Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

poraďte prosím.......

K4r3l (3)|30.12.2006 15:29
pořád zkouším hledat nějakej program na stříhaní videa které nahraju na dvd rekordéru a nemůžu nic najít pořád tak mě prosím poraďte tady....Díky moc....Sem se to asi nedává ale nechcete mě kdyžtak někam odkázat na link k tomu programu co mě poradíte...asi toho chcu moc...ale fakt díky těm kteří mě poradí
vlada (3470)|30.12.2006 15:54
K4r3l
Ahoj, dávej trochu výstižnější názvy témat. Když píšeš příspěvek, tak je celkem předpokládatelný, že chceš poradit.

Každopádně by bodlo, kdyby si napsal, v jakém formátu to video z DVD máš. Je to klasický DVD+-R, tedy VOBy nebo VRO soubor z DVD-RAM?

Zkus programy VirtualDub MPEG-2 (výstup pouze do AVI), Avidemux, Womble (komerční). Nebo metodu demux -> stříh. Demuxovat video můžeš už rovnou při kopírování na disk DVD Decrypterem. Potom to jde sestříhat programy MPEG-2 Schnitt nebo Cuttermaran.
K4r3l (3)|30.12.2006 16:31
no mám to z DVD-RW, a tam je složka videa _TS a tam je formát VOB. Tak kterej program na to ???
vlada (3470)|30.12.2006 16:41
K4r3l
Pozor ať nedojde k mýlce. Formát TS je MPEG Transport Stream a to tedy rozhodně z DVD-RW mít nebudeš. Spíš tam máš adresář VIDEO_TS a v něm .IFO, .BUP .VOB soubory. To je úplně klasický DVD, takže DVDDecrypter - metoda IFO, video a zvuk zvolit "demux" a potom sestříhat v programu dle libosti. Návod na DVD Decrypter najdeš na mých stránkách: http://jech.webz.cz/dvdrip1.php.
K4r3l (3)|30.12.2006 16:43
jj jo já jsem si to tam už opravil