Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Posun zvuku po zachycení z Digital8

Nováček Avatar uživatele Danny005
    Registrace
    Jan 2005

Stáhnul jsem kazety Digital8 do PC přes Ulead VideoStudio 8 (DV type 2, AVI, délka cca 20 GB na hodinu záznamu) a u některých jsem zjistil, že je o cca 1-2 vteřiny rozjetý zvuk s obrazem. Během zachytávání jsem si několikrát všimnul, že v náhledovém okně v PC se obraz na cca 5s zastavil, ale vše jelo normálně dál, časomíra i náhled na displeji kamery. Kouknul jsem potom ve výsledném souboru na to místo a nic podezřelého neobjevil. Co to může být? Asi se s tím nebudu stahovat podruhé a ručně to posunu, ale přijde mi to zvláštní, myslel jsem, že DV se rozjet nemůže...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Nejspíš se ti to rozjíždí až při přehrávání - dost těžko to bude při přenosu kamera>>PC...

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Zdravím,něco podobného mi dělalo Pinnacle v.9.0,jakmile jsem do projektu přidal fotky,už se to rozjelo.Problém jsem vyřešil instalací verze 9.4.3 a bylo po problému,ale píšeš,že to ručně posuneš.To jde???Mám takový pocit,že v Pinnacle to nejde,neustále se potýkám s tímto problémem např.při použití grabovací karty,při pužití VHS vypálené na DVD už jsem z toho dost utahaný,mohl bys mi to prosím trochu ozřejmit?Díky předem

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Dokonce mne napadlo,že zvuk nahraji zvlášť a přidám ho do stopy pro komentář ,nebo na pozadí, tam by se to snad dalo posunovat,ale bude to asi časově dosti náročné

Podobná témata

1. posun zvuku u MPEG2
    Od eXMarty v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-07-2007, 19:56
  2. Posun orig.zvuku
    Od multa v sekci Střižny s HW akcelerací
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-01-2007, 14:25
  3. Posun zvuku
    Od mikar v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray