Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Posun zvuku po zachycení z Digital8

Danny005 (13)|23.12.2006 17:28
Stáhnul jsem kazety Digital8 do PC přes Ulead VideoStudio 8 (DV type 2, AVI, délka cca 20 GB na hodinu záznamu) a u některých jsem zjistil, že je o cca 1-2 vteřiny rozjetý zvuk s obrazem. Během zachytávání jsem si několikrát všimnul, že v náhledovém okně v PC se obraz na cca 5s zastavil, ale vše jelo normálně dál, časomíra i náhled na displeji kamery. Kouknul jsem potom ve výsledném souboru na to místo a nic podezřelého neobjevil. Co to může být? Asi se s tím nebudu stahovat podruhé a ručně to posunu, ale přijde mi to zvláštní, myslel jsem, že DV se rozjet nemůže...
Pitomec (10211)|23.12.2006 21:42
Nejspíš se ti to rozjíždí až při přehrávání - dost těžko to bude při přenosu kamera>>PC...
multa (35)|2.1.2007 09:39
Zdravím,něco podobného mi dělalo Pinnacle v.9.0,jakmile jsem do projektu přidal fotky,už se to rozjelo.Problém jsem vyřešil instalací verze 9.4.3 a bylo po problému,ale píšeš,že to ručně posuneš.To jde???Mám takový pocit,že v Pinnacle to nejde,neustále se potýkám s tímto problémem např.při použití grabovací karty,při pužití VHS vypálené na DVD už jsem z toho dost utahaný,mohl bys mi to prosím trochu ozřejmit?Díky předem
multa (35)|2.1.2007 10:07
Dokonce mne napadlo,že zvuk nahraji zvlášť a přidám ho do stopy pro komentář ,nebo na pozadí, tam by se to snad dalo posunovat,ale bude to asi časově dosti náročné