Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

mirekv a ostatní horalové - koukejte s tím něco udělat!

exTNT (1421)|3.2.2007 12:08
Tak jsem si po naprosto neuvěřitelným pracovním roce (průměr 16 hodin denně) udělal v kalendáři mezírku dva týdny na dovolenou a díky předchozím vynikajícím zkušenostem namířil do Jeseníků. Vyrážíme zítra ráno, tak jsem se kouknul na předpověď a jsem zdrcen - ono se dle ofiko meteorologů má oteplovat a pršet!!!
Tak jsem chtěl požádat mirkav, protože to má kousek ke svatýmu Petrovi, jestli by se s tim jako nedalo něco udělat...
Ale vážně, jak to tam skutečně vypadá a jak to viděj místní, bude ještě letos zima a nebo už je po sezóně?
:-(
Ivo Mašek (10205)|3.2.2007 12:17
:-D Na severním polu je zima celoročně. Tam si můžeš užít do aleluja, a kdykoli, kdy budeš mít volný čas (takže ho nemusíš plánovat dopředu) :-D
Už aby i u nás rostly palmy a teplota nikdy neklesla pod 30°C.
:BB:
PetrJ (149)|3.2.2007 12:59
exTNT


Musíš to brát pozitivně- nebudou takové fronty u vleků a ta pravá krása Jeseníků nebude schovaná pod bílými sračkami... :-I
Doom (2331)|3.2.2007 13:34
minulej víkend bylo na pradědu bílejch srač*ek až hrůza. prošvihls to kámo...

je dobře, že je letos takováhle zima - aspon se daj parádne najíždět kilometry...
AleK (814)|3.2.2007 13:43
no ze sněhem je to mizerné i u nás ale stále se ližuje mám to před oknem a koukám že vlek je plnej malej i velkej a zrovna včera tu šíleně lilo a dnes popadává sních ale je to dost mokré

http://www.snowhill.cz/sh/index/areal.do?areal=2
Modena (1706)|3.2.2007 13:43
[quote=Ivo Mašek]Už aby i u nás rostly palmy a teplota nikdy neklesla pod 30°C.
:BB:[/quote]
:BB: :-) Jsem i pro zvýšení hladiny moří cca o 100m, aby k nám nateklo od jihu přez Rakousko a pláž by mohla být tak už někde okolo Strakonic ! B-) :-!!! :-!!! :-!!!
Pears (1027)|3.2.2007 17:09
[quote=AleK]no ze sněhem je to mizerné i u nás ale stále se ližuje mám to před oknem a koukám že vlek je plnej malej i velkej a zrovna včera tu šíleně lilo a dnes popadává sních ale je to dost mokré [/quote]
OT:
Ja nejsem zrovna v cestine zdatny, ale slovo l[color=red]i[/color]žuje a sní[color=red]ch[/color] me pobavil.

U nas v orlickejch je 35cm a (líže se) lyžuje se.
Whitejoker (616)|3.2.2007 17:45
[quote=Ivo Mašek] Už aby i u nás rostly palmy a teplota nikdy neklesla pod 30°C.
:BB:[/quote]
Jo, tento způsob zimy mi také vyhovuje.
Jen k tomu musí být dost studené pivo.
Odhazoval jsem ty bílé sračky od garáže, namohl jsem si záda.
Pak jsem měl službu před barákem - a už ani do hospody nemůžu jít, jak mi vše bolí.
Krtek (1279)|3.2.2007 21:46
Koupil jsem nové zimní gumy a totálně na hov.. :-I V Březnu jedu do Tater, tam snad bude sněhu více.
exTNT (1421)|3.2.2007 22:21
No tak to jste mně teda potěšili. Ještě že vím, že se na vás můžu s důvěrou obrátit... :((
mirekv (7169)|3.2.2007 22:46
exTNT
Na Pradědu sníh je, i když jedou jen některé sjezdovky. Ale jen nahoře, v M. Morávce nebo Karlově nevím. Stav se, jsem na kopci od úterý!
exTNT (1421)|4.2.2007 00:53
mirekv
Díkes, vloni jsme o vejletu na Praděd uvažovali, letos na něj asi i dojde. Ještě jsem tam nebyl, ale tipuju, že tam bude hospoda a když se zeptám na Mirka vod antény, každej bude vědít, ne? :-E :BB:
exTNT (1421)|4.2.2007 07:59
Fantas!
Sice trochu tapeta, ale paráda!!! Ty fotky jsou pomalu na kalendář, ne?
Vloni jsme to zapíchli, protože bylo blbý počasí a v kombinaci s cenou za vjezd za závoru to nebyla zrovna lákavá varianta. Ale doufám, že letos to vyjde.
Diablo (668)|4.2.2007 08:33
[quote=Krtek]Koupil jsem nové zimní gumy a totálně na hov.. :-I V Březnu jedu do Tater, tam snad bude sněhu více.[/quote]

