Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

premiere 6.5 dlzka timeline

denis (110)|22.9.2004 14:00
vcera sa mi stala divna vec. mam vytvorenu taku akoze sablonu (projekt.ppj), kde je spraveny asi minutovy efekt. pouzivam to tak, ze do tejto sablonky vzdy vlozim nagrabovane videa a tento efekt tvori zaver videa. vcera ako som tam naladoval tie avicka, tento efekt sa posunul kamsi "za roh". cas timelinu 3 hod 4 min. skutocneho videa tam bolo 1 hod 23 min. ale i ked sa mi ho podarilo nejako vydolovat, procoder stale pri konvertovani ukazuje velkost vysledneho streamu 9,6 gb. proste zrejme stale berie celu povodnu dlzku 3 hod 4 min. poradit som si poradil, ale dost nemotorne. proste som to dal cele vyexportovat do avi. (ked pridem dnes domov, uz by to mohlo byt hotove). potom to fuknem zas do premiery, odrezem ten koniec a znova export, ale uz do procodera.
cize da sa nejak v premiere nastavit velkost (dlzka) timeline. alebo tie 3 hod su nejaky limit ?
Tean (410)|22.9.2004 14:13
Cau Denis
u verzie 6.5 je skutocne 3 hodiny maximum. Viac ani sekundu. :-(((
Tu verziu 6.5 dnes uz nepouzivam a vo verzii PRO som to este nezistoval (ani vo Vegas :-) )
caf
stayman (12393)|22.9.2004 19:02
Prave aj kvoli tomu OBMEDZENIU v studiu pouzivaju Vegas :-D , ten ma akurat obmedzenie tvojej penazenky 9-)
denis (110)|22.9.2004 21:15
uz som to vyriesil. stacilo pretiahnut ukazovatko z konca timeline na koniec videa. 9-) ze sa ten zaverecny efekt posunul kamsi do paze za roh vzniklo mojou nepozernostou, takze to nevnimam ako obmedzenie premiery, pretoze viac ako 3 hod. projekt realne nemam kde vyuzit.
nechcem sa samozrejme pustat do prestrelky premiere-vegas. premiera bola prva strizna, ku ktorej som sa dostal. vyhovuje mi a preto ju pouzivam. vegas som mal chvilu nainstalovany. pouzival som ho vsak len na capture, kvoli oddeleniu scen. dnes ked som trochu zlepsil pracu s kamerou, grabujem celu pasku do jedneho avicka, kedze nepotrebneho balastu je minimum.
takze tak. :-)