Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV karta ASUS MyCinema P7131 Dual nenaladí vůbec nic

djlj (4)|24.1.2007 11:40
Nemáte náhodou někdo tuhle kartu?

Já jsem si ji koupil a po pár hodinách zjišťování, který ovladač potřebuje jaký další ovladač, se mi kartu podařilo nainstalovat, jenže se objevil další problém a to, že vůbec nic nenaladím. Ani na analogu, ani na digitálu. Jsem u okna a v Brně, a minimálně digitál tu jde 100% chytit. Nenaladím ani žádné rádio (ani to nešumí, nic). Už jsem pročetl x návodů (ano, použil jsem zde funkci hledat, pročetl jsem si i „Než se zeptáte“), ale nepodařilo se mi to nijak vyřešit a ani jsem nenašel odpověď na můj problém.

Teď podrobněji:
Ovladač na CD je ve verzi 13.3.14. Ze začátku mi vždy při instalaci ovladačů naskočil blue screen (používám Win XP) s chybou v souboru 3xHybrid.sys. To jsem ale nakonec vyřešil updatováním dvd ovladače na verzi 2.0 a updatem ovladačů z webu Asusu na verzi 13.3.17.
Obsluhující soft Power Cinema se mi podařilo nainstalovat i nastavit bez problému, avšak, jak už jsem psal, vůbec nic nenaladím. Zkoušel jsem i několik dalších programů (MyTheatre, ProgDVB4, Fly 200 TV, Chris TV, AVS TV Box), ale ani tam nic nenaladím.

Moje sestava je: AMD Athlon XP 2500+, Asus A7V8X-X, NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X, 512 MB RAM, 1x WDC WD2000JB, 2xWDC WD800JB, Creative Labs Sound Blaster Audigy 4 OEM

Je tedy karta vadná, nebo dělám někde chybu já? Nebo myslíte, že bych třeba mohl mít něco prohnilého ve Windows, díky čemuž to nejede (reinstall)?
djlj (4)|25.1.2007 10:48
Před chvílí, když jsem naposledy před reinstalem Windows něco zkoušel chytit, jsem bez problému naladil i nahrál dvb vysílání. Po pár minutách se mi ale natvrdo resetnulo PC a po znovuspuštění už zase nic nenaladím.
Ví, prosím, někdo, v čem může být problém? Karta je totiž očividně funkční…

Aktualizováno: Najednou mi funguje i analog i digitál (u analogu ale nejde zvuk), nicméně při analogu se mi počítač za pár sekund komplet hryzne a při digitálu se mi sám restartuje. Myslel jsem, že by to mohlo být kvůli tomu, že karta sdílí IRQ s grafikou a řadičem, tak jsem ji šoupnul do vedlejšího slotu s vlastním IRQ, ale problém přetrvává… Občas navíc nenaladím vůbec nic a musím restartovat počítač, abych opět naladil…

Znovu aktualizováno: teď se mi při vyhledávání stanic začaly zobrazovat bluescreeny: http://megaupload.cz/nahled/pc240002.jpg, http://megaupload.cz/nahled/pc240003.jpg

Ale asi tu stejně jen vedu monolog :/
djlj (4)|29.1.2007 18:48
Tak už nic. Problém jsem nevyřešil a kartu vrátil.