Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: SONY PD170 vs. Panasonic DVX100A

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Tak preto som o tom nikde nevedel nic najst, lebo sam som si to skomolil (asi nasledujem Bernolaka ), takze dik za upresnenie, ale aj tak mi je na tom nieco divne, pretoze niektore kamery (znacky), je jedno aky maju chip..., je jedno kolko pixelov..., tak ten "smear effect" (teraz som to dobre napisal??? ) sa u nich neprejavi, resp, prejavi sa v ovela mensom rozsahu, ako u ostatnych znaciek. Fakt neviem, cim tu zotrvacnost na tych pixeloch vedia tak dokonale eliminovat, no najviac tymto "neduhom" trpia Panasonici, tak aj preto sa bojim uz ist do tej NV-GS200 a asi pojdem do Sony DCR-HC85 (navyse je sice "len" s 1xCCD, ale s 1/3.6", kdezto ten panak ma 3xCCD, ale 1/6"...) Napr. Canon XL-1S nema takmer ziadny ten smear, ako je to mozne???
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Ono ti vyrobcovia sa snazia, treba to uznat. Vymyslaju vselijake vylepsenia hardware a tam kde konci hardware nastupuju rozne softwarove finty ako analyza obrazu v susednych bodoch v realtime a ich naprava a podobne priamo v DSP v kamere a vysledny efekt je niekedy skoro ako umenie nemozneho .

BTW, Bernolak bol mozno fajn, ale stale nechapem, preco sme nezostali pri tej prvotnej Sturovcine, neboli by ziadne problemy s "ypsilonmi" .

Banned
    Registrace
    Feb 2007

jj, aj s tymi "y" vs "i" mam problem, takze potom som bastard ??? Inak ten smear ma naozaj trapil dost, to si pametam, neslo to ani korekciami clony (trochu) ale hlavne ani casmi, cim dlhsi cas tym mensi, ale kamera mala myslim najdlsi 1/50s a aj tam to bolo , taka kamera je takmer nepouzitelna s bodovymi svetlami, ani silne nasvietenie nepomahalo... boli to NV-S77-99 rada a aj vsetky tie DV a co je cudne, aj ta s 3xCCD DX-100 (jej podobna s 1xCCD bola NV-DA1, tu som mal) Inak obraz brilantny, akokeby priestorovy, bez sumu.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Uz tu nie si? No neva, aspon som sa vykecal, ked uz mam napi.u naladu, ze mam danovu kontrolu

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Memory Stick do Sony PD170
    Od jaster_oldd v sekci Videokamery
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 27-06-2007, 11:40
  2. asi Sony pd170 a nebo z1??????
    Od intel_tvf v sekci Videokamery
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-01-2007, 10:27
  3. Sony PD170