Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung - servisní menu

ghuul (49)|26.1.2007 19:52
Nikde jsem nenašel rubriku na tyhle věci, takže kdyby to někomu pomohlo tak do servisního menu Samsungu se dostanete:

1. Vypnout
2. Info, Menu, Mute
3. Zapnout

Je tam hafo věcí, takže si dávajte bacha co měníte.
maiki (154)|27.1.2008 04:27
To se prosím týká všech CRT modelů, i např. CW-21Z503NL?
Radoo (1302)|27.1.2008 14:23
Servisní menu je pro laiky dobrá věc, jak tv rozštelovat, přijít o záruku apod.
Tak jen do toho ! :)
maiki (154)|28.1.2008 08:23
[QUOTE=Radoo;163392]Servisní menu je pro laiky dobrá věc, jak tv rozštelovat, přijít o záruku apod.
Tak jen do toho ! :)[/QUOTE]

No cho chooo. No je potřeba dvakrát měřit a jednou řešit = sehnat si pojmy co je co. Sám jsem si nastavil obraz na přenosné TV - posunul horizontálně a zeštíhlil vertikálně, a vím o tom prd, čerpal jsem z nákresů co sem dal tuším Stani nebo někdo k Filipovi 9551. Myslím, že na TV by měli být tyto ovládací prvky zcela běžné jako je to u PC monitorů včetně grafických ikon, bohužel se člověk musí obtěžovat a hledat servisní menu.
miki1cz (15)|28.1.2008 12:18
Najde se někdo, kdo popíše parametry, které se dají měnit a s jakým efektem? Zkrátka co je věcí fixního naprogramování fw a co se dá poladit přes service menu? Mě třeba vadí šedé pruhy po stranách a rád bych si tu volbu "tmavě šedá" pošteloval do černé. I s rizikem vypalování. Lze? Anebo příliš roztažený formát 16:9...

Nesetkali jste se někdo s možností upgrade fw přímo doma? RTV servis Brno mi sdělil, že to dřív dělali, ale kvůli nepředvídatelným problémům to vzdali. Já bych to i s těma problémama bral... Než se tahat s bednou do servisu, kde to bude minimálně týden ležet.
Radoo (1302)|28.1.2008 16:48
Tak naštěstí jakékoliv takové věci, co zde popisujete řešit nemusím. Ba co víc, spoustu věcí z menu jsem nemusel ani využít a tovární nastavení je dostačující.
Hanes_shw (3)|15.3.2010 10:29
[quote=ghuul;133000]Nikde jsem nenašel rubriku na tyhle věci, takže kdyby to někomu pomohlo tak do servisního menu Samsungu se dostanete:

1. Vypnout
2. Info, Menu, Mute
3. Zapnout

Je tam hafo věcí, takže si dávajte bacha co měníte.[/quote]

Ale tímto postupem u LE37A656A se nedostanu v menu do volby 4 Advanced.
Je na to ještě jiná kombinace?
Lim-Dul (1)|25.4.2010 11:50
v servisnim menu sem neco prenastavil tak sem dal reset to factory default a ted se mi tv nespusti porad se restartuje nejde se dostat do servisniho menu je mozne s tim jeste neco udelat nebo musim do servisu?

edit: tak sem to vcera hodil do servisu a dnes uz to mam doma vymenili zakladni desku jako zarucni opravu takze sem mel stesti
nerow (17)|4.11.2010 10:02
Ano, taky bych potřeboval poradit, jak se dostat do položky advanced..Mám televizor Samsung LE40C750 a v servisním menu se nenachází Advanced...a právě pod advanced se skrývá položka sound, kam se potřebuji dostat, abych vyřešil delay u externího přehrávače...
sysel1 (16)|24.11.2010 19:37
Zdarec,jde v servisnim menu zmenit datovy tok pro smb?