Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LCD PHILIPS, TOSHIBA nebo SAMSUNG?

RICI (222)|1.2.2007 12:53
Zdar,
rad bych poridil LCD min. 80 uhl., sem trochu sportovni fanda, takze bych rad neco kvalitnejsiho. Dlouhodobym patranim sem vytipoval 3 modely.

PHILIPS 32PF9531 http://www.videoexpert.cz/sirokouhle-lcd-televize-16-9/philips-32pf9531-cineos

TOSHIBA 32WL68P http://www.videoexpert.cz/sirokouhle-lcd-televize-16-9/toshiba-32-wl68-regza

SAMSUNG LE32M71B http://www.videoexpert.cz/sirokouhle-lcd-televize-16-9/samsung-le32m71b

Uvital bych nazory nebo zkusenosti s uvedenymi LCD, pripadne doporuceni nejakeho jineho modelu. Preferuju kvalitnejsi LCD s pokrokovejsimi technol., napr. 100Hz atd. Ale max. 35000,-Kc

Diky za vsechny nazory. B-)
marpel (17)|1.2.2007 15:58
mno zhruba v průběhu příštího týdne bych mohl poreferovat o tom PHILIPSu (32PF9531) - objednal jsem si ho 30.1. :)
emmerity (6)|2.2.2007 12:55
Stručně: na Samsung si musíte zvyknout - obraz je dost charakteristický, Toshiba potěší a možná i překvapí (za tu cenu). Philips k tomu navíc nabídne velice slušný PAL obraz (s PP2HD). Doporučuju ale vidět, např. Mediamarkt vystavuje všechny tři...
RICI (222)|2.2.2007 14:04
To marpel: Urcite budu ocekavat prvni dojmy! Klidne ale napis i na zaklade ceho ses pro tenhle model rozhodnul.

To emmerity: Jde mi hlavne o rychlost pri sport. prenosech, jinak bych rad samozrejme vsechny modely zkouknul, ale pohromade sem na ne nenarazil. P.S.: Najdu Mediamarkt nekde v cechach? (prip.www).Tusim ze je nekde u Ostravy, ale to je dost z ruky...
Dilinger (7)|2.2.2007 15:21
Teda nevim, co je myšleno tím typickým obrazem Samsungu, ale všechny tři televize jsem viděl naživo a musím říct, že toshibu bych nebral a mezi samsungem a philipsem rozhodují spíše sympatie, jelikož kvalitativně jsou na tom asi tak stejně....
emmerity (6)|2.2.2007 15:38
a/ mediamarkt u nás asi není, platilo to minulou sobotu pro Swabisch Hall ..
b/ obraz Toshiby a Philipsu je charakterem podobný, Samsungu a potažmo Sony pak zásadně odlišný...
c/pokud mám stanovit nějaké pořadí, pak PAL: 1. PH 2.Tosh 3.SM a HDMI1080i: 1=2 PH+Tosh 3 SM a vizuelně: PH a T má lepší podání černé i barev, "hlubší" obraz a u Philipsu lze vhodným nastavením dosáhnout vynikající ostrosti (PAL)
/d pokud byc si měl vybírat, šel bych cenově výš do PH 32PF9541, ta ohromí daleko víc...nebo přibral do úvah nejvyššího Panasonika
falcao_tvf (158)|2.2.2007 15:50
[quote=Dilinger]Teda nevim, co je myšleno tím typickým obrazem Samsungu, ale všechny tři televize jsem viděl naživo a musím říct, že toshibu bych nebral a mezi samsungem a philipsem rozhodují spíše sympatie, jelikož kvalitativně jsou na tom asi tak stejně....[/quote]

Nevim co máš proti Toshibe, viděl jsem jí na vlastní oči a byla obrazově srovnatelná s Philipsem. Po pravdě Philips bych řadil o malý stupínek výše. Samsung bych dal na třetí místo.
RICI (222)|5.2.2007 13:01
Jeste z jinyho soudku, mysli si tu nekdo ze ma cenu v tyhle cen. relaci uvazovat o plazme? Da se rict, ze v cene kolem 30-35tis. v kategorii 32" jsou LCD jiz spickove pristroje, ale jak je na tom v tyhle relaci plazma...?
Modena (1706)|5.2.2007 17:04
stayman (12393)|5.2.2007 17:17
[quote=Modena]RICI
Toshiba rozhodně raději tahle :
http://www.videoexpert.cz/sirokouhle-lcd-televize-16-9/toshiba-37-wl67-regza :-R[/quote]

