Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Problém se zvukem

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Vím že tento problém se tu už opakovaně řešil, ale už jsem z toho blázen.
    Jedná se o problém o přepnutí zvukové normy při nahrávání-tuner winfast Expert, kdy se místo zvuku nahraje šum.
    Už opravdu nevím co s tím,tento problém jsem řešil cca před půl rokem-mezitím jsem vyměnil půl počítače-nová grafika, nový motherboard, nové paměti, nový procesor-nová instalace systému na zformátovaný disk, žádné codecpacky,čistá instalace ovladačů-5.13.1.3310 a PVR-3.0.10.20.
    Cca 2 měsíce v pohodě a ted se občas místo zvuku nahraj jen šum,zajímavý je když pak počítač probudím z hibernace-naběhne PVR a zvuk je v pohodě.
    tak už fakt nevím co s tím, kdyby někoho něco napadlo, tak mu budu vděčný...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele Milosbb
    Registrace
    Nov 2004

To bude súvisieť s normami, máš zrejme nastavenú vašu českú zvukovú normu (D/K) a ostatné krajiny v Európe vysielajú v inej (B/G) vrátane Slovenska. Kde sa to nastavuje vo Win Fast ti neporadím, mám totiž inú kartu, ktorá zmenu normy zistí automaticky.

-------------

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

S normami to samozřejmě souvisí,nicméně problém není v nastavení, zvuk je nastavený dobře,akorát že se to občas samo přepne při nahrávání.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Jano
    Registrace
    Mar 2004

ja som to riešil v ati krajinou denmark

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Lar:
    Pokud máš výše zmíněné ovladače, tak si v roletovém menu najdi PAL_BD (nikoli samostatné BG, nebo DK). Mělo by ti to potom šlapat.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

PAL BD mi problém neřeší-mě to prostě nenaladí všechny programy-musím nastavit adaptive scan a pak to naladí všechno.Jinak zdroj signálu je kabelový rozvod ze satelitu.
    Přeladil jsem všechno znovu a uvidíme,ale určitě se ti zase objeví.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Takže pořád ve starých kolejích, občas to nahraje místo zvuku šum-stačí přepnout CTRL+A a přepne se , ale když u toho člověk není ...
    Nemám zkusit jinou verzi PVR?

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem nakonec objevil, co způsobuje ty problémy. Překvapivě to způsobily windows.
    Zjistil jsem totiž že mimo originálních ovladačů, jsou v systému současně nefunkční ovladače, které tam nacpal systém při prvním spuštění (byly to nějaké ovladače ctxxxxx), bohužel byly skryté a normálně se vůbec neukázaly.Přišel jsem na to náhodou, když jsem dal pod systém/hardware zobrazit skrytá zařízení.
    Tak kdyby měl někdo podobný problém, ta kat se podívá do správce zařízení, jestli tam není něco skrytého.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Lar: To je normální stav u všech zákl. desek vybavených integrovanou ZK, pokud ji v BIOSu nezakážeš ještě před instalací OS...

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Aha, ale to byly ovladače k tuneru, ne ke zvukovce. Navíc jinou než na desce nemám.

Podobná témata

1. Problém se zvukem
    Od fonsii v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-08-2009, 10:50
  2. Problém se zvukem
    Od antoan v sekci Mastering
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 20-06-2009, 17:48
  3. Problem se zvukem
    Od spacekkt v sekci Linux