Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Při zachytávání vypadávají snímky

radegast (6)|22.1.2007 12:58
Zdravím, mám
kameru Panasonic NV-GS11,
PC:
MB: Gigabyte GA-965G-DS3 (rev. 1.0) Intel G965+ ICH8 chipset,
procesor: Intel P4 524, socket 775, frekvence jádra 3,06GHz, frekvence sběrnice 533MHz, cache 1024kB, jádro Prescott, HyperThreading, Extended Memory 64 Technology, Execute Disable Bit
RAM: 512 MB,
HDD: Seagate Barracuda SATAII300 320GB, 7200ot./min.,
rozdělen na dva oddíly, na jednom OS, WinXP Home SP2, na druhý zachytávám.
Před zachytáváním pozavírám vše co jde. Na zachytávání používám buď Pinnacle 9 nebo WinDV a....... vypadávají snímky. A to dost.
Zkuste poradit zoufalci.
Na Microsoftu jsem si už i stáhnul nějaké aktualizace, které nějakým způsobem mají řešít nějaké věci kolem IEEE1394. Dost se to zlepšilo, ale pořád to není ono.
Defragmentace disku jsem samozřejmě udělal a dělám vždy před pokusy, samozřemě oba oddíly.
Vypadávají snímky a někdy se to i sekne úplně. Ne že vytuhnou wokna, ale video v náhledu se zastaví.
Děkuji za každou radu.
Whitejoker (616)|22.1.2007 15:13
nevím, jestli ti jde nastavit DMA mod na pevném disku. Prostě ve správci zařízení ten nejrychlejší režim.
nepsal jsi sice čím zachytáváš a do jakého formátu, ale předpokládám, když jsi zmínil IEE1394, že z kamery přetahuješ data pomocí IEE1394 a ne že zachytáváš TV signál přes televizní kartu.
Spíše by se to hodilo do sekce "DV"
radegast (6)|23.1.2007 06:45
Dík za snahu.

Ale řešení je na světě. Ač se to zdá neuvěřitelné, bylo to kabelem.
Ze zoufalství jsem zašel do obchodu kde jsem koupil ten první a pučili mi jiný. Jednak je delší, což mi spíš vyhovuje, ale na stav věci určitě nemá vliv ale každopádně má asi tak 2x větší průměr (cca 8mm) než ten původní. Z čehož usuzuji, že jednotlivé žíly budou mít větší průřez a bude lepší stínění.
Z toho plyne ponaučení: "Nefunguje li něco napoprvé - vyměň kábel!"




Moderátory, když tak prosím, o přesunutí do správné sekce. Děkuji.