Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Auto Gordian Knot

svatahorak (2)|3.2.2007 20:41
Začal jsem používat Auto Gordian Knot pro kompresi videa z DVD. Jsem laik, spouštím pouze automatické nastavení, jen nastavuji výslednou velikost souboru :-) U některých titulů, které jsem převedl do formátu AVI nebyl synchronizovaný zvuk s obrazem, můžete mi prosím někdo poradit co s tím.

Předem děkuji

Sváťa
vlada (3470)|5.2.2007 15:21
svatahorak
To je jednoduchý - podívej se na ten samý titulek na DVD a potom v AVI a zapiš si jejich časy. Když budou sedět, je šoupnutý video, když ne, jsou šoupnutý titulky. Potom se s tim dá něco dál dělat.
svatahorak (2)|7.2.2007 14:48
Nejde o titulky, ale o zvuk vzhledem k videu. Jakmile pustím preview přes Gordian knot, tak je to o několik sekund možná desítek mimo. Stává se mi to ale jen u některých filmů.
vlada (3470)|7.2.2007 15:24
svatahorak
A jak ten film ripuješ na HDD? Tam bych hledal chybu. Na DVD je někdy zvuk o dost posunutej oproti videu. To je nutný potom nějak srovnat.
tiger6 (147)|7.2.2007 15:42
svatahorak
U některých DVD se mi stává, že je třeba úvodní znělka s logem studia bez zvuku (netušim proč, při normálním přehrávání tam je) a kvůli tomu se zvuk sesynchronizuje úplně jinak. Ale nevim jaká chyba je u tebe, těmhle automatizovaným programům moc nedůvěřuju, tak jsem je nikdy nepoužíval.