Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

zachytávat z TV karty nebo přes převodník ?

yaso (304)|24.9.2004 07:59
Včera jsem chtěl zachytit Kolju a udělat si z toho DVD. Mám WinFast 2000 Pro a jak již tady bylo řečeno - jsem s ní velice nespokojen, hlavně, co se týče kvality zachytávání. A tak mě napadlo to, co už asi všichni tady děláte - vzít TV signál, přehnat ho přes kameru a přes 1394 do PC. ...
Výsledek ? Snad 100x lepší než z TV karty. Schválíte mi tento postup ?
yaso (304)|24.9.2004 08:02
ještě snad malý dotaz na zvuk : Celkový zvuk se mi zaznamenal asi v hladině -6 db. Jaký použít zvukový filtr pro normalizaci ve Vegasu. Já to udělal otrocky v CoolEditu, což si myslím, že je zbytečné, že to jde i přímo ve Vegasu. Díky
clee (6592)|24.9.2004 13:10
jo, z prevodniku bude vzdycky lepsi obraz ne z tv karty, to chvalim, jen tak dal :-)
Anonymous (825)|24.9.2004 13:46
[quote=yaso]ještě snad malý dotaz na zvuk : Celkový zvuk se mi zaznamenal asi v hladině -6 db. Jaký použít zvukový filtr pro normalizaci ve Vegasu. Já to udělal otrocky v CoolEditu, což si myslím, že je zbytečné, že to jde i přímo ve Vegasu. Díky[/quote]

Jakej filtr, vytáhni si ten posuvník nebo dej "normalize".
yaso (304)|24.9.2004 13:58
[quote=Bullback][quote=yaso]ještě snad malý dotaz na zvuk : Celkový zvuk se mi zaznamenal asi v hladině -6 db. Jaký použít zvukový filtr pro normalizaci ve Vegasu. Já to udělal otrocky v CoolEditu, což si myslím, že je zbytečné, že to jde i přímo ve Vegasu. Díky[/quote]

Jakej filtr, vytáhni si ten posuvník nebo dej "normalize".[/quote]

...a to normalize najdu kde ?
Anonymous (825)|24.9.2004 14:51
[quote=yaso]
...a to normalize najdu kde ?[/quote]

No klikni na tu zvukovou stopu levým na myši a v menu vyber ... :-)
yaso (304)|24.9.2004 14:54
:-)