Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prevod Anal.videa=>A/D prevodník DV kamery=>VEGAS4

Roman_K (4)|27.9.2004 08:59
Ahojte.
Prosím o pomoc. Mám problém s prevodom analog.videa zo starej 8mm kamery cez A/D prevodník DV kamery SONY DCR HC40E do VEGAS 4.
Spustím Sonic Foundry Video Capture 4.0 zariadenie je prihlásené všetko je OK. Spustím Analog.video, v DV kamere ho vidím, ale v SF Video Capt. mám len zvuk. Keď spustím ZACHYTIŤ VIDEO spustí sa mi DV kazeta a obraz aj zvuk ide DV kamery. Keď vytiahnem DV kazetu, tak SF Video Capt. chce vložiť DV kazetu naspäť.
Neviem či mám niekde niečo zle nastavené. VEGAS je veľmi dobrý soft, perfektne sa s ním pracuje. Mám rodinný archív v 8mm formáte a chcel by som ho previesť do DV. Prosím, ak niekto viete pomôcť, poraďte. :-(((

Roman_K
starej_vul (250)|27.9.2004 09:10
Mimo mísu:

No a to byl jeden z hlavních mých důvodů proč jsem při změně analog kamery na digitální šel na SONY 8 Digital ... A mám to bez problémů. Nic nepřehrávám.
P.S. Tím chci říci, že SONY 8 Digital přečte analog nahrávku...
stayman (12393)|27.9.2004 09:29
Vypni v Preferences "Enable Device Control"
Lupen (34)|27.9.2004 17:30
A vypni detekci scén.
Roman_K (4)|28.9.2004 08:23
Ďakujem za pomoc StayMan by €RikŁ€. :BB:
Dík aj Tebe Lupen za Tvoju radu, ale prečítal som si ju až na druhý deň v práci a šlape to aj so zapnutou detekciou.
dej-f (3)|7.10.2004 19:11
Tak to máš chlape štěstí. Já vlastním DV kameru SONY DCR-TRV33 a mám stejný problém. Z videorekordéru mi jde signál, kamera je nastavena podle manuálu a v PC mám poze soft co mi dali ke kameře PIXELA imageMIXER. Nějak to neumím rozchodit. :-G :-G Poradí mi někdo jaký soft by byl pro to nejlepší? Popřípadě zda jsou nějaké záludnosti v nastavení, díky.
stayman (12393)|7.10.2004 19:15