdy před 3-4 týdny a ještě jich měli dost i na dotaz, bohužel před vánoci jsem ještě tv nezháněl.Díkes za odpověd! :-)
petr1342 (200)|4.2.2007 21:13
[quote=majkicz][color=darkblue]Dostupnost na dotaz, otazkou je, jestli ho fakt budou jeste mit. Jinak parametry vypada vice nez dobre :)[/color][/quote]

víš,majkicz, mě docela na té 9551 philips, co už je pryč z domu, vadily ty trhané pohyby u sportu i u třeba diskuse,když pohli hlavou v detailu, nebavilo mě pořád přeblikávat s pixel plus na normál 100HZ a double lines, což myslím u tohoto panase nehrozí :-) . To mě na té 9551 dost mrzelo, že to DNM očesali.

jen nevím, proč toho panase pořád mají, jestli jich měli tolik ve skladu, či
jak to je..........? díky všem za případné zkušenosti či postřehy!!!!!
advanced_236.jpg video_180.jpg dvd_lab_318.jpg
stani (1647)|4.2.2007 21:59
[quote=petr1342]
víš,majkicz, mě docela na té 9551 philips, co už je pryč z domu, vadily ty trhané pohyby u sportu i u třeba diskuse,když pohli hlavou v detailu, nebavilo mě pořád přeblikávat s pixel plus na normál 100HZ a double lines, ...[/quote]

To je také zajímavé, u mé 9521 to mám pořád nastavené na Pixel Plus a nikdy jsem nic takového nepozoroval, obraz pořád jako víno....
majkicz (872)|5.2.2007 00:10
[quote=stani][quote=petr1342]
víš,majkicz, mě docela na té 9551 philips, co už je pryč z domu, vadily ty trhané pohyby u sportu i u třeba diskuse,když pohli hlavou v detailu, nebavilo mě pořád přeblikávat s pixel plus na normál 100HZ a double lines, ...[/quote]

To je také zajímavé, u mé 9521 to mám pořád nastavené na Pixel Plus a nikdy jsem nic takového nepozoroval, obraz pořád jako víno....[/quote]
[color=darkblue]No ja taky nevim, o cem to tady porad mluvite, lidickove, pac ja teda jedinej sport, co koukam, tak jsou F1, GP a krasobrusleni, ale zkousel jsem teda pozorovat pozorne aspon ten vas fotbal pri zpravach na CT1 a nic takoveho jsem nevidel. Uplne v pohodicce a mel jsem to na 100Hz i PP. Takze fakt netusim, kde je ten problem :-? [/color]
petr1342 (200)|5.2.2007 15:11
[quote=majkicz][quote=stani][quote=petr1342]
víš,majkicz, mě docela na té 9551 philips, co už je pryč z domu, vadily ty trhané pohyby u sportu i u třeba diskuse,když pohli hlavou v detailu, nebavilo mě pořád přeblikávat s pixel plus na normál 100HZ a double lines, ...[/quote]

To je také zajímavé, u mé 9521 to mám pořád nastavené na Pixel Plus a nikdy jsem nic takového nepozoroval, obraz pořád jako víno....[/quote]
[color=darkblue]No ja taky nevim, o cem to tady porad mluvite, lidickove, pac ja teda jedinej sport, co koukam, tak jsou F1, GP a krasobrusleni, ale zkousel jsem teda pozorovat pozorne aspon ten vas fotbal pri zpravach na CT1 a nic takoveho jsem nevidel. Uplne v pohodicce a mel jsem to na 100Hz i PP. Takze fakt netusim, kde je ten problem :-? [/color][/quote]

asi v oku, jinak fakt netuším :-) :BB: