Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

výběr DVD rekordéru

pasta (2)|11.1.2007 00:23
Ahoj,
hodlám si pořídid DVD rekordér. Rozhoduji se mezi Panasonic DMR-EH65EP-S a Pioneer DVR-645H-S. Parametry jsou skoro stejné, tak by mne spíš zajímaly jejich nedostatky. Nemáte někdo přehled. Díky.
marpel (17)|13.1.2007 15:13
[quote=pasta]Ahoj,
hodlám si pořídid DVD rekordér. Rozhoduji se mezi Panasonic DMR-EH65EP-S a Pioneer DVR-645H-S. Parametry jsou skoro stejné, tak by mne spíš zajímaly jejich nedostatky. Nemáte někdo přehled. Díky.[/quote]
Taky uvažuji nad nějakým takovým strojem.
Narazil jsem ještě na PIONEER DVR-545HX-S....ten má v sobě už i digitální tuner (člověk ušetří místo, když nemusí kupovat zvlášť setobox).
petr1342 (200)|13.1.2007 15:34
[quote=marpel][quote=pasta]Ahoj,
hodlám si pořídid DVD rekordér. Rozhoduji se mezi Panasonic DMR-EH65EP-S a Pioneer DVR-645H-S. Parametry jsou skoro stejné, tak by mne spíš zajímaly jejich nedostatky. Nemáte někdo přehled. Díky.[/quote]
Taky uvažuji nad nějakým takovým strojem.
Narazil jsem ještě na PIONEER DVR-545HX-S....ten má v sobě už i digitální tuner (člověk ušetří místo, když nemusí kupovat zvlášť setobox).[/quote]

ale pozor,ten pioneer sice má v sobě zabudovaný dig. tuner jak píšeš,ale
má jiné menu než rekordér ta tunerová digitální část,ani nemá menu v češtině,taky jsem nad ním pro rodiče přemýšlel,ale zatím si počkám, bud na jeho nástupce,ktrý už by měl být 100procentně v pohodě,anebo už i panasonik možná tento rok začne k nám do zapadákova(díky poslancům a loby primy a novy) do ČR dovážet rekordér s dig.tunerem,který od loňska normálně prodává v Evropě západní. viz. stránky na netu o 545HX-S basys.cz nebo stereovideo časopis. \/ :-R
pasta (2)|13.1.2007 15:59
nevýhodou u 545HX-S je, že nemá čestinu nejen tuner ale ani rekordér a údajně není definitivně rozhodnuto v jaké normě se u nás bude digital vysílat, tak aby tuner za cca 5K nebyl za pár let k ničemu
petr1342 (200)|16.1.2007 11:22
[quote=pasta]nevýhodou u 545HX-S je, že nemá čestinu nejen tuner ale ani rekordér a údajně není definitivně rozhodnuto v jaké normě se u nás bude digital vysílat, tak aby tuner za cca 5K nebyl za pár let k ničemu[/quote]

myslím že i přes lobby nemají šanci zavést nic jiného než dig. standart vysílání a normu jako v celé okolní evropě MPEG 2.
Pitomec (10211)|16.1.2007 12:38
Radši nemysli - už tos jednou zkusil a jak to dopadlo, víme z vedlejšího příspěvku 9-) Přechod na MPEG-4 je naprosto reálný a okolní státy už takto začínají v DVB-S. Příchod do DVB-T je jenom otázkou času.
petr1342 (200)|16.1.2007 16:37
[quote=Pitomec]Radši nemysli - už tos jednou zkusil a jak to dopadlo, víme z vedlejšího příspěvku 9-) Přechod na MPEG-4 je naprosto reálný a okolní státy už takto začínají v DVB-S. Příchod do DVB-T je jenom otázkou času.[/quote]

přeji ti lásku,klid a mír v duši a v srdci, víc pro tebe opravdu nemohu udělat,promin.No,snad jen přání,at tyto věci v sobě brzi objevíš! 8-)
Pitomec (10211)|16.1.2007 17:18
Vlastně se opravím - MPEG-4 v DVB-T se už testuje v muxu C. Stejný operátor to používá i u IPTV 8-)
Pitomec (10211)|16.1.2007 17:20
[quote=petr1342]přeji ti lásku,klid a mír v duši a v srdci, víc pro tebe opravdu nemohu udělat,promin.No,snad jen přání,at tyto věci v sobě brzi objevíš! 8-)[/quote]
A já ti zase přeji, abys při získávání životních zkušeností dělal co nejmíň takových "bot", jako se ti to povedlo s tím DVD rekordérem vedle :-D