Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problém se zvukem

estadra (102)|2.2.2007 12:03
mám winfast expert.. ještě včera zvuk šel a najednou nejde.. zkoušela jsem to celý přinetslovat ale nejde to :-( co s tím? zvuk je normálně propojenou se zvukovkou
Ivo Mašek (10205)|2.2.2007 12:16


Tam kde je Line In, vyber z roletového menu CD In.
Ale nejlépe by bylo, si vzpomenout, co jsi dělala na PC před tím, než ten zvuk přestal jít.
estadra (102)|2.2.2007 14:47
[quote=Ivo Mašek]

Tam kde je Line In, vyber z roletového menu CD In.
Ale nejlépe by bylo, si vzpomenout, co jsi dělala na PC před tím, než ten zvuk přestal jít.[/quote]¨

ahoj no tak zvuk jde ale jen když dám ten "přehrávač cd" ale když dáme jinej režim tak zvuk nejde.. jakto? :-( ještě včera mi šly všechny režimy :( nevím co jsem dělala... jo vlastně nainstalovala jsem si cyberlin power ... ale už jsem ho odinstalovalal jinak jsem nedělala nic
Ivo Mašek (10205)|2.2.2007 14:55
Aha. No já mám také PowerDVD, a vše v pohodě. Mám ale nainstalovaný samostatný kodek DivX.
Ten tuner si nainstaluje své kodeky (u podpory WMP nic nezafajfkovávám - mě to zlobí). Ten powerDVD si také nainstaluje své kodeky a k tomu je nutný samostatný DivX.
Mám také vnitřní propojení na motherboard na konektor CD/DVD. Z toho důvodu mám z menu vybráno CD In.
Pokud nebude vadit, že nejde jiný režim, tak se nic neděje. (ještě zkus AUX line, jestli tam něco podobného máš)
Ivo Mašek (10205)|2.2.2007 14:58


a tenhle audio kodek by tam měl být.
estadra (102)|2.2.2007 15:38
[quote=Ivo Mašek]

a tenhle audio kodek by tam měl být.[/quote]

jj ten tam mám... to je divní já to totiž celý přeinstalovala tu tv kartu ty ovladače a tak :-I no snad to nevadí.. pokud to bude nahrávat se zvukem je mi to fuk... předešle jsem řešila což řeíšm dotedka že polovina se nahraje se zvukem a druhá polovina bez zvuku