Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD/Divx s HDMI misto notebooku pres VGA...

Shaarky (14)|4.2.2007 11:42
Lidi, poradte mi prosim vyresit male dilema. Uvazuji o koupi DivX prehravace Xoro 8410 a chtel bych to propojit pomoci HDMI s LCD (Mascom MC 26W31 B/S IDTV). Nicmene dnes resim prehravani DVD a DivX pres notebook,ktery mam pripojen VGA kabelem k LCD. Pokud v tuto chvili opomenu zvukovou stranky a vzhled(laptop se moc k nabidku nehodi :-) ), vyplati se zakoupit DivX prehravac - bude to takovy znatelny rozdil mezi VGA a HDMI pripojenim u tohoto prehravace ? Samozrejme vim, jaky je rozdil mezi VGA a HDMI, analogem a digitalem apod., ale napr. na LCD monitorech az tak moc rozdil mezi VGA a DVI pripojenim videt neni - proto se ptam. Diky. :-?
Shaarky (14)|7.2.2007 21:38
To nikdo nevíte ? :-? :-(
zevler (27)|17.4.2007 09:34
[QUOTE=Shaarky;135131]To nikdo nevíte ? :-? :-([/QUOTE]


já sem včera propojil plasmu LG 50" s PC pomocí HDMI / DVI- HDMI/, tak se ti můžu podívat, ale i přes VGA jsem žádnej problém neviděl, takže to nebude nějakej skok.
Ale ten kábl má 5 metrů a pořád je to OK, tak aspoň takovej poznatek, že i v tétéo délce se to dá.
TomK_tvf (38)|17.4.2007 09:56
IMHO mezi HDMI a VGA nebude znatelny rozdil, pokud VGA vystup podporuje rozliseni 1280x720 ci (lepe)nativni rozliseni LCD monitoru.
Rozdil mezi samotnym prenosem signalu (analog/digital) do monitoru je u filmu zanedbatelny.
Serpentin (21)|17.4.2007 11:10
Teď jde hlavně o to , zda seženeš divX v HD kvalitě... Tam bude hlavní rozdíl v kvalitě obrazu. Skousne ten přehrávač i rozlišení vyšší než PAL?
hermanson (67)|18.4.2007 08:34
Pripojuji notebook k plasme Panasonic 37PV45 a obraz z dvd i divx je brilantni,myslim ze moje oci uz moc velky rozdil neuvidi i kdyby se to zlepsilo.Jediny duvod proc uvazuju o dvd prehravaci je komfort obsluhy a mnozstvi kabelu.
P.S.Skoda jen ,ze panasonic nenabizi player s usb vstupem nebo cteckou karet+hdmi.To by byla moje jasna volba.