:BB:
ladinek (494)|5.2.2007 18:20
[quote=RICI]Jeste z jinyho soudku, mysli si tu nekdo ze ma cenu v tyhle cen. relaci uvazovat o plazme? Da se rict, ze v cene kolem 30-35tis. v kategorii 32" jsou LCD jiz spickove pristroje, ale jak je na tom v tyhle relaci plazma...?[/quote]

tak nevím, kdes přišel na to, že v této cenové relaci jsou špičkové LCD...za 30 000 - 35 000,- rozhodně plazmu...tím spíš, že chceš sledovat sport...pokud já ti můžu poradit, vem toto http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=68832
RICI (222)|5.2.2007 20:08
[quote=ladinek][quote=RICI]Jeste z jinyho soudku, mysli si tu nekdo ze ma cenu v tyhle cen. relaci uvazovat o plazme? Da se rict, ze v cene kolem 30-35tis. v kategorii 32" jsou LCD jiz spickove pristroje, ale jak je na tom v tyhle relaci plazma...?[/quote]

tak nevím, kdes přišel na to, že v této cenové relaci jsou špičkové LCD...za 30 000 - 35 000,- rozhodně plazmu...tím spíš, že chceš sledovat sport...pokud já ti můžu poradit, vem toto http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=68832[/quote]

\/ Psal jsem "v kategorii 32 palcu". Vsechny tri modely uvedené v puvodnim prispevku predstavuji vzdy jednu z nejvyssi rady daneho vyrobce v uhl. 32" a patri mezi nejlepsi modely na trhu. Tim nechci rict, ze se neda koupit 32" za 60k.
P.S.: Jses si jistej, ze tebou uvedena plazma tyhle LCD predci?? Ale jinak se plazme nikterak nebranim. :-)
ladinek (494)|5.2.2007 20:17
RICI : a to, že patří k nejvyšším řadám, to jsi vyčetl, nebo jsi ty TV viděl v provozu? Já těch LCD viděl docela hodně a v různých prodejnách, a nekoupil bych LCD ani za těch 60 000,-, jak píšeš. Když zprůměruju obraz z různých zdrojů, tak té plazmě se podle mě nevyrovná obrazem žádná LCD, kterou jsem viděl.
falcao_tvf (158)|6.2.2007 07:55
Myslim,že v cenové hladině 30-35 tis se dá dobře uvažovat i o plazmě. Tobě bude asi nejvíce vyhovovat nějaká 37´´ a tu tuším vyrábí pouze Panasonic. Včera jsem zrovna porovnával v Německu v Media Marktu Panasonic TH-37PV60EH s několika LCD (řeším stejný problém) a protože jsem fanda do sportu budu asi volit tuto plazmu. Obrazově i cenově super. Tím nechci říct,že LCD byly špatný.
RICI (222)|6.2.2007 13:48
To ladinek,falcao: Zatim to opravdu resim pouze teoreticky, proto jsem rad za kazdy nazor. Konkretni modely LCD (at uz lepsi, nebo horsi) jsem s plazmou fyzicky neporovnaval, proste jsem vychazel z toho, ze bude lepsi koupit nadprumerne LCD nez podprumernou plazmu. Takze diky za nazory z praxe.
falcao_tvf (158)|6.2.2007 14:13
[quote=RICI]To ladinek,falcao: Zatim to opravdu resim pouze teoreticky, proto jsem rad za kazdy nazor. Konkretni modely LCD (at uz lepsi, nebo horsi) jsem s plazmou fyzicky neporovnaval, proste jsem vychazel z toho, ze bude lepsi koupit nadprumerne LCD nez podprumernou plazmu. Takze diky za nazory z praxe.[/quote]

podle toho co jsem měl možnost několikrát na vlastní oči vidět musí být LCD opravdu nadprůměrné aby dosáhly na plazmu. Mě u LCD vadí ty "ostré obrysy" a problém rychlích pohybů tj. hlavně sport. Panasonic dělá plazmy nadprůměrné a co se týče poměru výkon/cena sklidil nejedno ocenění na západ od našich hranic i u nás.
ladinek (494)|7.2.2007 08:39
[quote=RICI]To ladinek,falcao: Zatim to opravdu resim pouze teoreticky, proto jsem rad za kazdy nazor. Konkretni modely LCD (at uz lepsi, nebo horsi) jsem s plazmou fyzicky neporovnaval, proste jsem vychazel z toho, ze bude lepsi koupit nadprumerne LCD nez podprumernou plazmu. Takze diky za nazory z praxe.[/quote]

jenomže v té tvojí cenové relaci to s tou nadprůměrností bude spíš opačně :-)
marpel (17)|7.2.2007 11:02
Takže včera dorazila moje nová telka LCD Philips 32PF9531.
Můj první dojem - skvělá, absolutně jsem nečekal tak pěknej obraz.
Chci upozornit, že jedu na analog signál bez filtrů, zesilovačů a podobnejch věciček a i tak je ten obraz velmi kvalitní (samozřejmě je to čistě subjektivní a závisí to na kvalitě signálu jako takovýho).
Nejhorší je asi prima, ale CT1,CT2 jsou supr, NOVA malinko horší.
Design je vcelku povedenej, akorát ovladač je velkej jak pádlo na kajak :)
Co se týče nějakých prudších pohybů - ještě jsem neviděl žádnej sportovní přenos jenom nějaké ukázky ale když se na tu telku koukám cca ze 2 a více metrů, tak mi ten obraz přijde naprosto v pohode.
Zkoušel jsem připojit PC (DVI - HDMI + analog audio v jednom konektoru - L+P na jeden "jack", musím koupil něco lepšího) a jediná věc, která mi trošku vadila bylo takové slabé vrčení, ale to zřejmě způsobuje to připojení jako takové. Myslím, že až to připojím zvlášť (jeden kabel na L a jeden na P) tak to bude v klidu.

To je zatím vše - zkusím když tak udělat pár fotek až budu mít chvilku čas a případně přidám další poznatky :)
RICI (222)|7.2.2007 12:39
To marpel: Tak to gratuluju! Diky za prvni dojmy, a zapracuj na nejaky rozsahlejsi recenzi, abych si udelal obrazek, protoze mezi LCD je to muj hlavni favorit. I kdyz me tady chlapci dost zviklali s plazmou 9-)
Ta TH-37PV60EH nevypada veru zle :-)
falcao_tvf (158)|7.2.2007 13:59
hlavně pouvažuj jestli 32" není malá. Znám nejméně tři kamarády co si koupili 32" LCD a dneska litujou,že měli jit alespoň do 37" !! :OO
lupenn (77)|7.2.2007 21:03
A co rikate tyhle..? http://www.obchodni-dum.cz/grundig-lenaro-32-lxw-82-7731-idtv-cerny/45368/ Taky uvazuju pristi mesic koupit lcd.Mel jsem vybranyho mascoma,ale ted zas jsem videl tuhle:((Tak zatim stale hledam,koukam,ctu..atd.?)
RICI (222)|21.2.2007 15:50
Tak vam nevim chlapci, 9531 sla na e-shopech o 5 tacu nahoru (udajne kvuli spatne cene dodavatele (dle info na videoexpert))... a 33.500,- za 32" uz mi prijde docela dost...
Nanosaurus (24)|23.2.2007 12:21
A co takové Orava LT-950? Parametry má zajímavé, úhlopříčka 95cm, cena pod 30 000...plazmu jsem nezkoumal, tak nemůžu říct, jestli plazma nebo třeba tohle LCD...
RICI (222)|23.2.2007 15:04
To Nanosaurus: Nevim jestli bych si troufnul jit do Oravy, ale souhlasim, ze parametry jsou ohromujici. 2 tunery, kontrast 6000:1, dyn. dokonce 10000:1. Ale porad je to Orava :-) tak ti nevim.
lisien (6)|24.2.2007 17:26
Uvažuji o koupi LCD o 37" , nějak mi padla do oka tahle tývka http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=58334 či http://www.digiboss.cz/detail.do?id=1150225 , tak jsem se chtěl zeptat místních uživatelů či vlastníků této TV, jestli s ní mají dobré zkušenosti ...předem díky za jakékoliv info ...
hermanson (67)|25.2.2007 17:45
to Marpel: v jinem vlakne tady na webu pisou,ze pry Philips lcd neumi prepinat format obrazu jestlize prijima signal pres hdmi/jede pouze 16:9/.Je to pravda???A jeste se chci zeptat jestli byla k tv pribalena redukce vga-YPbPr.V nejakem shopu jsem videl,ze pry to v baleni je,ale vetsinou to nezminujou.Dik
RICI (222)|26.2.2007 12:45
To lisien: Prktickou zkusenost mam jen se Samsungem, znamej ho ma, ale v 27". Je celkem spokojenej, obraz slusnej, i kdyz treba sport sem na tom nevidel. Kazdopadne oba modely asi nebudou spatna volba, jak u Sam, tak u Philipsu predstavujou zhruba stredni tridu v 37", slusnej obraz i vybava, nicmene da se koukat i vejs :-)
pylous (35)|26.2.2007 22:06
[QUOTE=RICI;134937]To marpel: Tak to gratuluju! Diky za prvni dojmy, a zapracuj na nejaky rozsahlejsi recenzi, abych si udelal obrazek, protoze mezi LCD je to muj hlavni favorit. I kdyz me tady chlapci dost zviklali s plazmou 9-)
Ta TH-37PV60EH nevypada veru zle :-)[/QUOTE]
Od doby, kdy procitam tohle forum, se tady vede diskuze na tema Plazma vs. LCD. Pokud tedy mohu prihodit nejake body, na zaklade vlastni zkusenosti, davam je plazme. Taky jsem na konci minuleho roku vybiral TV a premyslel o vsech pro a proti. RICI...hlavne si urci priority. Na co budes TV pouzivat nejvic. Na bezne TV vysilani, nebo na DVD, nebo na signal z PC? Je pro tebe dulezite, jestli je Full HD atd. A pak to chce ty telky proste videt. Nejlepe si vzit jedno DVD a prinutit je v kramu, aby ti ho pustili. Pak mas prime a jasne srovnani. A v mem pripade v tomhle srovnani LCD neobstalo. Pravda...miril jsem do vetsich uhlopricek ( 107cm ).
marpel (17)|27.2.2007 19:03
[QUOTE=hermanson;135728]to Marpel: v jinem vlakne tady na webu pisou,ze pry Philips lcd neumi prepinat format obrazu jestlize prijima signal pres hdmi/jede pouze 16:9/.Je to pravda???A jeste se chci zeptat jestli byla k tv pribalena redukce vga-YPbPr.V nejakem shopu jsem videl,ze pry to v baleni je,ale vetsinou to nezminujou.Dik[/QUOTE]

