Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: zachytavani do WMV

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Poradte mi prosim software, ktery umi zachytavat vysilani z TVkarty do WMV.
    Je k tomu lepsi karta s hardwarovou komprimaci do mpeg2 anebo je komprimace z mpeg1 do WMV rychlejsi?
    diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pears
    Registrace
    Jul 2004

Jeste jsem se nesetkal s tim, ze by nekdo chtel zachytavat do WMV . Mel by to zvladnout tem Movie Maker, ktery je integrovan do XP, ale fakt to nevim jiste. Mel jsem ho otevreny jen jednou a to jeste omylem. Urcite bude lepsi kdyz budes zachytavat do nejakeho bezstratoveho AVIcka a pak udelas kompresi.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Chci to video nasledne streamovat na netu a to jeste pred dokoncenim zachytavani (nejakou chvili po zacatku zachytavani), coz jde asi jen u asf a wmv?
    A dalsi vec, ze nechci zatezovat procesor za 1.zachytavanim videa, za 2.konverzi do streamovatelne varianty videa a za 3.streamovanim videa, coz by probihalo v urcitou chvili vlastne soucasne.
    Potom to budu hned mazat, takze nepotrebuju zadnou velkou kvalitu pro archivaci.

Je tu pořád Avatar uživatele Pears
    Registrace
    Jul 2004

Tak to je opravdu orisek, ale zni to zajimave. Obavam se, ze soft, ktery umi zachytavat do WMV a ihned to video posilat na stream nenajdes.
    Bod 2 muzes klidne vynechat, protoze pokud najdes soft, ktery bude umet zachytavat do WMV bude mit v sobe i nastaveni vysledneho videa a tam si urcis v jake to bude kvalite.

Neco jsem pohledal a zkus tohle: http://www.stahuj.cz/vyvojove_nastro...elphi-control/

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Programek paradni....jen bych potreboval, aby sel nastavit i cas zacatku stahovani....

Podobná témata

1. DVB: DVB-T HD zachytavani
    Od deepstar13 v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 23-02-2009, 15:16
  2. zachytávání z VHS
    Od sien66 v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 25-01-2007, 11:09
  3. Zachytavani ve FLY
    Od Falcon v sekci Zachytávání videa