Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 76

Téma: Plasma

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

A potom že plasma technologie je mrtvá: http://www.pioneer.eu/eur/products/6...0EX/index.html \/ \/
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Mirek2
    A potom že plasma technologie je mrtvá: http://www.pioneer.eu/eur/products/6...0EX/index.html \/ \/
    takova krasna sediva obrazovka a jen za 15 tisic babek no nekupte to

http://www.goodgearguide.com.au/inde...;pid;2182;pt;1

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Již u nás v prodeji za 291 550,-korunek http://zbozi.seznam.cz/searchScreen?...-5000EX&r=hint Tohle zobrazovadlo bude v současnosti těžko hledat konkurenci. Hit letošních českých vánoc to ale asi nebude co?

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2006

Nekup to za tu cenu.

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Mirek2 nikdo tady nikdy netvrdil, že je plasma mrtvá! Jen že je již dražší než obdobná LCD ( )a že mnohé LCD má prakticky větší kontrast než teioreticky deklarovaný u plasem!
    Jo a co tady blbnete s 290 litrama, to stojí 70", dobrá 50-ka stojíod LG stojí pade bez daně :

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Nevíte někdo jestli je udávaná spotřeba plasmy -Příkon provozní 294W myšlena jako průměrná spotřeba. Maximální to asi nebude když to uvádí výrobce, takže to může v jistých momentech /při zapnutí, zorbazení bílé apod/ být třeba i 400W ???

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2006

ODSakEda
    Že to je screen z letáku MAKRA?

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Modropták ani v jiným bordelu nenakupuje

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2006

ten pioneer je ale full hd 1080p, tak proto tech 300 tacu

Registrace
    Aug 2004

CyberTec to je pravda a je to asi jediná plasma s fuul HD!
    Dnes jsem v to Makru byl a ten 50" plasmák měl nejrozplizlejší obraz!... Nejlepší v plasmách byl 40" Philips a Samsung a nejlepší obraz vůbec 37" LCD(!!!) v pořadí kvality obrazu (vše z analogu rejpalové) Philips, Samsung-ale řada tuším LB, LG, daleko lepčí než nejaká mléčná plasma s rozplizlým logem a šedou bílou...

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od ODSakEda
    Dnes jsem v to Makru byl a ten 50" plasmák měl nejrozplizlejší obraz!... Nejlepší v plasmách byl 40" Philips a Samsung a nejlepší obraz vůbec 37" LCD(!!!) v pořadí kvality obrazu (vše z analogu rejpalové) Philips, Samsung-ale řada tuším LB, LG, daleko lepčí než nejaká mléčná plasma s rozplizlým logem a šedou bílou...
    ty si uz tak zaujaty voci plazme ze keby mala obraz ostry ako ziletka, tak napisese ze je hnusny. Chlape uz sa preber. Kazde LCD to je uplne jedno aka znacka a technologia je pri uhlopriecke od 42" a viac pri signale s 576 riadkami hnusne. Pozeratelne to je len na malych uhloprieckach.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od milan79
    Citace Původně odesláno od ODSakEda
    ty si uz tak zaujaty voci plazme ze keby mala obraz ostry ako ziletka, tak napisese ze je hnusny. Chlape uz sa preber. Kazde LCD to je uplne jedno aka znacka a technologia je pri uhlopriecke od 42" a viac pri signale s 576 riadkami hnusne. Pozeratelne to je len na malych uhloprieckach.
    Ackoliv jsem byl jeste pred nekolika dny pevne rozhodnuty, ze moje dalsi TV bude LCD, po osobni zkusenosti s nekolika LCD a primym srovnanim s plazmou, ti musim dat za pravdu. Pokud je plazma mrtva technologie, tak LCD jeste zdaleka neni v nasich podminkach technologie ziva! Moje pristi TV je plazma - Pioneer.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

TAky delší dobu váhám s nákupem a má volba bude plasma. Při srovnání kvality obrazu z analogu, jasně plasma, DVD, kamery, digi sat atd. 60:40 ve prospěch plasmy. Počítač nebudu připojovat. Teď jen vybírám mezi 50 palci panák nebo pioneer.

Registrace
    Aug 2004

milan79 co to meleš o zaujatosti??? Já tam dnes byl osobně!!! A taky jsem nějaký plasmy vychválil, poplival jsem jen tu 50!!!!!!!! Nésu slepé
    Si zajdi do brna do Makra a čum! A jen neteoretizuj...

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Taky jsem to resil. Pak jsem vyrazil do Datartu a pustil jsem si na tech panacich jedno DVD.Hned potom jsem zamiril do Basysu a vyzkousel jsem Pioneer. Volba byla jasna.Pioneer...ovsem 42 palcu.

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LED/Plasma do 15 000 Kč
    Od vasil1234 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 21-04-2012, 21:48
  2. LED / LCD / PLASMA do 400 €
    Od Luoslav v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 22-03-2012, 10:18
  3. LED LCD x Plasma