No netuším, jak je to když se připojí DVD, ale přes PC (DVI-HDMI) to jede skutečně přes celou obrazovku (16:9) a nedá se to změnit (na TV se to nedá měnit). Ale zrovna u PC mi to nevadí. DVDčko zatím nemám (šetřim koruny :) ), takže to bude muset potvrdit nebo vyvrátit někdo jiný.
Ohledně té redukce......tak k mé LCD 32PF9531 přibalená nebyla.
D_tvf (39)|27.2.2007 21:18
Uz to tu bylo nekolikrat vysvetleno.YPbPr je vstup pro signal HD,no a HD je definovano jen ve formatu 16/9 .
roman2277 (582)|1.3.2007 10:58
Jestli ji chceš hlavně na Sport,tak jedině Plasmu.Na LCDčka honem zapomeň.Ten Panasonic 37PV60 se dá sehnat už pod 30k-pohoda.
RICI (222)|5.3.2007 15:30
To marpel: Postradam nejakou rozsahlejsi recenzi 32PF9531. Za tech 14 dni ses uz tomu urcite podival na zoubek. Chapu ze asi nemas moc casu, protoze ho travis pred TV, ale kdybys mel chvilku... :-) Diky
marpel (17)|5.3.2007 19:39
[QUOTE=RICI;136375]To marpel: Postradam nejakou rozsahlejsi recenzi 32PF9531. Za tech 14 dni ses uz tomu urcite podival na zoubek. Chapu ze asi nemas moc casu, protoze ho travis pred TV, ale kdybys mel chvilku... :-) Diky[/QUOTE]

