Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PROBLEM s dialkovym ovladacom.

diamond (5)|21.12.2006 14:20
Zdravim vsetkych

POPROSIL by som o informaciu. Mam TV kartu LEADTEK TV2000 XP expert zial mi nefunguje dialkovy ovladac. Pri spusteni pocitaca sa v ma v liste objavit ikona leadtek ktora sa objavi ale po piatich sekundach mi vypise hlasku ze nastala chyba programu. Skusal som reistalovat ovladace stare aj nove ale nic nepomaha. Tym padom mi nefunguje dialkovy ovladac. POPROSIM o info ak vie niekto pomoct. Dakujem
Ivo Mašek (10205)|22.12.2006 06:10
Když si instaloval software pro tuner, měl jsi již v té době do příslušné zdířky zastrčený kablík od DO?
Pokud jsi ho instaloval dodatečně, po instalaci ovladačů, nebude ti chodit.
Máš ho zastrčený ve správné zdířce?
diamond (5)|27.12.2006 09:50
problem je v tom ze ikona v sys tray sa vypne po 5 sec. zapnutia PC a vyhlasi mi win hlasku o chybe
Ivo Mašek (10205)|29.12.2006 08:48
Kompletně odinstalovat vše, co je společného s tunerem., a opět provést správnou instalaci. Tady opravdu jiná možnost nepomůže, protože:
[quote]ikona v sys tray sa vypne po 5 sec. zapnutia PC a vyhlasi mi win hlasku o chybe [/quote]
toto se jinak odstranit nedá.
diamond (5)|29.12.2006 11:43
problem bol v wireless mysi ktora sa bila s dialkovym ovladanim
mosqicz (3)|19.8.2007 14:41
Zdravím, mám problém s dálkovým ovládáním u karty Winfast DTV1800H. Nereaguje, po spuštění se v trayi objeví ikonka PVR2 přehrávače, nehlásí žádné chyby, vše je nainstalováno správně, zkoušel jsem i několik verzí ovladačů, instaloval jsem až po připojení konektoru IR snímače ve vypnutém stavu. Zkoušel jsem již i měnit baterie v ovladači a reinstalovat celé windows ale ovladač stále nechodí. Nevíte v čem je problém? nebo je to na reklamaci? Předem děkuji za rady.