Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
reklama

Samsung HR737 problém s médii Verbatim

Funda_tvf (6)|3.1.2007 13:04
Zdravím, narazil někdo z majitelů tohoto dvd rekordéru na problémy s nahráváním na dvd-r značky Verbatim? Mě po vložení verbatimky rekordér zkolaboval, vyplivl hlášku o chybě systému a nechtěl dvd vysunout. Nepomohlo několikanásobný vypnutí a zapnutí, přístroj byl prostě úplně tuhej. V opravně to pak vyndali a napsali k tomu, že byla vložen špatná značka média. Chtěl jsem jim to hodit na hlavu, protože co jinýho by ten krám měl už bezproblémově žrát, když ne verbatimka? Má někdo podobnou zkušenost, nebo je to vadný kus?
PcBuh (228)|3.1.2007 13:20
Tak se jich zeptaj co je vhodne DVD R
Pitomec (10211)|3.1.2007 13:25
Samsung, ne? :-E
ace960 (394)|3.1.2007 14:10
Ja pouzivam iba Verbatim a zatial som nemal problem. Skusal som udajne blbe Parl White 8x a aj standardne 16x a svetko bolo ok.
Funda_tvf (6)|5.1.2007 15:17
[quote=ace960]Ja pouzivam iba Verbatim a zatial som nemal problem. Skusal som udajne blbe Parl White 8x a aj standardne 16x a svetko bolo ok.[/quote]
njn, asi to zkusim ještě jednou a pak to kdyžtak vyreklamuju. Přece neni nobrmalni, aby to nebralo snad nejpouzivaneji media. minimalne by to melo napsat bad disk a ne aby to rovnou zkolabovalo.
Milosbb (889)|5.1.2007 18:56
Funda
Ja síce nemám ten rekordér, iba vypalovačku od Samsungu do PC (182D), ale môžem zodpovedne prehlásiť, že ten môj kus má problémy s mínusovými Verbatim 16x. Vezme ich, ale vypáli nekvalitne, že sú s nimi problémy v stolných playeroch. Budem musieť vyskúšať iné média, aby som zistil, či je problém v médiách, alebo vo vypalovačke.

Takže pred reklamáciou skús vyskúšať iné média, možno to pomôže. Pred nedávnom sa takisto niekde objavili falošné nekvalitné Verbatim, možno sme na ne narazili práve my dvaja :((

-------------