Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vegas a velocity

nedbis (60)|13.1.2007 11:37
Ahoj omlouvám se všem profikuma poloprofikum, ze otravuju s takovou prkotinou??? :) Dá se ve vegasu nastavit velocity větší, než 300%? POdle mě by to mělo jít, ale je potřeba to někde nastavit....prosím o radu! Děkuju všem!!!
Nostradam (210)|13.1.2007 13:32
Scénu, kterou chceš zrychlit, si samostatně otevři v novém projektu a zrychli si ji na max. hodnotu. Projekt si ulož jako .veg. Následně tento soubor přesuň do timeline Vegasu a již jednou zrychlenou scénu si opět zrychli na max. Takhle to můžeš stále opakovat dokola a zrychlovat donekonečna. Až bude mít scéna tvou požadovanou konečnou rychlost, můžeš ji normálně jako .veg hodit do původního projektu.
nedbis (60)|13.1.2007 15:03
Aha..tak to doposavad dělám!!! Takže to jinak nejde... OK díkas za info!!!! :-D
Fantas! (3016)|14.1.2007 00:12
nedbis
primo v projektu se ti to muze povest i bez veg vkladani tak, ze prvni zrychlis pomoci ctrl+levy mysak na max 4x a potom k tomu das jeste velocity na 3x. Tim mas 12x rychlost! To si myslim, ze musi stacit, ne? :-)
nedbis (60)|17.1.2007 11:15
Díky tuhle fintu neznám!!! Ale 12x stačí uplně!!! .))) Akorát nevím, jak myslíš ctrl+levy mysak ctrl + leve tlačitko myši ale co dál??? Teda jestli jsem to pochopil správně :-D
BOBA (590)|17.1.2007 11:58
Musíš chytit okraj klipu a táááhnout.
nedbis (60)|17.1.2007 14:13
Kluci supr!!! Moc jste mi pomohli díky moc!!! Ještě mám v diskusi jeden problem ohledně načítání stop...nevíte co a jak??? Někde jsem cetl, ze kdyz odinstaluju kodeky, tak by to snad mělo jít!!