Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ADVC-50 a zachytavanie

Stano_tvf (504)|27.9.2004 12:17
Po dlhsom case som sa vratil k zachytavaniu cez ADVC-50. Medzitym som niekolkokrat preinstaloval PC a mam nejake problemy. Zachytava mi to jedine do formatu DV.avi ( ziadny Huffy a pod.). Je tento "format" podobne bezstratovy ako avi napr. s Huffy? Ale vobec sa mi neda zachytavat VirtualDubom. Zvuk mam iba pri volbe typu 2. Je to vsetko normalne? :-?
mirekv (7169)|27.9.2004 12:25
[quote=Stano]Po dlhsom case som sa vratil k zachytavaniu cez ADVC-50. Medzitym som niekolkokrat preinstaloval PC a mam nejake problemy. Zachytava mi to jedine do formatu DV.avi ( ziadny Huffy a pod.). Je tento "format" podobne bezstratovy ako avi napr. s Huffy? Ale vobec sa mi neda zachytavat VirtualDubom. Zvuk mam iba pri volbe typu 2. Je to vsetko normalne? :-?[/quote]
No nevím, s tímto nemám zkušenosti, ale zachytávání je do DV ne? To by měl zvládnout VDub, Vegas... Bezstrátový není, ale 25Mb snad nějakou záruku kvality poskytuje.
Pitomec (10211)|27.9.2004 12:37
Na zachytávání použít toto: http://windv.mourek.cz a kvalitu DV netřeba řešit (vyjma samozřejmě kvality vstupního analogového signálu, která by měla být co nejlepší), neboť DV obstojí i v profi sféře.