Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vymena DTS zvukove stopy za AC3

Standa99 (18)|12.12.2006 13:43
Chtel bych zachovat DVD tak jak je, akorat vymenit tu zvukovou stopu.

VTS jsem rozdelil PgcDemuxem. DTS jsem zkonvertoval do AC3 ve foobar2000. Potom jsem to spojil DVDAuthorem z IFOEditu. V PGCEditu jsem opravil tu zvukovou stopu. Jede to, ale nesedi mi kapitoly. Kdyz to projedu do konce rychloposuvem, tak je to OK. Kdyz zkusim skakat po kapitolach, tak se to na 5 (z 20) kapitole zasekne. To by asi nemelo, akorat by to melo skocit jinde jako v tech predchozich kapitolach. Nevim jak upravit ty kapitoly uz v tomhle stavu? V CellTimes.txt jsou "asi" sektory a kdyz se nato divam pres IFOEdit, tak takove cisla nikde nevidim. Budu rad za kazdou radu.
Whitejoker (616)|14.12.2006 15:12
v celltimes.txt jsou čísla snímků (frames), oddělené klávesou Enter (nový odstavec).
Hamak (1)|20.4.2007 00:06
Řeším stejnou úlohu.
Kamarádův DVD přehrávač neumí DTS, a proto potřebuji audio zkonverovat do AC3.
Dokázal jsem zatím vyextrahovat DTS audio, ale ztroskotal jsem na jeho konverzi do AC3.
Foobar2000 mi po chvíli konvertování skončí s chybou. Konverzi pomocí BeSweet jsem nerozchodil.
Strávil jsem nad tím dneční večer až noc.
Neporadil by mi někdo nějaký "zaručený" :-) postup konverze DTS do AC3?
Děkuji
jojto (865)|20.4.2007 06:37
BeSweet do 6 WAV (potrebujes Intervideo iviaudio.ax filter) a potom bud v BeSweet,alebo Vegas pripadne SoftEncode do AC3.Dalsia moznost je GraphEdit (http://www.schudy.de/dts/dts2ac3.htm#graphedit ) a tiez najnovsia verzia DAudioK (v0.1.9beta) podporuje vstup DTS.
Hami (5)|20.4.2007 09:04
[QUOTE=jojto;139726]BeSweet do 6 WAV (potrebujes Intervideo iviaudio.ax filter) a potom bud v BeSweet,alebo Vegas pripadne SoftEncode do AC3.Dalsia moznost je GraphEdit (http://www.schudy.de/dts/dts2ac3.htm#graphedit ) a tiez najnovsia verzia DAudioK (v0.1.9beta) podporuje vstup DTS.[/QUOTE]
To bylo to poslední, čím jsem skončil. Nemohl jsem nikde najít a stáhnout iviaudio.ax. Nakonec jsem kvůli tomu nainstaloval WinDVD, protože jsem myslel, že je jeho součástí, ale po čtvrthodinové instalaci (!) byl výsledek negativní, tak jsem dožunkl lahváče a šel se schovat pod peřinu.
No nic, budu pokračovat v hledání nebo zkusím GraphEdit či DAudioK.
Díky za pomoc!
Hami (5)|20.4.2007 09:07
Teď jsem si všiml, že z práce píšu pod jiným "nickem".
Hami = Hamak
Tak se omlouvám.
jojto (865)|20.4.2007 14:00
Tu ( http://rapidshare.com/files/26962282/iviaudio.ax ) som Ti to upol, ale je to z AverTV aplikacie, tak neviem ci bude funkcne. Inac iviaudio.ax je WinDVD Audio Decoder filter, takze by to malo fachat.
Instalacia:
Nakopirovat do C:\WINDOWS\system32
Start > Run...
regsvr32 iviaudio.ax
(regsvr32 -u iviaudio.ax odinstalovanie)
Hami (5)|25.4.2007 12:41
jojto, díky za pomoc.
Přes BeSweet a iviaudio.ax mi to stejně nešlo. Vytvořilo to nějaký nesmyslně malý soubůrek.
Ale pomohla rada použít DAudioK. V něm jsem bez problému zkonvertovat DTS na AC3.
jojto (865)|25.4.2007 18:34
Nie je zac :BB: