Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtec 2000 Expert + WinFast, nejde zvuk pri nahravani

Fireboy (2)|29.3.2004 20:58
Rad bych pozadal o radu. Pri zachytavani videa (televizniho programu) se mi pravdepodobne neulozi zvuk. Proste pri prehravani zachyceneho videa zvuk nejde. Mam posledni ovladac i verzi WinFastu. Nemuze byt problem, ze mam v PC jednu zvukovku na MB a druhou v PCU kvuli gameportu? Jeste by me zajimalo, jaky jiny software lze pouzit s touto kartou misto WinFastu. Dekuji.
starej_vul (250)|31.3.2004 12:24
A šnůrku od zvuku \/ jsi zapojil?
Fireboy (2)|31.3.2004 23:16
To by nehralo vubec, ne? :-?
jokes (2)|1.4.2004 20:24
Mám podobný problém. Pri nahrávaní cez TV kartu mám zvuk veľmi slabo počuteľný. Obraz je kvalitný Mám najnovší marcový ovladač. Zvukový výstup z TV karty na zvukovú kartu Creative SB Live mám urobený interne cez káblik, myslím audiary. Tiež by som poprosil o pomoc ako vyriešiť tento problém.
artam (1147)|1.4.2004 21:27
jokes: vytiahni šabľu pre rec. v mixeri na maximum :-)-
MZ (42)|1.4.2004 22:48
Zakladny predpoklad je ze ti zvuk ide ...
Mozno mas zle nastaveny vstup v settingsoch (prepinaj medzi aux,wav,in atd.) .
1. Nechaj zapnute nahravanie
2. Otvor si volume control z hlavnej listy vpravo dole a prepni sa do propertes a tam zvol record (mozes odfajkat vsetky vstupu mixeru )
3. Prepinaj jednotlive select - vybery vstupov s nastavenou hlasitostou aspon 30%
4. Kazdy vstup nechaj zapnuty aspon 10 sekund
5.Koniec nahravania
6. Pustim prehravanie nahravky a snad v niektorom momente bude pocut zvuk....a podla pozicie v case zistis, ktory input zvukovky je aktivny.


Good luck
jokes (2)|2.4.2004 18:20
Vďaka za radu. Zistil som, že ak chcem zachytiť obraz so zvukom. musím nastavenie zvuku v režime nahravanie vysunúť posúvnik Auxiliary na maximum. Problém je v tom, že pri každom zapnutí nahavania, posúvnik automaticky klesne asi pod tretiu rysku. Ako by sa to dalo natrvalo uložiť na maximum? Vopred ďakujem.
MZ (42)|2.4.2004 23:04
vED TAM MAS NA TO EDITACNU HODNOTU (RECORD VOLUME) - DEFAULT JE TAM 30% (U MNA) - JE TO TAM, KDE MAS AJ VYBER VSTUPU V NASTAVENIACH TOHO "KRASNEHO PROGRAMU PVR"