Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AVerMedia AverTV Go 007 nejde naladit.

VirkoF (2)|21.9.2004 22:57
Nazdarek.Uz asi 14dni nemojhu naladit mou novu Tv kartu AVerMedia AverTV Go 007.Instalace ovladacu a softu byla ok.Proc se to tak deje to nevim ale asi tak pred 3 tydny to slo akorat ze mi spadly WinXP Profi.
Tak probehla nova instalace celeho Pc.
Oc se vlastne jedna.Kdyz skonci instalace tak se vrhnu na ladeni karty.Nastavim barvy a tak.Pak prejdu na ladeni kanalu kdyz dam jen Chanal Scan tak mi to najde z 37 kanalu jen nektere.A kdyz necham udelat All frequecy Scan tak mi v nahledu bezi vsechny kanaly co nasel ale ani jeden neulozi na kanalovou volbu.Vyskousel jsem vse mozne i jine softiky ale nic proste nic.Jsem pripojen na Kabelovku UPc a tak se divym v cem to je.Uz jednou mi merili signal a ten je velice dobry.Muze mi tedy nekdo poradit co s tim.Prosim :-? :-?
Ivo Mašek (10205)|22.9.2004 07:04
Od poskytovatele tv společnost (UPC) si zjisti, jaké kanály mají obsazené ( a jejich frekvence). UPC totiž navynechává kanály, ale vysílá těsně vedle sebe. Těch 37 kanálů tomu odpovídá. Takže, když dáš kopletní ladění, tak se nic nechytne.
Schema UPC: 1,2,3,4,5,6......kanál
Schema Karneval: 1,3,5,7.....kanál
Jestli máš videorekordér, prožeň televizi do PC přes něj. Za pokus to stojí, a je velká pravděpodobnost, že to bude fungovat.
VirkoF (2)|22.9.2004 22:04
Dik zaradu ale bouzel to mi je na nic.Podstate jsem to uz jednou mel perfekne naladeni a slapalo to v pohode ale pak prisla nova instalace a nejde to naladit.Respektive to nejde kanaly ale neuklada je na predvolby.Tak ze bak mam vsude jen zrneni a sumeni.Jinak Fm funguje dobre.Ted jsem udelal jen rychli scan kanalu a to naslo jen 25 a chybelo tam oboje HBO.Tak ze vlastne nejde vse.Predtim jsem to nemel pres nic hnane primo do karty a slapalo to.S tim co jsi mi poradil to stene neslo.Tak ted uz fakt nevim co by to mohlo byt.A nejlepsi ze jsem to koupil u Alzasoftu a tam jsem napsal a ani se nenamahaji neco odepsat sraci jedni.
Pokusim se neco vystrachat na netu ale asi to bude na nic.
VirkoF :-!!!