Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosim radu jak rozchodim VIVO na x1900xt?

Balik123_tvf (0)|16.1.2007 20:36
Zdravim,
v prvni rade bych chtel rict ze me staci video sledovat.. nahravat ho nemusim....
mam dve moznosti. Bud pouzit tv co mam kousek od sebe ale ma jen scart a nebo stare video ale asi taky jen se scartem.

Co by sjte poradili?
a nebo koupit tv kartu? zase se meto zda jako vyhozene penize...

Hlavne me jde o to v cem to video uvidim (myslim tim v jakem programu to spusiti) jinak sestavu mam vykonou dost tam by problem byt nemel no a GK mam tu x1900xt.

Pripadne inf kdyztak doplnim..

Moc diky za jakekoliv rady...
Balik123_tvf (0)|17.1.2007 00:08
Tak uz to jede... :) do tedka jsem mel signal vedeny do tv (dival jsem se na tv na filmy) a ono stacilo na scartu prepnout na OUT a prehodit zluty cinch do toho druheho co byl na te rozbocce u GK (to je vstup) a pak najit vhodyn soft... No ten teda tedka hledam :) Zatim funguje winDVD creator ale to je na tvoreni dvd to nepotrebuju a pak jde jeste zvolit zdroj obrazu u mojeho softu k web kamere :) ale to je des :) Nevite o necem? pry to jde v media player classic ale tam jsem tuto moznost nenasel... Tka kdyby nekdo vedel tak budur ad...

Jo a jeste doplnujci otazka je hodne pozant rozdil kvality mezi cinchema a s-videm?

Jo a jeste jak se to da vyresit se zvukem? Tahnu ho normalne do zvukovky ze? jen je problem ze dkyz ho pripojim do line in tak hraje porad (pokud je zapnuta tv) ja bych potreboval aby se zapnul jen kdyz zapnu program na zobrazeni te tv.. jde to nejak udelat?

Moc moc diky

Moc diky