Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Womble MPEG video wizard

Shaker (17)|25.1.2007 12:57
Mam takovy problem ze kdyz si nahraju program z TV karty a dal ho upravim v Womble MPEG video wizard a pote spustim v Windows meda playeru tak mi WMP ukazuje pouze 4minuty(ale hrajou celych 21min) i kdyz ten program ma 21min.Da se to tam nekde nastavit nebo nevi nekdo proc se ten cas zmensi?Diky
Jano (592)|25.1.2007 18:31
nahravaš do mp2 ??
ak ano skus nahrať len I framy a tie prežeň cez womble ak ti sedí
čas tak to bude pravdepodobne chybnou štrukturou /striedanie/ mpg2 Ipb framov
StD (8612)|26.2.2007 10:13
[COLOR="RoyalBlue"]Pro poučení ostatních z chyb druhých:[/COLOR] :rolleyes:

Dával jsem tuhle do jednoho filmu (m2v stream) Title, ale nejen normální - zapínací, které mám navíc Forced, protože jsou jen v pasážích, kde se mluví anglicky, ale navíc i titulky "natvrdo" s časovými a místními údaji. Dělal jsem to ve Womblu MVW DVD a šlo to perfekt až na to, že výsledek byl pořád ten, že při přehrávání v MediaPlayerClassic (poslední verze) se mi při naběhnutí a skončení místa s přidaným pevným titulkem obraz vždy rozpadl na hnusné kostky...

Přitom PowerDVD přehrávalo totéž vzorně a bez zaškobrtnutí. Podotýkám, že ten obraz byl anamorfní 16:9 720x576 (VBR 8000).

V čem byl problém?
Nakonec jsem po čtvrtém restreamování přišel na to, že se originál v ReStreamu "hlásí" sice jako 720x576, ale ve skutečnosti má v hlavičce skutečný horizontální rozměr 540. Tudíž ten Womble nic zlého netuše ty scény s titulky transkodoval do plných 720 a v tom byl ten problem. [COLOR="DarkRed"]Pak už stačilo jen odstranit všechny Flagy s údaji o rozměru a bylo vyhráno.[/COLOR] Ale sr*l jsem se s tím skoro dva dny...
Tož tak. So ist es. ;)