Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVDA4 - chybova hlaska

peco (772)|9.12.2006 18:20
Po dlhsej dobe som v DVDA vyrabal menu s hlbsou strukturou a pocas prace mi vyhadzuje nejaku blbu hlasku, ktorej nerozumiem. Pokial projekt otvorim v DVDA3, tak ziadnu hlasku neda. Neviete co po mne chce?
Fantas! (3016)|9.12.2006 18:36
peco
chce abys pouzival architect 3. :-) Ne, fakt netusim, ale s A4 jsou opravdu problemy a proto jsem se vratil k A3 a taky ti to doporucuji...
peco (772)|9.12.2006 18:53
[quote=Fantas!]peco
chce abys pouzival architect 3. :-) Ne, fakt netusim, ale s A4 jsou opravdu problemy a proto jsem se vratil k A3 a taky ti to doporucuji...[/quote]
Ine mi ani neostava. Esteze s nim robim malo. Obcas nejake moje zabery, obcas pomoc kamosovi.
A to nehovorim o authoringu zo zachyteneho videa z DVB-S, tam kaslem na menu a frcim radsej, cez IfoEdit, DVDA mi to chce rekomprimovat :(( .
VlaDamorava (466)|10.12.2006 20:47
2peco
Podle mně, pokud proženeš nahrávku DVB-S PVAStrumentem a nastavíš 2048 bytes (DVD), tak ti to DVDA sežere!
Vyzkoušej, já to pálím přímo jako data. Bez úprav a bez menu.
peco (772)|11.12.2006 08:13
[quote=VlaDa]2peco
Podle mně, pokud proženeš nahrávku DVB-S PVAStrumentem a nastavíš 2048 bytes (DVD), tak ti to DVDA sežere!
Vyzkoušej, já to pálím přímo jako data. Bez úprav a bez menu.[/quote]
A nie je jednoduchsie ak to uz raz striham v projectx aj to tam demuxnut a author urobit v ifoEdit ?

Inac dik za tip.