Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

dálkový ovladač pro Video Wonder Pro III od Geniusu

vanous (6)|6.1.2007 20:26
zdravim,
mám dotaz, známej mi řekl že mi udělá dálkový ovladač k mé TV kartě Genius Video Wonder Pro III, ale potřebuje vědět jak je dělaná. Bohužel sem ji už vyhodil páč se nějak pokazila a ja ve vzteku sem s ní hodil o zeď a pak i vyhodil do popelnice...
Nevíte někdo jakej typ ovladače to je? já tomu vubec nerozumim...
Fantas! (3016)|8.1.2007 16:29
ovladac, ten jsi taky vyhodil, nebo podobne zmrsil? :-D
vanous (6)|8.1.2007 23:26
ha krapet muj příspěvek nedává smysl.
Kartu mám, funguje v pohodě, jen když sem si ji kdysi koupil mi blbnul ovladač tak sem s nim mrdnul o zed, s kartou ne \/
tak se chci zeptat, jestli nevíte o nějakém schématu toho dalkáče, nebo aspon jakej typ to byl, myslim třeba co bylo uvnitr za věci a na jakym chipu to jelo...
Fantas! (3016)|9.1.2007 12:06
tak to bohuzel... Nelze rozdelat, je to lepene...
vanous (6)|9.1.2007 16:34
sem vedel že to je slepeny, spíš mi jde o to, jestli někdo neví na jakym principu to funguje, asi je rozdil mezi ovladčem od TV a ovladačem od TV karty. Mam doma pujčenej ovldač od kámošovy karty Zoltrix ale s tim to taky nejede...
Fantas! (3016)|9.1.2007 17:25
vanous
Pokud mas ovladac, ktery se umi naucit jednotlive funkce, tak si pujc od nekoho tento ovladac, namir ho na ten ucici a postupne uloz jednotlive tlacitka. Pak ti bude fungovat... Takovy ovladac se da koupit za par korun...
vanous (6)|9.1.2007 17:46
krapet tomu nerozumim, jako pujcit si původni ovladač a sehnat si ten učíčí a ten jako naprogramovat?
mirekv (7169)|9.1.2007 18:16
vanous
Škoda, že jsi zahodil ten původní, mohl sis podle původního nakreslit schema a postavit si ho.

Učící se a ne učiči, ten Fantas! se nenaučí psát s diakritikou! Jde to, jak píše, proncip ovladačů je stejný, akorát každý má jiný kód a ten učící se je schopen se jej naučit.
Fantas! (3016)|9.1.2007 18:28
že učíčí :-E
vanous (6)|9.1.2007 18:54
sem pobral že myslel učící... 9-)
mno se teda mrknu po tom učícím dálkáči
Miuvek (858)|9.1.2007 22:45
mirekv
obávám se, že by mu to moc nepomohlo, kdyby se snažil ten ovladač rozebrat. Je to taková slepená placička na lithiový knoflíkový článek s membránovou klávesnicí a určitě s kdovíjakým IO uvnitř. Na první pohled to vypadalo značně nereprodukovatelně. Kdysi jsem tuto kartu měl.