Ani tak nejde o to, že bych furt na tu TV čučel, ale jsem teď hodně vytíženej pracovně :(
Spíš napiš co by tě tak zhruba zajímalo a já to přímo testnu.
Jinak subjektivně jsem moc spokojenej jak s kvalitou obrazu při normálním vysílání (mám analog), tak i s propojením s PC (DVI-HDMI). Hraju na tom hry a čumim na DVD a je to pohodička. Ale je to můj subjektivní dojem a někteří "odborníci" zde se mnou určitě nebudou souhlasit.
Ale například obraz mám doma lepší než na modelu co byl vystaven v krámě :)
Jestli máš kvalitní signál do TV, tak i sport by měl být v pohodě.
hermanson (67)|7.3.2007 17:21
to Marpel: pres to dvi-hdmi ti to jede pri jakem rozliseni/myslim samosebou z pocitace/???
marpel (17)|7.3.2007 17:37
[QUOTE=hermanson;136540]to Marpel: pres to dvi-hdmi ti to jede pri jakem rozliseni/myslim samosebou z pocitace/???[/QUOTE]

mám to nastavený na 1280x720
hermanson (67)|7.3.2007 18:37
Pri tomto rozliseni je plocha windows v pohode?Myslim hlavne listu.Mas po krajich obrazovky cerne pruhy nebo je to pres celou obrazovku?
POiNTERx (436)|7.3.2007 18:54
[QUOTE=hermanson;136550]Pri tomto rozliseni je plocha windows v pohode?Myslim hlavne listu.Mas po krajich obrazovky cerne pruhy nebo je to pres celou obrazovku?[/QUOTE] Predpokladam ze cez celu obrazovku... tak isto ako pri 720p TV signale ...pretoze TV nevie ci do nej pustas signal z PC alebo proste len HDcko... 1:1 maping nedokaze..takze to roztahuje. Alebo je este moznost do toho pustit 1024x768.
hermanson (67)|7.3.2007 19:19
to Pointer:nedavno jsme spolu diskutovali na icq o redukci vga-ypbprhv/5 cinchu/.Ted jsem v nemecku videl redukci vga-ypbpr/3 cinche/.Bude s touto redukci fungovat pc pripojeni nebo je v tom nejaky velky rozdil?
hermanson (67)|7.3.2007 19:32
Mozna to nepatri do tohoto vlakna,ale v patek jsem mel moznost v jednom obchode v UK nazivo videt vedle sebe 37-9731 a 37-9631.Byly to teda modely pro UK trh,takze asi zabudovany digi tuner/nevim,nezkoumal jsem rozdily oproti modelum pro cz/.Proc to sem pisu?K memu udivu byl na tom modelu co nema fullHD ze vsech zdroju VIDITELNE lepsi obraz.Zkousel jsem dvd,divx/z mych donesenych placek/nejaka Philips prezentace a taky Discovery HD vysilani.Ten rozdil byl znatelny opravdu na prvni pohled.Vsechny vzdalenejsi objekty na 9731 byly jakoby maznuty,na te 9631 krasne ostry.Kdyz jsem se ptal jak je to mozne tak sel prodavac zjistit jestli nejsou prehozene cedulky/tv byli prisrobovane na zdi a tudiz stitky nebyly videt/.Prohlizel jsem na obou menu a obe byly nastaveny stejne.Jediny rozdil byl v tom ,ze ta 9731 mela zapnuty Crystal clear,ale po jeho vypnuti se nic nezmenilo.Mozna ma nekdo rozumne vysvetleni???Jestli ne,tak mne to definitivne odradilo od touhy po fullHD modelu a radeji poridim lepe vybaveny HD ready.
POiNTERx (436)|7.3.2007 21:33
[QUOTE=hermanson;136553]to Pointer:nedavno jsme spolu diskutovali na icq o redukci vga-ypbprhv/5 cinchu/.Ted jsem v nemecku videl redukci vga-ypbpr/3 cinche/.Bude s touto redukci fungovat pc pripojeni nebo je v tom nejaky velky rozdil?[/QUOTE] Caf... neskusal som to... ale predpokladam ze nie... h a v su horizontalna a vertikalna zlozka nutna na to aby obraz vedel ako sa ma vycentrovat (napisane laicky). Redukcia VGA - 3 ypbpr sa pouziva opacne... napr. mas DVD ktore ma YPbPr vystup... avsak H a V zlozka sa prenasa na Y signale, takze ich tam nepotrebujes osobitne... druhu stranu pripojis do VGA vstupu LCD a ta by mala rozoznat ze sa na jej vstup priviedol YPbPr signal a prisposobi sa tomu. Teda aspon ja som to uz takto zapajal ..akurat ze som to este z VGA redukoval na DVI-A a takyto signal mi starsie LCD aj plazmy rozoznali a zobrazili spravne (aj ked to nebol RGB).
Ale grafikacka karta ti vie vyprodukovat na VGA len RGB+HV ... resp. niektore novsie maju 7-pinovy S-Video, na ktory existuje redukcia na YPbPr... na takyto signal ti bude stacit len 3cinch.
RICI (222)|15.3.2007 10:53
[QUOTE=marpel;136389]Ani tak nejde o to, že bych furt na tu TV čučel, ale jsem teď hodně vytíženej pracovně :(
Spíš napiš co by tě tak zhruba zajímalo a já to přímo testnu.
Jinak subjektivně jsem moc spokojenej jak s kvalitou obrazu při normálním vysílání (mám analog), tak i s propojením s PC (DVI-HDMI). Hraju na tom hry a čumim na DVD a je to pohodička. Ale je to můj subjektivní dojem a někteří "odborníci" zde se mnou určitě nebudou souhlasit.
Ale například obraz mám doma lepší než na modelu co byl vystaven v krámě :)
Jestli máš kvalitní signál do TV, tak i sport by měl být v pohodě.[/QUOTE]

