Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Adobe AUDITION - zATUHNUTí&zOTAVENí

juppiter (73)|3.2.2007 08:18
už jsem se na to tady ptal a nikdo nějak neporadil, teď se mi to stalo znovu, a opět v tom nejnevhodnějším okamžiku - zpracovávány právě rodinná data - no takže:

Ad.Aud. tak cca 1(max.2krát) za měsíc jakoby 'ZATUHNE', a musím ho odstranit ze Správce úloh. Pak ho zkusím zase spustit a mám tak
asi 50 na 50, že se zachová korektně, tj.že mi nabídne pokrač.v předch.korektně neukončené session, a po chvilce naběhnou zpracov.data jak byly před krachem ! Pokud nemám štěstí, tak se spustí nový,
hezký (ale prázdný) AA a v tom momentu taky dojde ke smazání TMP souborů s tou nešť.sess.-zkoušel jsem před opět.spušť.AA tyto soubory zkopírovat jinam, a pak znovu v AA otevřít - ale šlo to jen (mám pocit?) v RAW módu a ještě bylo nutno zvolit nějaké datové typy-tyjsem tehdy nastavoval nahodile, a výsledek byl ten, že jsem slyšel ty správná data, ale jakoby je někdo rozsekal na desítky kousků, a pak náhoně zase pospojoval.
přitom mnohokrát nechávám AA pracovat se spoustou dalších spušť.programů a nestane se to.???
může mi někdo poradit, jak (a příp.co) mám nastavit ?

P.S. je možné, že by byl rozdíl v ukonč.Správcem úloh (záložky APLIKACE a PROCESY) ?
StD (8612)|3.2.2007 14:24
To tedy nevím, ale používám AA (v1) už pár let a ještě mi nevytuhl - a že v něm zpracovávám až 2GB wavy otevřené v několika instancích. Jediné co jsem nastavoval bylo to, že jsem mu udal nastavení pro odkládací (swapovací) soubory na výhradně datové HDD (primární a sekundární) s minimem pro varování 100MB, na kterých NENÍ žádný OS ani jeho swap (virtuální paměť). Běžně tak mám na práci volno 80-40GB a Audition si to pochvaluje, jak mu odstranění šumu z celého filmu trvá třeba 20 minut... :-(( Ovšem nikdy ještě nazaprotestoval stylem, který popisuješ.

Jo a ještě jsem mu nastavil zdroj WDM audia pro Capture, neb ho občas zneužiji i pro nahrávání. :BB:
juppiter (73)|5.2.2007 10:37
děkuji, to umístění na HDD s max. místa zkusím (na NEsyst.to mám teď!)

moc nerozumím té pos.větě - WDM ?
míří to do DEVICE PROPERTIES - WAVE IN ???

tam mohu vybrat pouze a) Realtec AC97 b) Wave mapper
StD (8612)|5.2.2007 10:50
A) je správně - to máš ZK na desce, ne?!
Já mám PCI ZK plus TVkartu, takže mi to ukazuje více možností...
StanFred (12)|5.2.2007 18:49
Mam zkusenost, ze datovy disk musi byt defragmentovan. Pri opomenuti mi AA taky asi dvakrat spadl.
aleycon (152)|22.2.2007 19:51
Zdravim, take mam problem s AA v.1. Normalne vse fungovalo. Pouzival jsem bezne filtr grafickeho EQ a ejhle najdenou uz nejde. Po volbe grafickeho EQ v menu filtru se mi AA bez jakekoliv hlasky ukonci, proste spadne. Prislel jsem i na to, ze mi take uz nefunguje spektral view, ktery jsem drive hojne vyuzival. Kdyz ho zvolim mam jen cerno bez spektra. Mel by nekdo tip co s tim? Diky. Preinstalovavat se mi to zaze nechce