Jdete se StayManem na pivo? :-E :-E :-E


:-!!!
Krtek (1279)|4.2.2007 09:30
Fantas:
Ty jsi rozenej fotograf :-!!!
Doom (2331)|4.2.2007 12:35
ale ty tapety mě ucpaly připojení :-k :-k :-k
druhej kirk :-k :-k :-k :-k :-k
vobrázky se dávaj na imageshack 9-)
Fantas! (3016)|4.2.2007 12:45
DoomHammer
ted jsi me urazil! :-D Sorry, opravil jsem to... :-)
exTNT (1421)|4.2.2007 18:59
Tož už jsem na horách! Sněhu sice pomálu, ale počasí bylo dneska krááásný, cesta byla suchá, místy mokrá, jelo se fakt pohodlně (i s čurací zastávkou 3:20). Dokonce tady asi nejmenovaný operátor vylepšil připojení, takže jedu na celých 35 kbps... :-E Esli někdo zase vyvěsí nějakou tapetu, tak mně klepne.
stayman (12393)|4.2.2007 20:09
Ja mam prvy kopec 100m od baraku, sneh je fajn, lyze som si musel dat nabrusit, aby som predbehol Krtka :-E
Diablo (668)|4.2.2007 20:19
[quote=StayMan by €RikŁ€]Ja mam prvy kopec 100m od baraku, sneh je fajn, lyze som si musel dat nabrusit, aby som predbehol Krtka :-E[/quote]

Krtek na sněhu to je něco jako sardinky v čokoládě....


:-!!!
john (149)|4.2.2007 23:49
kua, vite proc letos neni zima :-G
paroubek chtel byt do zimy premierem :-D
Krtek (1279)|5.2.2007 01:10
[quote=Diablo][quote=StayMan by €RikŁ€]Ja mam prvy kopec 100m od baraku, sneh je fajn, lyze som si musel dat nabrusit, aby som predbehol Krtka :-E[/quote]

Krtek na sněhu to je něco jako sardinky v čokoládě....


:-!!![/quote]
Vole, já lyžuju už od 10 let.
Lyže jsem brousit nemusel, ale musel jsem koupit nové vázání. Bohužel se prodává v závislosti na váze lyžaře, takže mě vyšlo skoro na 5 tis. :-I
A to hubnu \/
ViKinG (793)|5.2.2007 12:58
5.000,- Kč cca 33,3333...Kč/kg to je v pohodě :-). Navíc si vzpomínám, že ve fyzice zakulacené předměty chválili za malý odpor. Lepší už byla jen "kapka" ale to už asi nedokážeš :-D .
SS2CZ (874)|5.2.2007 13:01
[quote=ViKinG]5.000,- Kč cca 33,3333...Kč/kg to je v pohodě :-). Navíc si vzpomínám, že ve fyzice zakulacené předměty chválili za malý odpor. Lepší už byla jen "kapka" ale to už asi nedokážeš :-D .[/quote]

Ale jo když se postaví na ruce,ale pak hrozí nebezpečí vztlaku. :-E :-E
Krtek (1279)|5.2.2007 13:30
Viking:
Vtipné. B-)
A jak jsi vlastně přišel na to, že vážím 150 kg ? :OO
Fantas! (3016)|5.2.2007 13:33
pozor na kapilarni elevaci! Nebo depresi? :-? :-D
ViKinG (793)|5.2.2007 13:48
Krtek: Když ti uberu kila, vychází hůř ta Kč/kg :-). Spočítals to z hlavy nebo pomohla kalkulačka? Byl to samozřejmě pokus o vtip. :BB:
Diablo (668)|5.2.2007 14:01
[quote=ViKinG]Krtek: ....Spočítals to z hlavy nebo pomohla kalkulačka?....[/quote]

Já jsem mu to vypočítal a poslal na ICQ. :-E :-E :-E


:-!!!
Krtek (1279)|5.2.2007 14:22
Viking:
Diablo mi psal, že prý mě nějak nadhodnocuješ. Že prý není možné, abych vážil víc než on, tak jsem se prostě musel ozvat... :-E
stayman (12393)|5.2.2007 14:35
[quote=Krtek][quote=Diablo][quote=StayMan by €RikŁ€]Ja mam prvy kopec 100m od baraku, sneh je fajn, lyze som si musel dat nabrusit, aby som predbehol Krtka :-E[/quote]

Krtek na sněhu to je něco jako sardinky v čokoládě....


:-!!![/quote]
Vole, já lyžuju už od 10 let.
Lyže jsem brousit nemusel, ale musel jsem koupit nové vázání. Bohužel se prodává v závislosti na váze lyžaře, takže mě vyšlo skoro na 5 tis. :-I
A to hubnu \/[/quote]

Tak ked nemusis brusit lyze, tak zrejme ani nelyzujes \/ B-)
Krtek (1279)|5.2.2007 16:12
Hrany jsou zatím dobré. Byli přebroušené před 2 lety.
stayman (12393)|5.2.2007 16:16
Tak to potom naozaj nelyzujes :-E
Krtek (1279)|5.2.2007 17:41
14 dní v roce. To stačí.
AleK (814)|5.2.2007 17:55
[quote=StayMan by €RikŁ€]Tak to potom naozaj nelyzujes :-E[/quote]


no každej nebydlí u sjezdovky jako třeba ty nebo já :-E
exTNT (1421)|5.2.2007 21:18
Jsem rád, že se dobře bavíte. Akorát, že mirekv se za mně nepřimluvil a tady taje... :-(((
Fantas! (3016)|5.2.2007 22:48
exTNT
doufam, ze z toho vyvodis patricne dusledky! :-E
jopein (450)|6.2.2007 07:18
Až pojedu do práce , tak udělám zimu :-E
Doom (2331)|6.2.2007 09:09
neblbni, buď rád že je aspon relativně teplo. ti, jejichž životní obzor se smrskl na přibití si fošen na nohy maj letos smůlu po hodech z minulé zimy :-E
john (149)|7.2.2007 15:32
[quote=Krtek]Hrany jsou zatím dobré. Byli přebroušené před 2 lety.[/quote]

no..., kdysi v alpach jsem vletel mezi "rakouskou skolku"....
byl jsem moooc rad, ze jsem mel nabrousene hrany, jinak bych to na te ledove plotne neuridil.... bylo to stigro / nejen pro me /
Krtek (1279)|7.2.2007 16:11
[quote=john][quote=Krtek]Hrany jsou zatím dobré. Byli přebroušené před 2 lety.[/quote]

no..., kdysi v alpach jsem vletel mezi "rakouskou skolku"....
byl jsem moooc rad, ze jsem mel nabrousene hrany, jinak bych to na te ledove plotne neuridil.... bylo to stigro / nejen pro me /[/quote]

No vdidíš. Já zase starzil skupinu důchodců kdysi v Jeseníkách na Petrových kamenech. Tam se ta sjezdovka jaksi divně kříží. Proto jezdím raději do Alp. Ideálně Hochkar, nebo Lackenhoff.
Jenže nikdo s náma nechce jezdit, protože je to tam vše dražší, tak můžem akorát do Tater.
stayman (12393)|7.2.2007 16:13
[quote=Krtek][quote=john][quote=Krtek]Hrany jsou zatím dobré. Byli přebroušené před 2 lety.[/quote]

no..., kdysi v alpach jsem vletel mezi "rakouskou skolku"....
byl jsem moooc rad, ze jsem mel nabrousene hrany, jinak bych to na te ledove plotne neuridil.... bylo to stigro / nejen pro me /[/quote]

No vdidíš. Já zase starzil skupinu důchodců kdysi v Jeseníkách na Petrových kamenech. Tam se ta sjezdovka jaksi divně kříží. Proto jezdím raději do Alp. Ideálně Hochkar, nebo Lackenhoff.
Jenže nikdo s náma nechce jezdit, protože je to tam vše dražší, tak můžem akorát do Tater.[/quote]

No ved prid, potom uvidis, ake su Tatry lacne :-E :-E :-E
mirekv (7169)|7.2.2007 16:19
[quote=Krtek]
No vdidíš. Já zase starzil skupinu důchodců kdysi v Jeseníkách na Petrových kamenech. Tam se ta sjezdovka jaksi divně kříží. Proto jezdím raději do Alp. Ideálně Hochkar, nebo Lackenhoff.
Jenže nikdo s náma nechce jezdit, protože je to tam vše dražší, tak můžem akorát do Tater.[/quote]

