Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

panasonic eh50 a problem stazeni videa do pc

dvcompt (5)|1.1.2007 21:52
DD, mam k vam takovou prosbu, jsem zacatecnik a snazil jsem se vytahnout z DVD panasonic eh50 video do pc a zcasti se povedlo, pokud jsem to v dvd nijak nesetrihal a vzal surove video a vypalil ho na medium a pres nerovision stahnul do pc tak vse naprosto OK, ale pokud jsem vzal videonahravku a v dvd ji trochu setrihal a vypalil na medium tak nastala chyby. NEROVISION me nahral pouze prvni cast video do doby nez bylo setrihnute. nevite prosim radu jak nejrychleji toto video dat do pc upravit dle sveho prani a udelat z toho dvd video. Chci to do pc nahrad i vcetne vsech kapitol, proste tak jak je to v tom dvd prehravaci, kdyz nahraju 6 nahravek tak abych mel v pc rodelene na 6 nahravek. Nez jsem zacal v dvd prehavaci strihat slo me to pres ten nerovision naprosto OK. diky moc za kazdou radu.... a omlouvam se zda uz to tu v konferenci nekde bylo.
Pitomec (10211)|2.1.2007 07:41
To už jsem někde četl... :-I
PeBo (26)|2.1.2007 11:06
Rekordér udělá při střihu novou cell a si to není úplně košer. Zkus Womble MPEG Wizard, ten má funkci na detekci klipů z VOB a VRO, bez ohledu na informace v IFO. Navíc v něm můžeš přesně střihat.