Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vegas 7 - zmatky na vystupu

LOPOLO_2 (488)|12.12.2006 13:19
Ahoj.

Pri generovani videa z Vegas 7.0c ( nebo pred tim 7.0b ) se mi objevuje v mistech kde je v layeru nad videem grafika podivnej zmatek kterej nevim jak odstranit. V nahledu se to objevovalo i v nizsich verzich ale nikdy se to neprojevilo ve finalnim fajlu. Co s tim, mate nejaky zkusenosti jak se toho zbavit?

Krist (376)|12.12.2006 15:29
juu, to uz je 7.0c !! :-!!!
LOPOLO_2 (488)|12.12.2006 17:01
nikdo nevi?
Krist (376)|12.12.2006 20:56
Treba nestiha kompl, napr. zkus update ovladace grf. karty, chipsetu. Anebo nakej jinej bordel v systemu. Reinstal vseho softu co se videa tyce. Blby co, me teda nic jinyho nenapada :-(
xxx79 (27)|15.12.2006 01:25
[quote=Krist]juu, to uz je 7.0c !! :-!!![/quote]
ty brdo fakt ze jo :-)
Saxel (2279)|15.12.2006 07:50
LOPOLO_2
Také jsem se s tím nedávno setkal. Koukal jsem na to jak zjara. Bylo to ve v.7.0b v projektu menu pro DVD, kde jsem měl na nejspodnější stopě animované pozadí vytvořené z obrázků o délce 1 frame. Při renderování občas v náhledu problikly chyby, které vypadaly přesně jako ta tvoje ukázka. Nedělal jsem si z toho hlavu, dokud jsem nezjistil, že jsou také ve výstupním videu. Pomohlo mi, když jsem na tu stopu dal nějaký neškodný filtr (myslím, že nepatrné snížení jasu). Byl to ojedinělý případ, tak jsem se s tím dál nezabýval. Zajímavé bylo, že se ty poruchy vyskytovaly nahodile, pokaždé na jiném místě.
Fantas! (3016)|15.12.2006 12:03
Jen doplnim Saxela - ten filtr tam dej napr contrast a vubec na nej nesahej, nech ho v default a bude to fungovat taky, at zbytecne nemenis obraz...
LOPOLO_2 (488)|16.12.2006 19:33
[quote=Saxel]LOPOLO_2
Také jsem se s tím nedávno setkal. Koukal jsem na to jak zjara. Bylo to ve v.7.0b v projektu menu pro DVD, kde jsem měl na nejspodnější stopě animované pozadí vytvořené z obrázků o délce 1 frame. Při renderování občas v náhledu problikly chyby, které vypadaly přesně jako ta tvoje ukázka. Nedělal jsem si z toho hlavu, dokud jsem nezjistil, že jsou také ve výstupním videu. Pomohlo mi, když jsem na tu stopu dal nějaký neškodný filtr (myslím, že nepatrné snížení jasu). Byl to ojedinělý případ, tak jsem se s tím dál nezabýval. Zajímavé bylo, že se ty poruchy vyskytovaly nahodile, pokaždé na jiném místě.[/quote]

Ano .. to je ono .. ta nahodilost me hrozne matla ... Me se to bohuzel objevovalo casteji, a temer vzdy,kdyz sem pouzil dve vrstvy TGA sekvence s alfou. ...vyresil sem to tim, ze jsem do druhyho layeru dal jinej typ nez TGA ( PNG ) a pomohlo to. Ten typ s efektem je super .. diky moc.
LOPOLO_2 (488)|16.12.2006 19:33
[quote=Fantas!]Jen doplnim Saxela - ten filtr tam dej napr contrast a vubec na nej nesahej, nech ho v default a bude to fungovat taky, at zbytecne nemenis obraz...[/quote]

dik :-)