Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AudioOut u DVD

Sapaco (2)|20.9.2004 12:50
Mám problém:
neví někdo zda je normální, že při přehrávání z DK (Denver 1700) je úroveň signálu na audiovýstupu závislá na nastavení hlasitosti? Zkoušel jsem Scart i Audio Out, vše stejný. Abych přehrál film na kazetu, tak musim dát volume naplno.

Díky za odpověd, Jirka
Pitomec (10211)|20.9.2004 13:14
Tento nesmysl se v poslední době začal objevovat i u sat. receiverů - stejně jako další nešvar: zobrazení údajů na všech AV výstupech (v dřívejších dobách byly údaje pouze na SCARTu1, zatímco na SCARTu2 nebylo nic). Snad tento výstřelek výrobců časem zmizne...
Miuvek (858)|20.9.2004 13:15
jo, u některých přehrávačů je úroveň audiovýstupu regulovatelná. Viděl jsem to na nějakém sencoru. Nechat furt na max.
Sapaco (2)|20.9.2004 14:50
blbý je, že nejde o přehrávač, ale kompl. domádí kino, takže když dám vol. na max, tak se v místnoasti nedá být (i když má jen 10W/ch). Mute shodí bohužel i ty výstupy. Je to shit.
mirekv (7169)|20.9.2004 15:07
[quote=Sapaco]blbý je, že nejde o přehrávač, ale kompl. domádí kino, takže když dám vol. na max, tak se v místnoasti nedá být (i když má jen 10W/ch). Mute shodí bohužel i ty výstupy. Je to s**t.[/quote]
Nezbude ti asi, než zbastlit krabičku s poťákama a na ni si to ručně přednastavit. Můj přehrávač dělá to samé, pro mě je to spíš výhoda, protože nemám společný zesilovač pro všechny kanály. Blbý je ovšem to, že po zapnutí přehrávače je hlasitost automaticky nastavena na max. :-(