Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přechody v AP

mrtvolkar (84)|11.1.2007 16:08
Ahoj,
neznáte někdo nějaký elegantní trik na to, jak přidat jednoduše x přechodů na timeline - vždy do místa řezu.

mrtvolkar
mrtvolkar (84)|11.1.2007 18:35
Sice jsem to uvedl jako předmět, ale zase né celé.
Potřebuji to udělat v AP 1.5 pro
Jsem přetaženej :-(((
Modena (1706)|11.1.2007 19:06
[quote=mrtvolkar]Jsem přetaženej :-((([/quote]
Já už dnes taky . . . :-((( :-((( :-((( :-E
mrtvolkar (84)|11.1.2007 20:16
Původně jsem si byl jistej, že když budu týden doma, že si odpočínu od práce, užiju malech dětiček, proniknu více do AP ..... a výsledek je .... horší B-) B-)
Modena (1706)|11.1.2007 20:26
[quote=mrtvolkar]Původně jsem si byl jistej, že když budu týden doma, že si odpočínu od práce, užiju malech dětiček, proniknu více do AP ..... a výsledek je .... horší B-) B-)[/quote]
Někdo někdy řekl - Vím, že nic nevím !
Pokaždý, co otevřu AfterEffects najdu něco novýho ! U PremierePro se mi to už nestává, ale chvilku to trvalo . . . :-R :-E :BB:
mrtvolkar (84)|12.1.2007 00:42
Pro Modenu:

No já se na AE teprve připravuju a bude to dost podobný jako přechod z Pinnacle na Premieru. Určitě to byl krok, který se vyplatil a jsem moc rád, že jsem našel tohle fórum, jinak bych byl dost nebohej. :BB:
video (68)|12.1.2007 11:03
Prechod video alebo zvukový je možné vložiť klávesovou skratkou ale vloží
len defaltne nastavený . ten zmeniš v okne efektov tak že klikneš na prechod v okne transitions a dáš set as defalt. ja mám klavesovú skratku ctrl+d-transitions a ctrl+a audio transitions.
mrtvolkar (84)|12.1.2007 13:21
to jo, ale stejně musím každej přechod upravit zvlášť. Mě šlo o to, že když si označím timeline použiju nějaký příkaz, nastavení... a do místa řezů se vloží přechody - třeba v náhodném pořadí aniž bych je musel dál upravovat. Jde hlavně o foty.