Celkem kvalitnim signalem disponuju a na tom sportu mi dost zalezi, takze to MUSI byt v pohode :-) Jinak PC budu resit stejnym zpusobem DVI/HDMI 1024x768 coz uz si zminil. Jeste by me dost zajimala kvalita zvuku (Virtual Dolby Digital), a pak celkovy pohodli uzivani, jako menu, dalk.ovl., atd. Diky.
marpel (17)|16.3.2007 17:14
RICI: no mě ten zvuk přijde dost dobrej na telku....pouštim si přes ní občas MP3 přehráváč(to USBčko v telce se hodí :) ). Co se týká ovládání, tak je dost jednoduchý na pochopení a ve všech menu je nápověda ke každé položce. Při instalaci tě to provede nastavením obrazu (kdykoliv můžeš změnit), já jsem spokojenej.
Možná nejsem zase až tak moc náročnej, ale subjektivně sem dost spokojenej.
Jediná vada je asi vcelku velkej ovadač :) fakt celkem pádlo :) a když TV zapnu nbo vypnu tak to v ní jako cvakne.....ale to mi neva a možná to dělá každá....fakt nevim :)
POiNTERx (436)|16.3.2007 18:38
[QUOTE=marpel;137038] Jediná vada je asi vcelku velkej ovadač :) fakt celkem pádlo :) a když TV zapnu nbo vypnu tak to v ní jako cvakne.....ale to mi neva a možná to dělá každá....fakt nevim :)[/QUOTE] To cvakanie je bezne... cvakaju vsetky.
Co sa tyka toho ovladaca... je to sila zvyku... mne sa zase paci ze je taky masivny.
Na ukazku:
http://www.p4c.philips.com/files/3/32pf9531_10/32pf9531_10_rcw_.jpg

Inak ten typ sa pouziva vo vsetkych 9tkovych radach. (odlisuje sa len niektorymi klavesami a su tiez aj cierne varianty)
RICI (222)|20.3.2007 11:44
[QUOTE=marpel;137038]RICI: no mě ten zvuk přijde dost dobrej na telku....pouštim si přes ní občas MP3 přehráváč(to USBčko v telce se hodí :) ). Co se týká ovládání, tak je dost jednoduchý na pochopení a ve všech menu je nápověda ke každé položce. Při instalaci tě to provede nastavením obrazu (kdykoliv můžeš změnit), já jsem spokojenej.
Možná nejsem zase až tak moc náročnej, ale subjektivně sem dost spokojenej.
Jediná vada je asi vcelku velkej ovadač :) fakt celkem pádlo :) a když TV zapnu nbo vypnu tak to v ní jako cvakne.....ale to mi neva a možná to dělá každá....fakt nevim :)[/QUOTE]

Diky za postrehy. S tim DO bych asi sdilel nazor s pointerem, "padlo" by mi asi vyhovovalo. Celkem sem si udelal obrazek, pokud pudu do 32" tak 9531 je jasnej favorit (mozna jeste 32V2500 :-)).
Ale zacinam v tom plavat jinak. Chci to hodit na zed, a mam to tak na 3m, a zacina se mi pozdavat ze 32" je malo... :-)
tomzvule (249)|21.3.2007 13:04
[QUOTE=RICI;137190]Diky za postrehy. S tim DO bych asi sdilel nazor s pointerem, "padlo" by mi asi vyhovovalo. Celkem sem si udelal obrazek, pokud pudu do 32" tak 9531 je jasnej favorit (mozna jeste 32V2500 :-)).
Ale zacinam v tom plavat jinak. Chci to hodit na zed, a mam to tak na 3m, a zacina se mi pozdavat ze 32" je malo... :-)[/QUOTE]

