Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast TV2000XP Deluxe - jak naladit UPC kabel

Snowii (3)|3.2.2007 14:15
Zdravim,

mam problem s touto kartou, nejsem schopny naladit celou nabidku :-((( , pokud dam ve WinFast PVR Adaptive Scan tak mi to samo prepne na "Plocha : Custom Defined", stejne tak nevim jestli mam jako TV Zdroj zadat Kabel nebo Antenu, zkousel jsem oboji a vzdy mi to neco naladilo.

Jaka bych mel pouzit zemi a normu, aby vse jelo v pohode?

Pokud byste mi nekdo byl schopny poradit, byl bych moc rad!!

Diky!!
Doom (2331)|3.2.2007 17:03
eště jednou a pomalu. co vlastně chceš???

když dáš adaptivní hledání,tak PVR bude ignorovat tabulku programů, která je daná pro tu kterou zemi a proladí celé TV pásmo od začátku až do konce. dobré to je v okamžiku, kdy máš kabelovku a na ní kanály z různých zemí...

to že u některého programu šumí zvuk je normální, někde je pal B a někde pal D, klávesou A si u konkrétního programu zvolíš správnou normu
Ivo Mašek (10205)|3.2.2007 18:26
Area: Czech PAL_BG (PAL_B), nebo PAL_DK (PAL_D). Vždy proveď kompletní scan (Scan Channels) a zafajfkuj Auto Fine Tune. Počkej, až se naladí všechny kanály (bude to trvat delší dobu). Potom normálně začni sledovat televizi po jednotlivých kanálech (pořadí) a tam, kde bude zvuk šumět, zmáčkni na PC klávesnici klávesu A. Pokud v menu Area budeš mít možnost Czech PAL_BD, tak ji použij. Nebudeš potom muset nastavovat zvuk přes klávesu A, měl by se nastavit automaticky.
TV Source: Cable
Snowii (3)|3.2.2007 18:27
nic mi nesumi, jde mi o to, ze ani pri adaptivnim hledani mi to proste nenajde vsechno (treba novu ne), ale pokud zvolim Czech rep PAL B/D tak mi to najde Novu ale zase to nenajde neco jinyho (treba to v nejaky kombinaci nenaslo CT1)...

normalni televize naladi na te kabelovce 40 programu ale karta mi jich najde tak 28...
Ivo Mašek (10205)|3.2.2007 18:31
U UPC se ti to možná ani nepovede. Oni vysílají systémem, že nevynechávají jeden kanál mezi dvěma sousedními.
UPC vysílá takto: 1,2,3,4,5,6,7,8,9, ...........
KARNEVAL vysílá takto: 1,3,5,7,9, ......

Zkus si u UPC najít jejich frekvence, a pokus se je naladit ručně (pokud to model DeLux umožní !!) U starších modelů DeLux a starších Expert to nešlo.
Snowii (3)|3.2.2007 19:29
jasan zkusim to, ted to ale uz necham naladeny tak jak to je protoze potrebuju neco nahrat :)

kazdopadne dikec za pomoc, ted to myslim zrovna mam jak si psal na PAL B/D na zrdoj kabel a s doladenim a probehl jsem to a jsou tam vsechny hlavni cesky plus ty na ktery se koukam takze to asi uz vic resit nebudu no...

ale trosku me to teda s!@# :)
Saxel (2279)|4.2.2007 12:37
[quote=Ivo Mašek]U UPC se ti to možná ani nepovede. Oni vysílají systémem, že nevynechávají jeden kanál mezi dvěma sousedními.
UPC vysílá takto: 1,2,3,4,5,6,7,8,9, ...........
[/quote]
V tom to nebude. Naše kabelovka má taky programy nasázené těsně vedle sebe (8MHz) a můj Leadtek Expert s tím nemá žádný problém a při adaptivním ladění najde všechny. A to některé programy máme v kabelovém pásmu, některé v UHF i VHF, samozřejmě v obou zvukových normách (celkem asi 48).
Jano (592)|4.2.2007 22:16
TV karty /väčšina / má problem z UPC buď naladíš HBO + nejaké sračky
alebo všetko iné bez HBO - ten kanal je dosť posunutý a je prakticky na
začiatku rozsahu tunera.

Teda aspoň u nás