Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zachytávání audia z PC....

Zdeny (13)|17.1.2007 10:07
Zdarec, chtěl bych nahrávat z PC audio, mám na cd koncert a chtěl bych si udělat LIVE cd, můžete mi pls poradit nějaký program?Už jsem to zkoušel,používal jsem Messer,malej prográmek,byl jsem s ním spokojen,ale ted mi to nějak nejde.Dřív to taky nějak blblo, musel jsem nejdřív odinstalovat ovladače zvukovky,potom nainstalovat a pak slo nahrávat.Jakmile jsem restartoval PC,nebo jsem ho vypnul,tak jsem to musel opakovat...9-) Je to normální?Asi ne,že?
Dík za rady.....
Ondras_ (204)|17.1.2007 13:51
Ani po pěti přečteních netuším, co chceš. Ani rozbor nepomohl...

[quote=Zdeny]Zdarec, chtěl bych nahrávat z PC audio[/quote]

Tedy rozumím, že na PC něco hraje a ty to chceš vně PC nahrávat nějakým zařízením. To z toho plyne.

[quote=Zdeny], mám na cd koncert a chtěl bych si udělat LIVE cd[/quote]

To znamená, že na PC hraje CD se záznamem koncertu a ty se domníváš, že nahráváním vně PC z toho bude live CD? Toš, zaujímavé.


...zbytek je balast o tvých dřívějších neúspěších. Takže ještě jednou a teď prosím zcela jasně, co že to máš v úmyslu činit?
Zdeny (13)|17.1.2007 14:35
[quote=Ondras_]Ani po pěti přečteních netuším, co chceš. Ani rozbor nepomohl...

[quote=Zdeny]Zdarec, chtěl bych nahrávat z PC audio[/quote]

Tedy rozumím, že na PC něco hraje a ty to chceš vně PC nahrávat nějakým zařízením. To z toho plyne.

[quote=Zdeny], mám na cd koncert a chtěl bych si udělat LIVE cd[/quote]

To znamená, že na PC hraje CD se záznamem koncertu a ty se domníváš, že nahráváním vně PC z toho bude live CD? Toš, zaujímavé.


...zbytek je balast o tvých dřívějších neúspěších. Takže ještě jednou a teď prosím zcela jasně, co že to máš v úmyslu činit?[/quote]


omlovám se,občas se mi nedaří....
chci nahrávat zvuky z PC v co možná nejlepší kvalitě.
Ondras_ (204)|17.1.2007 14:46
[quote=Zdeny]omlovám se,občas se mi nedaří....
chci nahrávat zvuky z PC v co možná nejlepší kvalitě.[/quote]

Aha, tak propoj PC a záznamové zařízení vhodným kabelem (nejlépe optikou, nebo SPDIF, pokud to nahrávací zařízení a tvoje zvukovka umí), spusť na záznamovém zařízení nahrávání a nakonec spusť na PC zvuk, který chceš nahrávat.