Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hauppage 1300 - Požadavky na PC

1Eva1 (2)|22.12.2006 00:43
Ahoj, rozhodla jsem se pro koupi TV karty Hauppage HVR 1300 a všimla jsem si, že má uvedené tyto požadavky:
procesor 2800 pro analaog
RAM 256


Můj počítač má 2800+
(a RAM 512), dají se očekávat problémy s kvalitou obrazu anebo je to v pohodě?


Dál mám hodně blbou otázku, ale já o tom nic moc nevím - nemáme doma ještě set top box. Takže je pro mě otázka digitálního vysílání i z touhle TV kartou bezpředmětná?

Díky za odpověď :-)
Ivo Mašek (10205)|22.12.2006 06:07
[quote]Dál mám hodně blbou otázku, ale já o tom nic moc nevím - nemáme doma ještě set top box. Takže je pro mě otázka digitálního vysílání i z touhle TV kartou bezpředmětná? [/quote]
Modelová řada HVR1300 je hybrid. Tudíž umí přijímat bez set-top-boxu i digitál DVB-T.

[quote]dají se očekávat problémy s kvalitou obrazu anebo je to v pohodě? [/quote]
Je to v pohodě, kvalita obrazu není odvislá od CPU, či RAM. Možné potíže budou při grabování (nahrávání) z tuneru. Ale nemusí být!
1Eva1 (2)|22.12.2006 08:10
[quote=Ivo Mašek]
Modelová řada HVR1300 je hybrid. Tudíž umí přijímat bez set-top-boxu i digitál DVB-T.
[/quote]

díky moc. Upřímně řečeno, nejprve jsem si to myslela také. Ale pak mě jeden týpek - který o tom samozřejmě nic neví :-D - přesvědčil, že ať ta karta umí digitální nebo ne, stejně ten set top box potřebuju. V tom případě, když píší, že na digitál je potřeba 1500 procesor, tak už mě netrápí ani ta otázka požadavků. I když těchto obav jsi mě vlastně zbavil také :-) díky, jedu do obchodu ať se můžu na vánoce dívat na pohádky :-D