No, to je trochu průšvih, sjezdovka je v půli přeťatá přístupovou silnicí k ostatním chatám, po které chodí lidi, jezdí rolby a skútry. Jelikož já jsem spíš její uživatel, tak mě právě se*ou lyžaři! :-E
john (149)|7.2.2007 16:27
[quote=Krtek]
No vdidíš. Já zase starzil skupinu důchodců kdysi v Jeseníkách na Petrových kamenech. Tam se ta sjezdovka jaksi divně kříží. Proto jezdím raději do Alp. Ideálně Hochkar, nebo Lackenhoff.
Jenže nikdo s náma nechce jezdit, protože je to tam vše dražší, tak můžem akorát do Tater.[/quote]

no vidis, ja mel sto chuti te "ucitelce" neco rici v "tvrdem mezinarodnim vyrazivu", nechala zastavit tu svou skupinu v absolutne neprehlednem a nebezpecnem miste..., jo a byl to Bad Kleinkirchenheim, sjezdovka F. Klammera... /
uz jen jako poznamka, mladou divenku jsem preskocil jako "kozu v hodinach telocviku", pokud bych ji nabral, tak uz asi neni mezi nami...

BTW, na slovace mam zalusk se nekdy mrknout, uz jsem tam dlouho nebyl, asi co nevidet navstivim Lubovnu
Krtek (1279)|7.2.2007 17:30
[quote=mirekv][quote=Krtek]
No vdidíš. Já zase starzil skupinu důchodců kdysi v Jeseníkách na Petrových kamenech. Tam se ta sjezdovka jaksi divně kříží. Proto jezdím raději do Alp. Ideálně Hochkar, nebo Lackenhoff.
Jenže nikdo s náma nechce jezdit, protože je to tam vše dražší, tak můžem akorát do Tater.[/quote]

No, to je trochu průšvih, sjezdovka je v půli přeťatá přístupovou silnicí k ostatním chatám, po které chodí lidi, jezdí rolby a skútry. Jelikož já jsem spíš její uživatel, tak mě právě se*ou lyžaři! :-E[/quote]

No vidíš. V podstětě jsem měl štěstí, že jsem smetl jen důchodce a nenapral to do nějaké rolby :-E
Nechápu ale jak je možné, že je to tam tak blbě udělaný a že to vůbec někdo povolil. :-?
mirekv (7169)|7.2.2007 18:04
Krtek
Ta silnice tam byla dříve! \/
Ovšem pomalý kotvový vlek tam byl už před 30 lety, frekvence vozidel a lidí podstatně nižší a hlavně, v tech místech sjezdovka vůbec nebyla, pod silnicí byl hustý les, jezdilo se jinudy.

A nemáš jezdit jak blázen! :-D :BB:
Krtek (1279)|7.2.2007 18:12
Nejezdím jak blázen, ono to jede samo :-!!! :-E
john (149)|7.2.2007 19:21
[quote=Krtek]Nejezdím jak blázen, ono to jede samo :-!!! :-E[/quote]

ja taky ne, btw, kolikrats mels za svuj zivot "smrt v ocich"....

neberu to jako "vysmech", ale jak ses s tim "srovnal" v danem okamziku...

za sebe musim rici, ze jsem to zatim "ustal"....

vice mne zajimaja to "zkratkovite" jednani / vime o ktere okamziky se jedna /.....
Krtek (1279)|7.2.2007 21:38
[quote=john][quote=Krtek]Nejezdím jak blázen, ono to jede samo :-!!! :-E[/quote]

ja taky ne, btw, kolikrats mels za svuj zivot "smrt v ocich"....

neberu to jako "vysmech", ale jak ses s tim "srovnal" v danem okamziku...

za sebe musim rici, ze jsem to zatim "ustal"....

vice mne zajimaja to "zkratkovite" jednani / vime o ktere okamziky se jedna /.....[/quote]

Asi 2x. Taky jsem to ustál. Jinak bych tu nebyl. Nebylo to ale na lyžích, nýbrž v obou případech na velmi silmé motorce (cca 165 k). Byla to motorka mého šéfa - majitele motoservisu, ve kterém jsem asi 6 let pracoval.