Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 45

Téma: Samsung 32R71 vs Sony 32S2000

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Má někdo zkušenost ? Nevím jestli má smysl připlatit cca 10% navíc za Sony (prý ten Bravia engine je lepší než Samsungácký DNIe). A umí Samsung scalovat obraz přes HDMI (4:3/16:9) ? V nějakém zahraničním fóru jsem narazil na to, že 32S2000 (nevím jak je na tom třeba S2020) neumí přes HDMI měnit poměr stran což možná by nebyla taková tragédie, ale přeci jenom...

Díky za každej názor. Zatím to mám tak 60% Samsung, 40% Sony ale pomalu se to kloní k Sony (když už mám doma skoro všechny monitory od nich tak by to vypadalo stylově )
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já mám 32S2010 a Samsunga jsem nikdy neviděl (obě ale používají stejný display od Samsungu), takže nemůžu objektivně srovnat. 2000/2010/2020/2030 se od sebe ale liší jenom barvou plastu, takže pokud jedna neumí scalovat obraz (nevím, nemám na HDMI zařízení), neumí to ani jinak barevný model.

Je tu občas Avatar uživatele killerGBU
    Registrace
    Apr 2004

mám toho Samsunga, napiš co přesně by tě zajímalo

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

killerGBU
    Hlavně mě zajímá
    a) jak se to chová v nočních scénách jelikož to je to jediné co mě na LCDTV zatím přijde horší než na CRT a kde jsou podle kvality displeje poznat rozdíly.
    b) předpokládám, že je možné z PC dostat to 1:1 (1366x768) a vypnout processing obrazu ?
    c) máš černej nebo bílej ?

Osobně se mi zdálo z kšeftu, že mezi těmi monitory zas takový rozdíl nebyl. Sony akorát má tuner built-in, ale Samsung ho snad ještě dává v akci de facto zadarmo k jejich TV, takže to nehraje roli (navíc za ten rozdíl cca 3k můžu koupit i DVB-T tuner s hadrem, což by bylo další plus).

Mican
    No jo máš recht, stačilo kouknout přímo na Sony... Viděl jsem rozdíl v ceně asi tak 1.200 - 2.000 v kšeftech tak jsem čekal, že to bude třeba novější model (bug-free )

Nováček Avatar uživatele plikous_tvf
    Registrace
    Sep 2006

Mam ten Samsung doma, pripojeni PC je pres VGA bez problemu na 1360x768(super obraz). Jinak ty nocni sceny s LCD asi nikdy nebudou perfektni, ty detaily tam proste chybi, ale myslim si, ze na te Sonce to bude jakbysmet. Estli mas jeste nakou otazku na samsunga, tak muzu poreferovat.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od plikous
    Mam ten Samsung doma, pripojeni PC je pres VGA bez problemu na 1360x768(super obraz). Jinak ty nocni sceny s LCD asi nikdy nebudou perfektni, ty detaily tam proste chybi, ale myslim si, ze na te Sonce to bude jakbysmet. Estli mas jeste nakou otazku na samsunga, tak muzu poreferovat.
    Urcite jednou taky budou . Videl jsem u Samsunga na predvadecce ten 46" s LED podsvicenim a je to ku##a poznat. Jenze cena je zatim trochu moc (asi 140k).

Hele psal jsi z PC 1360x768 to jsi se prepsal a ma tam byt 1366 nebo to jde tech 1360 ale je to 1:1 a nic se neprepocitava do toho nativnih rozliseni ? Na nejakem odkazu jsem nasel ze pres D-SUB to ma mit 1:1, tak doufam ze to plati...

Registrace
    Sep 2006

psal sem spravne 1360x768, alespon tohle rozliseni nabizi windows, pokud z nej dostanes 1366 pres specialni nastaveni ovladacu, tak prosim

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

psal sem spravne 1360x768, alespon tohle rozliseni nabizi windows, pokud z nej dostanes 1366 pres specialni nastaveni ovladacu, tak prosim
    No to ja nevim co je z toho mozny dostat, proto se ptam

Nováček Avatar uživatele pavelz
    Registrace
    Jan 2005

Mám doma taky toho Samsunga, ale v úhlopříčce 40" tj. LE40R71. S těma nočníma scénama se to má tak, že na TV byste si měli pohrát s nastavením. Já osobně mám nastavenej režim Film, kontrast i jas na 84 a mám nastavenou úsporu energie (podsvícení) na střední. Pak není problém s tmavýma scénama. Sice to není tak dokonalé jako na CRT. Co jsem mohl porovnat, tak i plazmy mají problém s těma tmavýma scénama. Hodně taky záleží na konkrétním filmu.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

OK je rozhodnuto beru Samsunga. Teďka navíc klesla o cca 4,000 cena, takže není co řešit... Dík za info všem.

Registrace
    Sep 2006

Sakra, da se ted sehnat kolem 23000, ja ho mel, teda i s tim Set-topboxem za 29000!!!!! A to ho mam jenom 2 mesice No jo, chytri kupuji po Vanocich!!!

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Sakra, da se ted sehnat kolem 23000, ja ho mel, teda i s tim Set-topboxem za 29000!!!!! A to ho mam jenom 2 mesice No jo, chytri kupuji po Vanocich!!!
    Presne. Tak oni ho porad jeste prodavaji v nejakych akcich skoro za tech 29k i se STB, ale to si muze koupit tedka jenom blazen jelikoz samotnej panel padnul dolu a kdyz pripoctu ten STB tak to prijde draz nez kdyz to koupim zvlast. Tedka teda mam jeste cukani, kdyz to tak hezky slo dolu objednat to Nko

Registrace
    Sep 2006

Koukam na to a to Nko je jeste o dost drazsi, to uz bych sel mozna radeji do Mka a nebo do uplne jineho vyrobce Jinak myslim, ze za tech 23k je to dobrej kauf. Ja s tim nakej ten rok vystacim a pak si koupim OLED

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Odporucam pockat este chvilu na model Philips 32PFL7332.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Koukam na to a to Nko je jeste o dost drazsi, to uz bych sel mozna radeji do Mka a nebo do uplne jineho vyrobce Jinak myslim, ze za tech 23k je to dobrej kauf. Ja s tim nakej ten rok vystacim a pak si koupim OLED
    No to si rikam prave i o tom Rku. Koupim tedka, za rok jestli budou dostupe dobre full hd tak koupim jinou a tuhle venuju matce na seriály .

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Samsung & Sony
    Od Radek1003 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 16-12-2009, 13:30
  2. sony samsung
    Od oom v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-07-2009, 20:57
  3. Samsung PS50A756 vs. SONY KDL-40W4500 vs. Samsung LE40A786