Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DMR ES15

rychlyradim (5)|16.1.2007 14:00
Zdravím, mám dotaz koupil jsem si tento dvd recordér a při přehrávání dvd-rw zn. verbatim na které si nahraji z pc film mi u jednoho bez problému obsah přehraje a u druhého mi to píše un-format! nevíte proč je tohle možné?
Rosi (39)|16.1.2007 14:11
počkej si na Pitomce,ten je expert na Panasonic :-D
StD (8612)|16.1.2007 14:28
A není náhodou to druhé DVD-RW naformátované/vypálené pod InCD? Mohla by tam být nesprávná verse UDF-formátu... Hledej a najdeš.
Pitomec (10211)|16.1.2007 14:38
[quote=rychlyradim]Zdravím, mám dotaz koupil jsem si tento dvd recordér a při přehrávání dvd-rw zn. verbatim na které si nahraji z pc film mi u jednoho bez problému obsah přehraje a u druhého mi to píše un-format! nevíte proč je tohle možné?[/quote]
Pokud to v PC vypálíš jako DVD-Video, tak to ten Panasonic musí přehrát (za předpokladu, že to médium není poškozené pochopitelně).
StD (8612)|16.1.2007 14:59
...ale když mu to hlásí Unformated media, tak to asi hledá UDF-zaváděcí stopu, ne?
Pitomec (10211)|16.1.2007 15:04
Jemu to píše "un-format", jak tedy sám tvrdí, takže to taky může být unsupport format...
rychlyradim (5)|16.1.2007 16:17
ne ne píše mi to UN-FORMAT!!! jak jsem tu psal tak obě dvd-rw jsem vypaloval v NERU!! a pokaždé stejně! jediný rozdil v dvdéčkách je v tom že jedno je 4 rychlostní a to druhé 6ti rychlostní! to 6ti rychlostni to přečte to 4rychlostni nikoliv-unformat?!?! :-?
rychlyradim (5)|16.1.2007 16:18
[quote=Pitomec][quote=rychlyradim]Zdravím, mám dotaz koupil jsem si tento dvd recordér a při přehrávání dvd-rw zn. verbatim na které si nahraji z pc film mi u jednoho bez problému obsah přehraje a u druhého mi to píše un-format! nevíte proč je tohle možné?[/quote]
Pokud to v PC vypálíš jako DVD-Video, tak to ten Panasonic musí přehrát (za předpokladu, že to médium není poškozené pochopitelně).[/quote]

dvd je zcela nové! a je vypalované obyčejně..tedy jako datové!
Pitomec (10211)|16.1.2007 17:22
DVD-Video je DVD-Video, tj. adresář VIDEO_TS se soubory IFO, VOB a BUP. Všechno ostatní nemá s DVD-Video nic společnýho, takže i kompatibilita je (oficiálně) nulová. Alespoň u Panasonicu.
PeBo (26)|16.1.2007 22:01
Jen bych doplnil, že DVD-Video je ještě víc, než vyjm. soubory - UDF filesystem (tuším že může být UDF/ISO bridge) , s určitým pořadím souborů a ještě pár drobností. Prostě palte to v Neru jako DVD-Video a máte pokoj.
Pitomec (10211)|16.1.2007 22:04
To už ovšem řešit nemusí, protože Nero to vypálí korektně (když se vybere volba DVD-Video).
rychlyradim (5)|17.1.2007 08:28
no jo ale když dám v neru vypálit jako DVD_video tak mi to vytvoří složky Audio_TS a Video_TS a co mám nacpat do toho audio TS? bych musel převádět ne? klasické avičko? :-?
StD (8612)|17.1.2007 08:36
Adresář Audio_TS zůstává vždy prázdný. Ten je tam jen "do počtu"... :-E
Jak tak koukám, pán ví o DVD-Video asi jen to, že existuje. Doporučil bych nejprve samostudium, :-!!!
@Pitomec: S tím tvrzením o "korektnosti" vypalování DVD-Video v Neru bych tedy byl rozhodně opatrnější. To i takový PowerProducer vyrábí korektnější strukturu a netroufne si upravovat *.IFO/BUP k obrazu svému... Nero je pro BFU a jinak na 2 věci. 8-)
rychlyradim (5)|17.1.2007 20:37
[quote=StD]Adresář Audio_TS zůstává vždy prázdný. Ten je tam jen "do počtu"... :-E
Jak tak koukám, pán ví o DVD-Video asi jen to, že existuje. Doporučil bych nejprve samostudium, :-!!!
@Pitomec: S tím tvrzením o "korektnosti" vypalování DVD-Video v Neru bych tedy byl rozhodně opatrnější. To i takový PowerProducer vyrábí korektnější strukturu a netroufne si upravovat *.IFO/BUP k obrazu svému... Nero je pro BFU a jinak na 2 věci. 8-)[/quote]

nevím nač studovat! snad každý ví, že DVD film zakoupený v obchodě je vypálen ve formátu dvd_video - složky Audio_ts, Video_ts, a samozřejmě když bych to chtěl vypálit v neru, tak bych to musel konvertovat klasické avičko, či jiný video formát ...co bych na to měl studovat?to snad k pochopení stačí ne?
StD (8612)|18.1.2007 07:23
[quote]...když bych to chtěl vypálit v neru, tak bych to musel konvertovat klasické avičko, či jiný video formát ...[/quote]
Pán v tom má zřejmě "pěkný guláš" a já nemíním dále ztrácet čas. Servus!
Pitomec (10211)|18.1.2007 09:27
rychlyradim: Zkus si ujasnit, co vlastně máš za problém... Jestli to, že na DVD-RW (nebo jiný médium) vypálíš nějaký datový soubory (mpg, avi apod.) a Panasonic to nepřehraje, tak je to naprosto normální jev. A pokud máš korektní DVD-Video a nehraje to, tak to můžeme řešit.