Řeším podobný problém ve velikosti 32" jsem měl stejný výběr + 9541, ale pak jsem si udělal model tv z papíru a při sledovací vzdálenosti 3,7 m jsem došel jednoznačně na velikost 37". Tak teď poraďte. Nejvíce se mi líbí Philips 37 PF 9631 pak novinka Philips 37 PFL 7332. Snad ještě nová plasma Panasonic TH - 37PV71 - (G10) vypadá slušně, ale to vypalování ? Ani jedna tv zatím není k dispozici na našem trhu - no snad se to zlepší.
RICI (222)|26.3.2007 13:53
[QUOTE=tomzvule;137254]Řeším podobný problém ve velikosti 32" jsem měl stejný výběr + 9541, ale pak jsem si udělal model tv z papíru a při sledovací vzdálenosti 3,7 m jsem došel jednoznačně na velikost 37". Tak teď poraďte. Nejvíce se mi líbí Philips 37 PF 9631 pak novinka Philips 37 PFL 7332. Snad ještě nová plasma Panasonic TH - 37PV71 - (G10) vypadá slušně, ale to vypalování ? Ani jedna tv zatím není k dispozici na našem trhu - no snad se to zlepší.[/QUOTE]

Jako optimalni v 37" bych videl 37PF7641D (PP2HD,Full HD), u nas se ale neprodava. Ve Svycarsku cca 2000 franku, v Nemecku cca 1350 EUR. Naproti tomu ten novej Panasonic 37PV71 je v Nemecku za cca 1200 EUR a pocitam ze se u nas prodavat bude...
tomzvule (249)|26.3.2007 23:13
[QUOTE=RICI;137624]Jako optimalni v 37" bych videl 37PF7641D (PP2HD,Full HD), u nas se ale neprodava. Ve Svycarsku cca 2000 franku, v Nemecku cca 1350 EUR. Naproti tomu ten novej Panasonic 37PV71 je v Nemecku za cca 1200 EUR a pocitam ze se u nas prodavat bude...[/QUOTE]

Též jsem uvažoval o tomto modelu 37PF7641D, ale mám obavy z kvality obrazu při přepočtu na Full HD. Taky jsem četl, že i lepší modely od Philipsu s Full HD měly horší obraz než ty s HD. Do budoucna to bude určitě dobré mit Full HD, ale dnes se obávám, že neni ještě ten správnej čas. Taky bych nejraději koupil tv u nás a ne v Německu.
peppies74 (22)|27.3.2007 08:18
tomzvule:
Já šel do Philipsu a jsem spokojený. Ale chtěl jsem si připlatit za Ambilight. Což je po mých zkušenostech zase krok směrem vpřed. I když se to někomu nemusí líbit - to je jen můj názor
RICI (222)|5.4.2007 11:12
Tak spousta lidi ceka na novy Philipsy a ted uz to rozjel i Panasonic. Rada "70", 8500:1, 100Hz Motion Picture Pro. Po Samsungu a Toshibe dalsi 100Hz technologie a to nemluve o tom, ze Philips to chysta taky... Ted babo rad... :-)
tomzvule (249)|8.4.2007 19:08
[QUOTE=peppies74;137675]tomzvule:
Já šel do Philipsu a jsem spokojený. Ale chtěl jsem si připlatit za Ambilight. Což je po mých zkušenostech zase krok směrem vpřed. I když se to někomu nemusí líbit - to je jen můj názor[/QUOTE]

Co máš za typ ? Pro mne je Ambilight nevhodný, protože TV bude v regále a to ještě potřebuju kvůli velikosti model bez bočních repro. Teď jsem četl pojednání jestli Full HD nebo HD ready a v úhlopříčce co zvažuju 37" z pozorovací vzdálenosti 3,7 m je to prý skoro jedno ( Full HD detaily z té vzdálenosti neuvidím ).
Vybírám mezi modely Philips 37PFL7332, nebo Philips 37PFL7562D. Obě verze se tu již prodávájí ve velikostech 32" a 42", tak snad časem bude i ta 37" verze.